Domů Akční nabídka REVOLUČNÍ NÁSTRAHA NA FEEDER: Měkčené rohlíkové mikro boilies

REVOLUČNÍ NÁSTRAHA NA FEEDER: Měkčené rohlíkové mikro boilies

- Reklama -

Nástrahy z pečiva patří k rybařině už od nepaměti. A není divu! Pečivo na kaprovité ryby funguje tak, jako žádná jiná nástraha. S pečivem si můžete u vody nádherně zachytat nejrůznější druhy kaprovitých ryb. Stačí jenom vybrat tu správnou nástrahu. V současnosti je nejúčinnější nástrahou z pečiva rohlíkové boilies. Jenže to se vyrábí ve velkých průměrech, a poněkud v „tvrdém“ stavu. Proto je spíše vhodné na položenou. Jenže teď světlo světa spatřila fantastická nástraha od firmy KAPRPRO!

Rohlíkové mikro boilies alias MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ! Parádní nástraha, která na rybářském trhu jednoduše chyběla. Jedná se o fantastické drobné kuličky z pečiva, které pecivo-na-rybyjsou naprosto unikátní nástrahou na feeder. Nejde o klasické „tvrdé“ rohlíkové boilies. Tyto mikro kuličky z pečiva od KAPRPRO jsou měkčené! Ale nebojte se. Při našem testování MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ vůbec nepadal z háčků! Naopak, vydržel na nich i několik hodin v kuse.

AKCE: Nakupte na InFish.cz 3 balení měkčených rohlíkáčů o libovolné velikosti a libovolné příchutě, a získejte 1 balení měkčených rohlíkáčů zcela ZDARMA!

rohlikove-boiliesNa těchto kuličkách z pečiva je sympatické to, že nemají v sobě „zabudovanou“ tu otravnou šňůrku, kterou můžeme vidět u jiných výrobců. Ne! MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ nic takového nemá. Proto jej můžete s klidným srdcem nastražit přímo na háček. A pokud máte rádi své nástrahy pod háčkem, s pomocí montáže na vlas, pak můžete kuličky z pečiva nastražit i pod háčkem. Toto je obrovská výhoda této nástrahy.

Měkčené rohlíkové mikro boilies se vyrábí hned v 8 příchutích a 4 zbarveních. Mezi naše favority patří jednoznačně jahoda, med a scopex. S těmito příchutěmi jsme měli při našem testování největší úspěchy. Tyto příchutě mají i výrazná zbarvení, takže kromě nastraha-z-pecivaintenzivního pachu jdou ve vodě i výborně vidět!

AKCE: Nakupte na InFish.cz 3 balení měkčených rohlíkáčů o libovolné velikosti a libovolné příchutě, a získejte 1 balení měkčených rohlíkáčů zcela ZDARMA!

 

MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ: Nová příchuť!!!

mekceny-rohlikacFirma KAPRPRO nedávno vyrobila zcela novou příchuť MĚKČENÉHO ROHLÍKÁČE – jahodu. Tato příchuť je k dostání jak u klasických MĚKČENÝCH ROHLÍKÁČŮ, tak i u nových mikro nástrah z pečiva. Jahodový MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ má fantasticky intenzivní sladkou vůni a chuť.

Prozradíme vám jeden tip! Kombinace jahodové kuličky s masovým rohlíkáčem (např. krab) je obrovskou zbraní na ryby. Nebojte se příchutě rohlíkáčů kombinovat! Na ryby to zaručeně funguje! Spojením různých vůní a barev je tím nejlepším krokem pro fantastickou rybařinu plnou záběrů.

Nezapomeňte, že na InFish.cz běží i další akce. Například na měkčené peletky. Stačí zakoupit 3 balení peletek libovolných příchutí a dostanete rybí moučku zcela ZDARMA!

 

Kde můžete novou nástrahu vidět na vlastní oči?

Nový druh nástrahy z pečiva si můžete osobně prohlédnout v rybářských potřebách U Gardona. Prodejna leží na ulici Bělohorská v Praze 6. V těchto rybářských potřebách naleznete kompletní sortiment nástrah od firmy KAPRPRO za fantasticky nízké ceny!

Váš InFish.cz Tým

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -