skingbranding-banner

Rybí moučky: Jedinečné suroviny na kapry pro zatraktivnění nástrah a návnad


Rybí moučky. Geniální sypké atraktory, které mají intenzivní pach a atraktivní zbarvení. Touto surovinou mohou rybáři vylepšovat jak své nástrahy, tak i návnady. Těch možností zatraktivnění je nespočet. Velký úspěch s rybími moučkami lze zaznamenat i na začátku rybářské sezóny. Díky intenzivnímu pachu a zajímavé struktuře jsou rybí moučky tou pravou surovinou do chladných jarních vod…

Jen si to představte. Stojíte na břehu svého oblíbeného revíru, ve kterém proudí studená jarní voda. Tahle situace není úplně příjemná. Rybám totiž musíte nabídnout zajímavou návnadu, ale v ne nikterak velkém množství, protože ryby ještě tak intenzivně nežerou. Co s tím? Je to jednoduché! Rybám musíte nabídnout velice koncentrovanou návnadu, která je přiláká k vaší nástraze. A přesně toto kritérium rybí moučky splňují…

lososova_moucka

 

rybi_moucka_primeRybí moučky KAPRPRO

Cena: od 45 korun

Sleva na všechny moučky: 15 %

Výrobek je k dostání na InFish.cz

AKCE: Při zakoupení 3 a více balení libovolného druhu rybích, lososových nebo tuňákových mouček dostanete 1 rybí moučku zcela ZDARMA! Akce je omezena do 31. 3. 2016!

Doprava: Při objednávce nad 700 korun doprava zcela ZDARMA!

rybi_moucka_ltFirma KAPRPRO na náš trh již řadu let dováží kvalitní rybí moučky z Německa a z Dánska. Z tohoto sortimentu si tak můžete vybrat kvalitní rybí, lososové nebo tuňákové moučky. A právě tyto suroviny patří k těm nejlepším na kapry. Rybí moučky totiž mají intenzivní pach, který velice účinně láká kaprovité ryby. Jak je dobře známo, tak kapři moc dobře cítí v nástrahách a návnadách stopy živočišných produktů. Proto tyto moučky používají i renomované kaprařské firmy při výrobě svých nástrah.

rybi_moucka_64Rybí, lososové a tuňákové moučky mají kromě intenzivního pachu i velice zajímavou strukturu. Jde o opravdu jemně namleté atraktory, které po vhození do vodního prostředí vytváří nepřehlédnutelně hustý mrak jemných částic. A právě ten láká ryby k nástraze. Pro efekt „kalného krmného místa“ doporučujeme především tuňákovou moučku, která má nejtmavší zbarvení a nejkoncentrovanější pach.

Rybi_moucky

Pach, zbarvení a struktura jsou těmi největšími zbraněmi těchto živočišných surovin. Právě díky těmto přednostem rybích mouček docílíte vyššího počtu záběrů.

 

Tři typy jak používat rybí moučky…

rybi_moucka_na_rybyDo krmení: Rybí moučky velice rádi používáme do našich krmných směsí. Proč? Tyto suroviny totiž mnohonásobně vylepší naše lákadla na ryby. Ať už jdete na kapry s položenou, feederem nebo plavanou, tak rybí moučky určitě nenechávejte doma. Díky těmto surovinám docílíte toho, že vaše krmná směs bude mít intenzivnější vůni, zajímavější strukturu a lákavější zbarvení. Co se týče dávkování: Na 1 kilogram krmné obyčejné směsi stačí přidat přibližně 250 gramů rybích mouček. To bohatě postačí.

mikropelety_mouckaJako obalovačku: Ano. Toto použití není nijak složité. Stačí namočit vaši nástrahu do vody, a následně ji vyválet v rybí, lososové nebo tuňákové moučce. Čeho tím docílíte? Takto obalená nástraha přejímá velkou část živočišných pachů, které kaprovité ryby milují. Navíc, po vhození nástrahy do vody se ze samotné nástrahy začnou uvolňovat drobné částečky, které ještě více lákají ryby k nástraze. S tímto fíglem jsme měli v minulé sezóně nejvíce úspěchů. Vyzkoušejte to!

Těsto z rybích mouček: Geniální věc. A opět, výroba takového těsta je naprosto jednoduchá. Stačí do misky rozbít jedno vejce, a následně začít sypat rybí moučku na vejce. Poté je důležité vše důkladně promíchávat. Až je těsto tuhé, je zapotřebí přestat sypat rybí moučku. Pokud by se přesto stalo, že by těsto bylo suché, stačí přidat trochu oleje. Tím celé těsto zvlhne a je připraveno k použití. Nejlepší je dát hotové těsto z rybích mouček do igelitového sáčku, a následně jej vložit do lednice. Těsto nádherně ztuhne. Tohle je opravdu parádní věc na kapry za pár korun!

Prohlédněte si kompletní sortiment rybích mouček od KAPRPRO

Přejeme vám mnoho krásných ryb na rybí moučky!

Váš InFish.cz

Rubrika: Akční nabídka
Štítky:

Nové články v rubrice

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 343x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 3822x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Gigantický rybářský e-shop spustil prodej super levných nástrah na kapry! Co nabízí?

admin | přečteno: 5464x | 2.03.2021 | Žádné komentáře

Rybářský e-shop Chyť a pusť patří k největším rybářský e-shopům v Česku …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.