DomůAkční nabídkaSÍLA SMRADU: Surovina se šíleným zápachem! Z tohohle se „navaluje“, trofejní kapři...

SÍLA SMRADU: Surovina se šíleným zápachem! Z tohohle se „navaluje“, trofejní kapři to milují!

- Reklama -

Živočišné zápachy patří k tomu „nejintenzivnějšímu“ v rybářském světě. Výrobci jsou dneska schopni vyrobit skutečné „chuťovky“. Ten zápach až „křiví nosy“. Ovšem, to co nám extrémně páchne, velké ryby láká. A dává to smysl! Kapři totiž velmi dobře cítí živočišné složky v potravě. Proto s tak velkou chutí a vytrvalostí například sbírají ze dna bezobratlé živočichy. Pokud chcete kaprům nabídnout „přirozenou“ potravu se silným odérem, mrkněte na tohle…

Živočišný pach potravy kapry láká. Odpověď, proč tomu tak je, není nijak složitá. Živočišný pach z potravy dává kaprům „signál“ o tom, že tato dobrota je nutričně bohatá. A přesně takovou potravu kapři hledají. Ryby potřebují dostatek živin pro doplnění energie. Proto se do současných rybářských nástrah dávají nejrůznější živočišné moučky. Kapři je prostě milují a vyhledávají!

kapr_mikbaits

Význam „masových“ nástrah roste s klesající teplotou. Pomalu končící léto je pro kapry jasným signálem k tomu, aby se pomalu připravovali na přicházející nehostinné období. Kapři tak v následujících týdnech budou intenzivně sbírat vše, co jim pomůže vytvořit tukové zásoby. A právě proto úspěšnost masových nástrah nyní poroste.

Existuje surovina, díky které jsme schopni vyrobit zcela unikátní a „silnou“ masovou nástrahu. Jde o atraktor, jež je mezi ostřílenými kapraři moc dobře známý. A díky kterému v kaprech vzbudíme dojem, že našli výživnou potravu, kterou s chutí seberou. O co jde?

 

n-butyric-acid-mikbaitsMIKBAITS N-Butyric Acid

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je šílená věc! N-Butyric Acid je v překladu kyselina máselná, která je známá svým extrémně silným a odpudivým zápachem. Odpudivým pro člověka, kapři tenhle odér zbožňují. A znova: Není se čemu divit. Kapři moc dobře cítí živočišné pachy. Takže pokud jim nabídnete tuto esenciální „bombu“, čekejte hromadu záběrů. A to i od těch největších ryb.

kucera

Kyselina máselná například vzniká při rozkladu živočišných látek. A jen pro zajímavost: Tuto „chuťovku“ v rozdílném množství naleznete například i ve žluklém másle, parmezánu, zvratcích nebo v potu. Už si dokážete představit, s čím máme tu čest? N-Butyric Acid je „šílený“ atraktor s naprosto unikátním a nenapodobitelným pachem.

N-Butyric Acid se prodává v poměrně malých baleních. Více není třeba! Dávkování je naprosto minimální (počítá se na kapky). A pozor! Ať vás ani nenapadne nedodržovat doporučené dávkování! Takhle, velké množství N-Butyricu může způsobit to, že nástrahu zhnusíte i kaprům, kteří tuto surovinu jinak tolik zbožňují. Takže pozor na to!

kapr_michal_kucera

Jak použít N-Butyric Acid? Klidně jako doplněk do dipů, krmení, obalovaček. Kapat to na samotnou nástrahu moc nedoporučujeme – alespoň nám to nefungovalo. Mnohem lepší je N-Butyricem obohatit zmíněné atraktory (dipy, obalovačky, krmení) a těmi pak vylepšit naši nástrahu. A věřte tomu, že díky tomuhle zažijete u vody nefalšované el-dorádo.

Tohle upozornění myslíme zcela vážně: N-Butyric v žádném případě neotevírejte doma. Nikdy jej nedávejte do ledničky, kde si uchováváte jídlo. Pokud se vám stane, že vám jen malé množství unikne, daný prostor je opravdu neobyvatelný. Víme o prodejci, kterému N-Butyric Acid ukápl v ledničce, kde uchovával nástrahy a návnady. Smrad se v ledničce drží dlouhé roky. A i po tak dlouhé době jde vždy po otevření ledničky cítit nechutný zápach. Dejte na naše varování a s touhle věcí fakt opatrně!

N-Butyric Acid je perfektní surovina, která má intenzivní zápach. S tímhle výrobkem můžete zhotovovat zcela unikátní a jedinečné nástrahy, které budou kapři s velkou chutí sbírat. Pokud chcete chytat na silnou „masovou“ nástrahu, sáhněte po N-Butyricu Acid. Tohle je fakt síla!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -