Domů Akční nabídka SUPERAKCE: Obrovské slevy! Výprodej nástrah JET FISH! Získejte účinné nástrahy na kapry!

SUPERAKCE: Obrovské slevy! Výprodej nástrah JET FISH! Získejte účinné nástrahy na kapry!

- Reklama -

Doba dlouhodobých výprav za kapry se blíží. Je třeba se vyzbrojit. Proto pro vás právě teď rybářský e-shop InFish.cz připravil velice výhodnou akci! Doprodáváme luxusní produkty od firmy JET FISH. Takže jen nyní můžete získat super nástrahy na kapry za pár korun. Ale pozor! Akce je množstevně omezena! Takže, kdo dříve přijde, ten dříve chytá pěkné kapry…

Firma JET FISH. Přední tuzemský výrobce kvalitních nástrah na kapry. O kvalitách produktů firmy JET FISH svědčí i obrovské množství nádherných fotografií kapitálních ryb. Nyní si můžete takového kapra chytit také. Na rybářském e-shopu InFish.cz jsou k dostání parádní nástrahy, které zaručeně fungují i na kapitální kapry.

kapr-na-plavanou

 

boosterovane-dumbles-lr-120g-14mm-originalBoosterované dumbles JET FISH

Akční cena: 71 korun

Původní cena: 95 korun (sleva 25 %)

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Boosterované dumbles od firmy JET FISH. Legendární nástraha od firmy JET FISH, který svým složením připomíná boilies, ale svým vzhledem pelety. Jedná se skutečně o fantastickou nástrahu, která má na kontě nespočet kapitálních kaprů o váze přes 20 kilogramů. Tato nástraha má ve vodě naprosto perfektní vlastnosti. To je dáno i tím, že tato nástraha je dodávána v hustém dipu. Takže, boosterované dumbles po vhození do vody kolem sebe vytváří hustý „mrak“ atraktivních látek, které lákají kapry k záběru.

Boosterované dumbles máme k dostání v obrovském množství příchutí. Těžko vybrat tu nejlepší, to necháme na vás. Jenom poukážeme na to, že tato nástraha je k dostání v zajímavých kombinacích sladkých, masových, ale i kořeněných příchutí. Vybrat si tak můžete nástrahu se zajímavou chutí, která bude při lovu kaprů zaručeně fungovat.

Tuto nástrahu dodáváme v průměru 14 mm. Podle nás je toto vhodná velikost pro lov kaprů v této části sezóny. Pokud jste přesto příznivci větších průměrů, pak doporučujeme, abyste pod háček nastražili dvě dumblesky. Tohle prostě bude fungovat!

Výrobek je k dostání na InFish.cz

 

atrakt-dipy-100ml-originalAtrakt dipy JET FISH

Akční cena: 105 korun

Původní cena: 140 korun

Výrobek je k dostání na InFish.cz

Pokud hledáte nadupaný výrobek pro zatraktivnění nástrah na kapry za pár korun, pak už nehledejte – právě jste ho totiž našli. Atrakt dipy od firmy JET FISH jsou naprosto luxusními atraktory pro posílení nejrůznějších nástrah. V těchto dipech můžete máčet opravdu cokoliv, třeba boilies, pelety nebo i kukuřici. Atrakt dipy JET FISH jsou tím pravým pro zatraktivnění nástrah na kapry!

Atrakt dipy od firmy JET FISH mají základ na bázi enzymaticky upravených cukrů, CSL a dalších surovin. Kvalitní suroviny, které byly pro výrobu těchto posilovačů použity, zaručují perfektní vlastnosti při lovu kaprů. Například ty, že atrakt dipy vytváří okolo nástrah nádherně koncentrované „mraky“, které lákají kapry i z velké vzdálenosti.

Tak jako u dumblesek – i atrakt dipy nabízíme v celé řadě zajímavých příchutí. Můžete si vybrat perfektní atraktory, které mají sladké, masové nebo kořeněné příchutě. K dostání jsou i speciální atrakt dipy typu vodního rákosu, luční trávy nebo javoru. Posledně zmíněné atraktory jsou perfektní zejména při lovu amurů. Suma sumárum – je z čeho vybírat!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -