Domů Akční nabídka SVĚT BOILIES: Kuličky s příchutí chilli. Tajný trumf na ty největší kapry!

SVĚT BOILIES: Kuličky s příchutí chilli. Tajný trumf na ty největší kapry!

- Reklama -

Ve světě nástrah se někdy objeví taková příchuť, o které by si leckdo mohl pomyslet, že na ni nemůže zabrat jediný kapr. A ono ouha! Kolikrát právě tyto neobvyklé příchutě otevřou nové možnosti při lovu velkých kaprů. Podobně to je i s příchutí chilli. Tato pálivá surovina s intenzivní chutí a pachem je v posledních letech naprostým hitem při lovu velkých kaprů. Proto je velmi dobrou zprávou, že některé firmy přidávají chilli i do boilies…

Boilies s příchutí chilli je v posledních letech zaručenou „zbraní“. Jenže ono se není čemu divit, když na tyhle kuličky berou i velcí a zkušení kapři. Chilli má totiž jedinečnou chuť a vskutku unikátní vůni. Ideální kombinace v zajímavé podobě, kterou jiné suroviny prostě nabídnout nemohou! Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na charakteristickou červenou barvu, která taktéž láká kapry k záběru. Chilli je velmi neotřelou surovinou, na kterou by rybáři v žádném případě neměli zapomínat!

 

extra_carp_boiliesBoilies Extra Carp 5kg + 1kg ZDARMA!

Cena: 484 korun

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Doprava: Při objednávce nad 1000 korun zcela ZDARMA!

Vynikající boilies, které firma Extra Carp vyrábí i v příchuti chilli. Toto boilies je sice krmne_boilieskrmné, ovšem jde na něj velice úspěšně i chytat. Sami to máme vyzkoušené! Na toto boilies Extra Carp v příchuti chilli a Robin Red jsme nachytali celou spoustu nádherných kaprů, opravdu trofejních ryb! Toto boilies je vskutku luxusní, přitom nestojí balík peněz!

Toto boilies se vyrábí ve dvou „chilli variantách“. První příchuť je chilli a Robin Red. kaprPerfektní kombinace dvou vynikajících surovin dělá z tohoto boilies naprosto perfektní nástrahu! Intenzivní kořeněná chuť a vůně spolu s nádherně výrazným zbarvením – tomuhle žádný kapr neodolá! Druhá varianta je potom chilli a švestka (pozn. Chilli – Plum), která má zajímavě nasládlý „podtón“, jež je ve světě boilies vskutku neobvyklý. Luxusní kuličky!

Toto boilies pořídíte opravdu za výhodnou cenu. Přitom, i když jsou tyto kuličky levné, nijak to nesnižuje jejich kvalitu. Naopak! Toto boilies od firmy Extra Carp je vyrobeno z kvalitních surovin, které obsahují spoustu proteinů, vitamínů, minerálů a celou řadu dalších atraktivních živin. Stravitelnost tohoto boilies je vynikající, takže kapři velmi brzo opět dostanou „pocit hladu“, tudíž se v krátké době vrátí zpátky na lovné místo. Perfektní nástraha!

boiliesKVALITNÍ BOILIES ZDARMA! Připomínáme, že k objemnému 5 kilogramovému balení boilies od firmy Extra Carp rovněž dostanete i kilogramové balení luxusních kuliček Magic Squid od stejné firmy. Boilies Magic Squid má základ v čerstvě namletých kalamárech, takže tyto kuličky mají velmi atraktivní vůni a chuť. Tyhle kuličky už přelstily obrovskou spoustu kapitálních kaprů! Využijte této jedinečné příležitosti pro velmi výhodný nákup a připravte se na nejlepší období pro lov velkých kaprů!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -