skingbranding-banner

SVĚT BOILIES: Tajemství úspěchu firmy LK Baits? Kvalitní suroviny a vlastní vývoj!


Firma LK Baits. Otcem této renomované společnosti je známý kaprař Lukáš Krása. Právě on ve městě Přelouč vybudoval úspěšnou firmu, která produkuje obrovské množství nástrah a návnad na kapry. Firma je známá svými kvalitními produkty, které si oblíbilo obrovské množství nejen tuzemských, ale i zahraničních kaprařů. A právě nyní máme jedinečnou možnost nakouknout za oponu této kaprařské firmy, po které nás provedou členové týmu LK Baits. Tak pojďme na návštěvu…

lk_baitsNejdříve začněme ve výrobně firmy LK Baits. Lukáš Krása nás provede jak skladem, tak i samotnou výrobnou, ve které se kvalitní boilies od této firmy vyrábí. „Nikdy jsem nešel s davem. A nereagoval jsem na situaci na trhu, kdy jsou výrobci nuceni jít s cenou tak nízko, že nejsou schopni používat kvalitní ingredience,“ říká Lukáš Krása. Právě majitel společnosti LK Baits si zakládá na kvalitě. A podle jeho slov si nedokáže výrobu boilies představit bez čerstvých vajec, kvalitních rybích mouček a dalších jiných ingrediencí.

lk_baits_boiliesJe skoro až neuvěřitelné, jak přísné regule ve výrobně firmy LK Baits platí. Pracovníci ve výrobě po každé směně dezinfikují celou výrobnu. Proč? „Je to z toho důvodu, že používáme pouze přírodní konzervanty, které pak rozlišují to, jestli je boilies úspěšný nebo ne. Nedokážu si představit vyrábět krmení v nevhodných podmínkách, kde jsou různé spory plísní,“ vysvětluje Lukáš Krása. A kolik boilies firma LK Baits vyprodukuje? „V naší výrobně dokážeme vyrábět přes 2 tuny boilies denně,“ říká Krása. Co se týče krmných pelet, tak těch firma LK Baits vyprodukuje až 5 tun denně.

lukas_krasaObrovskou „zbraní“ a možná tím největším klíčem k úspěchu je vlastní vývoj velice kvalitních esencí. Hlavní postavou v tomto směru je Marek Bouška, který pracuje na vývoji tekutých součástí nástrah a návnad LK Baits. „Pracujeme na aminokyselinách, které přidáváme do jednotlivých esencí. Každá esence se skládá z několika desítek složek,“ popisuje Bouška. Ten postup vývoje je neuvěřitelný. Pracovníci po zhotovení některé z nástrah nejdříve testují její účinnost v akváriích nebo rybníčcích. Až po tomto prvním kroku, kdy jsou si výrobci jistí úspěchem, jdou nástrahy testovat na běžné revíry. Fascinující postup!

Kompletní pohled na firmu LK Baits si můžete v klidu prohlédnout v přiloženém videu. V něm uvidíte jak výrobnu nebo laboratoře, tak i sklad nebo prodejnu firmy LK Baits. Přejeme příjemnou podívanou…

 

Informace o firmě

WEB: lkbaits.cz

PRODEJNA: Přelouč, Pardubická 1734

FACEBOOK: LK BAITS – BIG CARP CONNECTION

 

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: LK Baits

Nové články v rubrice

VIDEO: Tohle kapr nevyplivne! Geniální hotové návazce na zkušené a opatrné kapry

admin | přečteno: 7929x | 5.03.2021 | Žádné komentáře

Hotové návazce na kapry patří k velmi oblíbeným variantám pro ty …

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 4808x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 5310x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.