DomůAkční nabídkaSVĚT BOILIES: Tajemství úspěchu firmy LK Baits? Kvalitní suroviny a vlastní vývoj!

SVĚT BOILIES: Tajemství úspěchu firmy LK Baits? Kvalitní suroviny a vlastní vývoj!

- Reklama -

Firma LK Baits. Otcem této renomované společnosti je známý kaprař Lukáš Krása. Právě on ve městě Přelouč vybudoval úspěšnou firmu, která produkuje obrovské množství nástrah a návnad na kapry. Firma je známá svými kvalitními produkty, které si oblíbilo obrovské množství nejen tuzemských, ale i zahraničních kaprařů. A právě nyní máme jedinečnou možnost nakouknout za oponu této kaprařské firmy, po které nás provedou členové týmu LK Baits. Tak pojďme na návštěvu…

lk_baitsNejdříve začněme ve výrobně firmy LK Baits. Lukáš Krása nás provede jak skladem, tak i samotnou výrobnou, ve které se kvalitní boilies od této firmy vyrábí. „Nikdy jsem nešel s davem. A nereagoval jsem na situaci na trhu, kdy jsou výrobci nuceni jít s cenou tak nízko, že nejsou schopni používat kvalitní ingredience,“ říká Lukáš Krása. Právě majitel společnosti LK Baits si zakládá na kvalitě. A podle jeho slov si nedokáže výrobu boilies představit bez čerstvých vajec, kvalitních rybích mouček a dalších jiných ingrediencí.

lk_baits_boiliesJe skoro až neuvěřitelné, jak přísné regule ve výrobně firmy LK Baits platí. Pracovníci ve výrobě po každé směně dezinfikují celou výrobnu. Proč? „Je to z toho důvodu, že používáme pouze přírodní konzervanty, které pak rozlišují to, jestli je boilies úspěšný nebo ne. Nedokážu si představit vyrábět krmení v nevhodných podmínkách, kde jsou různé spory plísní,“ vysvětluje Lukáš Krása. A kolik boilies firma LK Baits vyprodukuje? „V naší výrobně dokážeme vyrábět přes 2 tuny boilies denně,“ říká Krása. Co se týče krmných pelet, tak těch firma LK Baits vyprodukuje až 5 tun denně.

lukas_krasaObrovskou „zbraní“ a možná tím největším klíčem k úspěchu je vlastní vývoj velice kvalitních esencí. Hlavní postavou v tomto směru je Marek Bouška, který pracuje na vývoji tekutých součástí nástrah a návnad LK Baits. „Pracujeme na aminokyselinách, které přidáváme do jednotlivých esencí. Každá esence se skládá z několika desítek složek,“ popisuje Bouška. Ten postup vývoje je neuvěřitelný. Pracovníci po zhotovení některé z nástrah nejdříve testují její účinnost v akváriích nebo rybníčcích. Až po tomto prvním kroku, kdy jsou si výrobci jistí úspěchem, jdou nástrahy testovat na běžné revíry. Fascinující postup!

Kompletní pohled na firmu LK Baits si můžete v klidu prohlédnout v přiloženém videu. V něm uvidíte jak výrobnu nebo laboratoře, tak i sklad nebo prodejnu firmy LK Baits. Přejeme příjemnou podívanou…

 

Informace o firmě

WEB: lkbaits.cz

PRODEJNA: Přelouč, Pardubická 1734

FACEBOOK: LK BAITS – BIG CARP CONNECTION

 

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -