Domů Akční nabídka SVĚT BOILIES: Tajné trumfy špičkového kapraře Michala Kučery! Na co chytat kapry...

SVĚT BOILIES: Tajné trumfy špičkového kapraře Michala Kučery! Na co chytat kapry na jaře?

- Reklama -

Špičkový kaprař Michal Kučera a jeho firma MIKBAITS produkuje velice kvalitní a účinné boilies. Díky těmto kuličkám si už řada rybářů splnila jejich sny. I proto je toto boilies v kaprařských řadách tolik oblíbené. Kromě toho, že jsou kuličky MIKBAITS zatraceně účinné, tak jsou i cenově dostupné. A to se jen tak nevidí. Dáme vám několik tipů na vynikající boilies od firmy MIKBAITS, se kterým si v aktuálním období perfektně zachytáte, přitom neutratíte balík peněz…

Je to normální. Většina rybářů kouká na cenu. A proč taky ne? Vyhazovat nesmyslné částky za „pozlátka“ nemá žádný smysl. To se vám ale u firmy MIKBAITS nestane. Kuličky z dílny Michala Kučery se skládají z perfektních surovin, přitom jejich prvotřídní kvalita se nijak drasticky nepromítá v konečné ceně. Takže ne. Levné boilies neznamená ošizené suroviny. Pokud by tomu tak bylo, pak by tohle účinné boilies od MIKBAITS nikdo nekupoval. Nemyslíte?

kucera

 

Boilies MIKBAITS Mirabel

boilie_mikbaits_mirabelCena: 116 korun

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Doprava: Při objednávce nad 1000 korun zcela ZDARMA!

Tohle je podle nás jedno z nejpovedenějších boilies pro jarní chytání, které můžete na rybářském trhu sehnat. Tyhle kuličky jsou poskládány z naprosto vynikajících směsí, které dokážou perfektně pracovat i za nízkých teplot. Správný poměr prvotřídních surovin dokáže přinutit k záběru i pasivního kapra, který se teprve „probouzí“ ze zimního spánku. Sami „kuchaři“ z MIKBAITS říkají, že tyto kuličky patří k nejdráždivějším v jejich nabídce. I proto je tato nástraha skutečně vynikající při jarním kapraření.

mikbaits_mirabel_boilieTo, že tyto kuličky jsou velmi vhodné do aktuálních podmínek, trochu napovídá i jejich průměr. Boilies MIKBAITS Mirabel je vyráběno v 12 mm průměru. Ideální velikost na jaro! Obliba tohoto boilies mezi rybáři raketově roste. A není se čemu divit, tyhle kuličky prostě „jezdí“!

Boilies MIKBAITS Mirabel se vyrábí v několika příchutích. Z našich zkušeností a z doslechu víme, že nejúspěšnější příchutě jsou oliheň, pampeliška a pikantní švestka. Co se týče olihňové příchutě – ta je vskutku intenzivní. Masový odér je pro kapry velmi lákavý a spolehlivě na tohle boilies berou. A co pampeliška? Tahle příchuť je už dneska legendární! Ale! Černým koněm je prostě pikantní švestka! Nasládlá vůně s kořeněným „ocasem“ je nepřekonatelná kombinace, ze které se může každý kapr zbláznit! Dejte na naši radu a vsaďte na tuhle příchuť. Neprohloupíte!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies MIKBAITS eXpress

boilie_mikbaits_expressCena: 272 korun

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Doprava: Při objednávce nad 1000 korun zcela ZDARMA!

Vynikající kuličky pro jarní chytání kaprů. Tohle boilies je poskládáno hned z několika surovin, které dokážou vyvolat žravost u kaprů i při chytání v ledové vodě. V boilies naleznete rybí a enzymatické moučky, Robin Red, ptačí zoby, mléčné proteiny, atraktory, extrakty, ultra esence nebo tekuté potravy. Tahle porce výživných surovin prostě kapry láká. A proto patří boilies MIKBAITS eXpress k tak oblíbeným kuličkám při jarním kapraření. Je neuvěřitelné, jak se lidem okolo Michala Kučery podařilo poskládat směs, která tak perfektně pracuje i za nízkých teplot.

Toto boilies se dodává v 18 mm velikosti. Pokud jste příznivci menších průměrů, pak stačí kuličku jednoduše ořezat. A ono to je na jednu stranu správně. Kuličku tak zbavíte tvrdého obalu, takže její účinnost nabírá ještě více „na síle“. Luxus!

A proč my tohle boilies tolik milujeme? Protože firma MIKBAITS tyto kuličky dodává v jedné z nejlepších příchutí vůbec – v příchuti česneku. Ano, právě česnek patří díky jeho zcela specifickému a unikátnímu pachu k nejlepším surovinám při lovu kapitálních kaprů. Ten, kdo někdy chytal na česnekové nástrahy, nám dá za pravdu. A boilies MIKBAITS eXpress je jedno z mála, které je v této nenápadné, ale opravdu luxusní příchuti dodáváno. Dejte na náš tip. Zachytáte si jako nikdy jindy předtím…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -