DomůAkční nabídkaTajná přísada anglických kaprařů: Legendární scopex! Zapomenutá příchuť, kterou milují ti největší...

Tajná přísada anglických kaprařů: Legendární scopex! Zapomenutá příchuť, kterou milují ti největší kapři!

- Reklama -

Scopex. Jedná se o legendární příchuť, která byla „zrozena“ v Anglii, tedy v Mekce moderní kaprařiny. Co je to vlastně scopex? Příchuť scopex je odvozenina od anglického slova scope, což v překladu znamená možnosti či rozhled. Příchuť scopex je častokrát spojována s „otcem“ kaprařiny – s legendou Rodem Hutchinsonem. Ovšem, po uvedení scopexových nástrah a návnad na trh se touto příchutí začínali „zabývat“ i jiný výrobci. Naprosto fenomenální přísady s příchutí scopexu má i jiná anglická firma – legendární NASH…

Nástrahy a návnady na kapry s příchutí scopexu se trošičku liší výrobce od výrobce. Některé produkty jednoho výrobce připomínají silné aroma „přezrálého ovoce“, u jiného výrobce jsou tyto nástrahy a návnady cítit po perníku. A u třetího výrobce jde scopex cítit spíše po smetaně. Tak jako tak: Jde prostě o velmi zajímavou vůni, která je intenzivní a sladká, a na kterou kapři velice dobře reagují. Bohužel, postupem času začala tato legendární příchuť pozvolna ustupovat „masovým“ výrobkům. To je ale velká chyba! Scopex jezdí pořád a parádně!!! Scopex je prostě TOP příchutí, kterou není radno podceňovat…

 

NASH Scopex Squid Syrup

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je legendární produkt z dílny anglických mistrů z firmy NASH. Jedná se o geniální tekutý atraktor se silnou vůní scopexu, jež je extrémně vhodný pro zatraktivnění krmných směsí, PVA mixů, partiklu, ale i samotných nástrah.

Tento tekutý atraktor má velice zajímavou konzistenci, díky které vytvoří na krmení velice atraktivní povlak. Po vhození krmení do vody se z něj začne uvolňovat jemný „mrak“, který začne lákat kapry na lovné místo. Samozřejmostí je i to, že tento tekutý atraktor ve vodním prostředí vytvoří i silnou pachovou stopu, na kterou kapři spolehlivě reagují. Tohle je TOP tekutý atraktor!

Jak tento sirup používat? Připravte si vámi požadované krmení – krmnou směs, PVA mix, partikl nebo krmné pelety. Krmení tímto sirupem zalijte – množství záleží na vás, není nutno to ale přehánět. Pak krmení pořádně promíchejte. A nakonec vše nechte odstát – ideálně alespoň 30 minut. Díky tomu se scopexový sirup do krmení krásně vsákne, takže po vhození do vody se bude uvolňovat výrazně delší dobu.

NASH Scopex Squid Syrup jednoznačně doporučujeme – je to cenově dostupný atraktor, který má ale oproti jiným TOP kvalitu. Díky objemnějšímu balení je cena skutečně příznivá!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Dipovací sprej NASH Scopex Squid Hookbait Spray

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Luxusně koncentrovaný tekutý atraktor, který je naprosto geniální pro zatraktivnění nástrah pod háčkem. Nástraha po nanesení dipovacího spreje NASH Scopex Squid „vysílá“ ve vodním prostředí opravdu silnou pachovou stopu, kterou zaregistruje každý kapr! Velkým plusem tohoto produktu je, že sprej nádherně „pracuje“ za každé teploty. Super!

Použití je naprosto jednoduché: Nastražte vaši nástrahu pod háček/na háček. Pak vezměte sprej a naneste ho na nástrahu. Chvíli nechte sprej působit, aby se vsákl do nástrahy. A nakonec nástrahu nahoďte do vody.

Další možností je vzít nástrahu a vložit ji do krabičky. Následně naneste sprej, a krabičku uzavřete. Sprej nechte působit i několik hodin – ten se tak krásně vsákne do nástrahy a ve vodě se z ní vypouští mnohem delší dobu. Paráda!

Tenhle sprej je geniálním „dílem“ anglických mistrů z firmy NASH. Tekutý atraktor NASH Scopex Squid má opravdu koncentrovanou vůni! Tohle doporučujeme!!!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Scopexové boilies NASH nejlevněji na PARYS!

Kromě tekutých atraktorů s příchutí scopexu naleznete na rybářském e-shopu PARYS i scopexové boilies té nejvyšší kvality. Jedná se o TOP produkty od anglické firmy NASH, které patří k těm nejlepším nástrahám na kapry. Pokud si chcete zachytat nádherné ryby, vsaďte na tuhle famózní kvalitu!

Boilies NASH si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -