Domů Akční nabídka Tajný trumf Karla Nikla na kapry: Špičková návnada do studené podzimní vody...

Tajný trumf Karla Nikla na kapry: Špičková návnada do studené podzimní vody za pár korun!

- Reklama -

Nízké teploty vody dokážou nadělat rybářům pořádně vrásky na čele. V takových podmínkách mnoho surovin totiž nepracuje tak, jak by mělo. Důvod je zřejmý: Nízká teplota! Právě v takových podmínkách dochází k tomu, že se pachová stopa nevytváří tak rychle, anebo že se výrazně zpomaluje rozpad dané návnady. To ale neznamená, že neexistuje řešení! Tak například: Pro přilákání kaprů v studené, podzimní vodě můžete použít jednu TOP návnadu na kapry za pár korun z dílny Karla Nikla…

Nízké podzimní teploty častokrát vedou k tomu, že se voda v revírech značně pročišťuje. Díky tomu je viditelnost pod vodní hladinou mnohem lepší. Toho je zapotřebí využít! Jak? Použijte třeba světlou návnadu, která jde vidět i na tmavém podkladu. Ano! Když si vybavíte, jak na podzim vypadají dna na našich revírech, pak si vzpomenete, že bývají šedivá nebo tmavá.

Takže právě na takový terén je dobré „pokládat“ návnadu, která má světlé zbarvení. Díky tomu půjde vidět i na zaneseném, bahnitém nebo kamenitém dně. Nezapomínejte na to, že kapr dobře vidí kontrastní věci – tedy právě světlé předměty na tmavém podkladu. A navíc, ideální také je, pokud taková návnada spolehlivě pracuje – rychle se rozpadá, takže vypouští viditelný mrak z drobných částic.

To může být ale problém! Proč? Protože právě mnoho návnad ve studené vodě takto rychle a spolehlivě nepracuje. Máme ale řešení! Tuhle TOP návnadu z dílny Karla Nikla…

 

Kukuřičné rychlorozpustné pelety NIKL

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Naprosto špičkové krmné pelety z „kuchyně“ kolínského šéfkuchaře Karla Nikla. Tyto pelety mají základ v největší klasice kaprařského světa – v kukuřici. Ano! Právě kukuřice je TOP návnadou, kterou kapři doslova milují a spolehlivě na ni reagují. Tak proč ji nevyužít k vytvoření špičkové návnady do studené vody? To napadlo i Karla Nikla, který vytvořil rychlorozpustné kukuřičné pelety.

Tyto pelety pracují velmi rychle i ve studené vodě! Po vhození do vodního prostředí se začnou rychle rozpadat, díky čemuž na lovném místě vytvoří atraktivní mrak z drobných částic. Tohohle si všimne každý kapr! Navíc, díky tomu, že pelety se po čase rozpadnou, vznikne na lovném místě světlý flek. Tohle žádný kapr nepřehlédne! Však si vzpomeňte na to, jak jsme si říkali o tom, co kapr vidí…

Rychlorozpustné pelety NIKL jsou velice vhodné pro klasické, krátkodobé chytání kaprů na podzim. Díky tomu, že mají tak krátkou dobu rozpadu, jsou tyto pelety velmi vhodné při několikahodinovém chytání. Prostě v tu chvíli, kdy máme jen krátkou dobu na chytání, ale chceme mít hned záběr. Pelety se rychle rozpadají i díky menšímu průměru – jsou k dostání v průměrech 6 a 12 mm.

Kromě rychlého rozpadu je velice silnou zbraní i to, že tyto pelety ve vodním prostředí  – a to i za velice nízkých teplot – vytváří koncentrovanou pachovou stopu. To dokáže přilákat kapry i z větší vzdálenosti! Pelety mají příjemnou kukuřičnou vůni, na kterou kapři spolehlivě reagují. Přesto, jestli chcete pachovou stopu ještě více zesílit, pak použijte booster, dip nebo esenci.

Rychlorozpustné pelety NIKL je vhodné používat při krmení s pomoci PVA, kdy punčochu připevníme k háčku. Dále je možné pelety na místo dopravovat i s pomocí krmné rakety. Jelikož krmné pelety rychle reagují na kontakt s vodou, není úplně vhodné je míchat s partiklem, protože tím dojde k „přebití“ jejich účinku právě roztokem z partiklu. Ale je to jen náš názor, protože z pelet můžete vyrábět i atraktivní kaši. My ovšem tuto návnadu nejraději používáme samotnou, anebo se „suchou“ návnadou (nakrájené boilies atd.)

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Pelety NIKL nejlevněji na rybářském e-shopu PARYS

Karel Nikl pochopitelně nabízí mnohem více druhů pelet na ryby. Hledáte třeba pelety na ryby s živočišnými složkami? Pak se podívejte například na halibutové pelety, které dokážou vytvořit hodně zajímavou pachovou stopu. Druhů pelet od Karla Nikla je opravdu hodně velké množství, a všechny jsou za zajímavé peníze…

Pelety od Karla Nikla si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -