DomůAkční nabídkaTajný trumf Karla Nikla na opatrné a zkušené kapry: Zaručený fígl, který...

Tajný trumf Karla Nikla na opatrné a zkušené kapry: Zaručený fígl, který funguje!

- Reklama -

Uznávaný specialista na kapry Karel Nikl patří k nejvíce zkušeným kaprařům na česko-slovenské scéně. Tento rybář má na kontě celou řadu velkých kaprů i z těch nejtěžších lokalit. Ano! Karel Nikl opravdu umí chytat velké a opatrné kapry i na hodně těžkých vodách, na kterých je skutečně velký rybářský tlak. Ostatně, důkazem je celá řada úspěchů na rybářských závodech, při kterých chytá početný zástup zkušených rybářů, ale na kterých Karel Nikl přesto posbíral velké množství úspěchů. Tento zkušený kaprař si ale své zkušenosti nenechává pro sebe. Ne! Promítá je do nástrah na kapry, které díky tomu při jejich lovu skvěle fungují. Pojďme si jednu takovou skvělou nástrahu na kapry nyní ukázat…

Lov na těžkých lokalitách je někdy k zbláznění. Rybář dělá vše pro maximální úspěch – krmí, vymýšlí nejrůznější strategie a návazce – a přesto zkušení kapři neberou. Tohle je prostě šílenství! Ovšem! Ono je nutné si uvědomit, že při lovu těch nejzkušenějších a nejopatrnějších kaprů rozhodují nepatrné detaily. Kapra od záběru může odradit i to nejmenší podezření, které mu díky jeho letitým zkušenostem s nalíčenými montážemi naznačí, že před ním leží nachystaná lest. Jak to řeší Karel Nikl? Podívejte se na jeho fígl…

 

Boilies NIKL Criticals

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Dokonalé, kriticky vyvážené boilies z dílny kolínského „šéfkuchaře“ Karla Nikla, které má ve vodním prostředí naprosto špičkové vlastnosti. Jedná se o kuličky, které jsou něco „mezi“ klasickým potápivým a plovoucím boilies. K čemu je tohle dobré?

Kriticky vyvážené boilies se ve vodním prostředí na krmném místě nádherně vznáší. Takže když kapr připlave na lovné místo, na kterém logicky víří s vodou, tak kriticky vyvážená kulička se v tomto podvodním proudu chová naprosto přirozeně. Tohle je prostě absolutní „strop“, protože toto boilies je ve svém chování zase o level výše. Bomba! Praktickou ukázku toho, jak kriticky vyvážené boilies pracuje ve vodě, uvidíte v přiloženém videu výše…

Kriticky vyvážené boilies je absolutně dokonalé především na těch lokalitách, kde je velmi silný tlak. Proč? Protože kriticky vyvážené bolies se chová přesně tak, jako kdyby nebylo nastražené na návazci. A tahle vlastnost je absolutně zásadní! Díky tomuto chování kriticky vyvážené boilies skvěle funguje i na hodně prochytávaných lokalitách, ve kterých žijí velmi opatrné a zkušené ryby.

Karel Nikl tuto nástrahu na rybářský trh dodává hned v několika průměrech. Rybáři si mohou kriticky vyvážené kuličky vybrat v průměrech 18, 21 a 24 mm. Záleží jen na vás, jakou velikost preferujete. Samozřejmě, boilies NIKL Criticals se dodává i v celé řadě příchutí. Rybáři si mohou vybírat jak z extrémně populárních příchutí od Karla Nikla – Salmon&Peach, MGS, 3XL, Kill Krill, Gigantika a dalších. Jakou doporučujeme my? Vyzkoušejte příchuť boilies NIKL 68. Je fakt skvělá!

Samozřejmě, kromě skvělých vlastností ve vodě (vznášivost) toto boilies má i další silné zbraně. Jako například právě zmíněné příchutě. Boilies NIKL Criticals ve vodním prostředí vytváří opravdu hodně silné pachové stopy, které dokážou zaujmout kapry i na velkou vzdálenost. A díky širokému spektru příchutí si rybáři mohou vybrat přesně takovou, která se nejlépe hodí do aktuálních podmínek. Tohle je fakt super!

Jestli jezdíte na silně prochytávané vody, anebo na lokality, kde si kapři dávají skutečně velký pozor, pak se podívejte právě na boilies NIKL Criticals. Jedná se o perfektní kuličky, které mají opravdu výborné vlastnosti. Tohle je něco, s čím u vody zabodujete!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -