DomůAkční nabídkaTIPY A TRIKY: Jak rychle a jednoduše připravit účinné krmení na velké...

TIPY A TRIKY: Jak rychle a jednoduše připravit účinné krmení na velké kapry?

- Reklama -

Nastavení správné krmné taktiky je při lovu kaprů klíčové. Je totiž důležité zvolit takové krmení, které dokáže kapry zaujmout a ještě je udržet na místě. Při lovu kaprů se v současnosti hodně používá krmné boilies. Právě krmné boilies dokáže díky jeho složení přilákat kapry na lovné místo a díky jeho velikosti a množství udrží ryby v blízkosti našich nástrah delší dobu. Prozradíme vám několik tipů, jak udělat vaše krmné boilies ještě zajímavějším…

Asi nejznámějším fíglem při krmení kaprů krmným boilies je rozpůlení anebo rozčtvrcení kuliček. Zní to jednoduše, ale právě tato mechanická úprava patří k těm nejlepším. Proč? Pokud krmnou kuličku rozřežeme, pak zajistíme, že se z ní ve vodním prostředí rychleji a lépe uvolňují atraktivní krmné složky. A tím tak krmné boilies mnohem účinněji láká kapry na lovné místo. Tento fígl je mezi rybáři dobře známý a často používaný – není se čemu divit, toto moc dobře funguje!

kapr

Rozpůlené, rozčtvrcené nebo rozdrcené krmné boilies lze použít několika způsoby. Nejčastěji se tato návnada používá do PVA sáčků nebo punčoch. Po vhození takto naplněného PVA sáčku nebo punčochy se po chvíli u naší nástrahy objeví krásná kupka krmení, kterou žádný kapr nepřehlédne. S podobně upraveným boilies můžeme ale krmit i samostatně, čímž vytvoříme atraktivní „koberec“ na dně, který donutí kapry zůstat na lovném místě delší dobu. A pak přijde záběr!

K úpravě boilies nám může výrazně pomoci několik pomůcek. Pojďme se na ně podívat zblízka…

 

Kráječ boilies KORDA Kutter

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Výborný pomocník pro půlení boilies od renomované anglické společnosti KORDA! Asi každý kaprař už zažil rozkrajování boilies na půlky. A s nožem to je prostě nudná a namáhavá otrava! Proto chytré hlavy z KORDA vymyslely tuto perfektní vychytávku! Kráječ boilies KORDA Kutter neuvěřitelným způsobem urychlí rozkrajování boilies na půlky! Tohle je luxus!

krajec_korda_kutterStačí, když do zásobníku vložíte několik kuliček krmného boilies. A pak jednoduchým pohybem s pomocí druhé součástí Kutteru rozkrájíte kuličky boilies na půlky. Je to naprosto jednoduché, pohodlné a rychlé! Tohle se hodí každému kaprařovi, který krmí s pomocí krmného boilies. Na přiloženém videu totiž můžete vidět, kolik kuliček boilies je možné rozpůlit. Za malou chviličku jste schopni rozkrájet obrovské množství boilies! Navíc, na videu jde vidět i to, že kuličky jsou rozkrájené na krásně pravidelné půlky. Tohle je perfektní!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Drtička návnad KORDA Krusha

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je legenda! Když se řekne KORDA, pak se mnoha kaprařům automaticky vybaví tato drtička návnad. A není se vůbec čemu divit! Právě KORDA Krusha je perfektní pomůckou moderního kapraře. S pomocí této drtičky jste schopni upravit (rozdrtit) nejrůznější typy návnad – boilies, tygří ořechy, pelety, partikl a mnoho dalších věcí. Takže si velice rychle a pohodlně zhotovíte atraktivní krmení pro lov kapitálních kaprů.

drticka_korda_krushaKORDA KRUSHA je vybavena mohutnými zuby, které při rozpohybování spolehlivě rozdrtí (téměř) cokoliv. Použití drtičky KORDA Krusha je naprosto jednoduché – stačí spojit obě části drtičky a pak otáčivým pohybem rozdrtit návnadu uvnitř. Nejlepší na této drtičce je to, že je vyrobena z opravdu kvalitních materiálů, které zaručují dlouhodobou životnost. To vám dosvědčí i hromada kladných recenzí na rybářském internetu. Tohle je fakt chytrá investice!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -