DomůAkční nabídkaTIPY A TRIKY: Neviditelný háček! Tajná zbraň na ty největší a nejzkušenější...

TIPY A TRIKY: Neviditelný háček! Tajná zbraň na ty největší a nejzkušenější kapry!

- Reklama -

Rybáři se už od pradávna snaží najít způsob, jak skrýt rybářský háček před zraky velkých a zkušených ryb. Někdo to řeší tak, že háček s nástrahou zabaluje do nejrůznějších těst nebo obalovaček. Ano, i takhle to jde. Ovšem existuje další, velmi originální a unikátní způsob, díky kterému necháte váš rybářský háček jednoduše „zmizet“. A právě díky tomuto fíglu se můžete dostat velkým a zkušeným rybám „na kobylku“.

Jen si to představte: Na lovném místě krmíte jemným partiklem (řepkou, pšenici), který kapři milují a mohli by jej žrát až do prasknutí. Jenže jak chcete na tato chutná, ale drobná zrníčka chytat? Zdá se to nemožné, ovšem není tomu tak. Podobné je tomu i u mikropeletek. Ty jsou tak drobné, že jsou vhodné pouze do krmení. Ovšem, kdyby se někomu podařilo tuto návnadu dostat na háček, měl by vyhráno. Proč?

kapr

Abychom si na tuto otázku odpověděli, musíme se ponořit pod vodu. Když člověk zakrmí partiklem nebo drobnými mikropeletkami, pak na dně vznikne hustý „koberec“ z krmení. A právě tato taktika je tou správnou cestou pro přilákání velkých kaprů. Jenže ani v tuto chvíli nemáme vyhráno! Často se totiž stává, že kapři pouze sesbírají drobná zrníčka partiklu nebo mikropeletky, ale většího boilies si nevšímají. Jo, tohle se stává pořád! A je to k zbláznění!

Jasně, znova se dostáváme k tomu, že pokud bychom mohli drobná semínka nebo mikropeletky nastražit, měli bychom vyhráno. Nastražený háček s partiklem nebo mikropeletkami by se ve velkém množství krmení jednoduše ztratil, takže ryby by výrazným způsobem ztratily opatrnost. Ale jak na to? Jak schovat háček před zraky opatrných ryb? Je to jednodušší, než si myslíte!

 

bogeyLepidlo na partikl KRYSTON Bogey

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je věc, se kterou přelstíte ty největší a nejopatrnější kapry! Tahle lepící pasta od renomované anglické společnosti KRYSTON je perfektní. S její pomocí jste schopni velmi rychle a efektivně na háček připevnit drobný partikl (řepku, pšenici), ale i drobné mikropeletky. Díky tomu tak můžete bleskurychle vytvořit unikátní nástrahu, která bude výborně fungovat.

kryston_bogeyPoužití této pasty od firmy KRYSTON je naprosto jednoduché. Stačí kousek pasty utrhnout z balení, a následně ji omotat kolem raménka háčku. Poté už jenom takto lepkavý háček obalíte v partiklu nebo mikropeletkách a dostanete opravdu „zničující zbraň“, která při lovu velkých kaprů funguje vskutku excelentně!

kryston_bogey_lepidloProč je tato pasta tak revoluční? Jen si to představte: Obalený háček v partiklu nebo drobných mikropeletkách vložíte do PVA sáčku. Ten se po vhození do vodního prostředí rozpustí a v kupce krmení bude schovaný háček, který bude oblepený onou návnadou. Existuje něco geniálnějšího? Pokud k takovému krmení připlave kapr, nemůže mít nejmenší podezření a při hodování na partiklu nebo mikropeletkách se „píchne“. Je vyhráno!

Účinnost této taktiky pak roste v tom případě, kdy obalený háček navážeme na fluorocarbon. Proč? Právě fluorocarbon je revoluční v tom, že je velmi dobře potápivý a ve vodním prostředí takřka neviditelný. Pokud takto nastražený háček tedy budete mít navázaný na fluorocarbonu, pak je celá montáž naprosto geniální! Tohle neprokoukne ani ta nejzkušenější ryba!

kapr

Tenhle výrobek od firmy KRYSTON považujeme za naprostou revoluci. Tato pasta je oproti jiným lepidlům cenově dostupná. Navíc, tato pasta od renomované anglické společnosti je vskutku kvalitní – velmi dobře drží nalepená semínka nebo mikropeletky. Jo, mezi námi: My tuto pastu používáme i pro lepení červů – funguje prostě skvěle! A v neposlední řadě: Díky kvalitnímu složení není zapotřebí z balení odebírat mnoho pasty. Ne, stačí troška! A právě díky tomu vám tato pasta vydrží podstatně delší dobu. Co z toho plyne? Výrazně ušetříte!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -