skingbranding-banner

TIPY A TRIKY: Perfektní nástraha z rohlíku, na kterou zaručeně berou i velcí kapři!


Nástrahy z pečiva jsou osvědčeným způsobem, jak si parádně zachytat i velké kapry. Pečivo má totiž ve vodě super vlastnosti, a navíc kaprům moc chutná. Proto nástrahy z pečiva tak dobře na kapry fungují! Na trhu je celá řada druhů nástrah z pečiva. Který typ si ale vybrat? My vám dneska dáme tip na zaručenou nástrahu na kapry z pečiva, která nám u vody skvěle funguje. A to i na velké kapry!

O účinnosti nástrah z pečiva na kapry se netřeba dlouze rozepisovat. Vždyť na pečivo chytali už naši pradědové. Pečivo je na velké kapry účinné i v současné době, kdy rybářské magazíny plní reklamy především na moderní boilies. Ale ten, kdo vsadí na staré a dobré pečivo, může být mnohdy mnohem úspěšnější. Pečivo má perfektní vlastnosti – ve vodě nabírá na objemu, je měkké a pro kapry velice chutné. A těchto předností pečiva je zapotřebí při lovu kaprů využít!

plavana-kapr

 

mekceny-rohlikac-originalMĚKČENÝ ROHLÍKÁČ

Cena: 50 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ. Perfektní nástraha z rohlíku, kterou na rybářský trh dodává česká firma KAPRPRO. Tato nástraha připomíná rohlíkové boilies. Ale! MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ je zajímavá kulička z rohlíku bez provlečené šňůrky, která má měkký povrch a tvrdý střed. A právě měkký povrch je tou mekceny_rohlikachlavní zbraní na kapry. MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ totiž mnohem lépe vypouští ze sebe atraktivní látky – především silný dip, který přiláká kapry i z velké vzdálenosti a nutí je k záběru.

Měkký povrch nástrahy má své opodstatnění. MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ díky této úpravě velice dobře vsakuje do sebe vodu, takže po chvíli nabude na objemu, a na háčku tak utvoří nepřehlédnutelnou kuličku. Tohle je fakt pecka! Nemusíte se obávat, že by vám tato nástraha na háčku nevydržela dlouhou dobu. Naopak! MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ má tvrdý střed, který zaručuje, že na háčku vydrží i 3 nebo 4 mekceny_rohlikac_scopexhodiny vkuse. Jedná se o opravdu kvalitně zpracovanou nástrahu, která funguje!

MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ od firmy KAPRPRO je dodáván hned v několika příchutích. Můžete si vybrat jak sladké, tak i masové nebo „kořeněné“ příchutě. Kterou nejvíce doporučujeme? Na kapry podle našeho názoru nejlépe funguje MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ s příchutí česneku, scopexu a medu. Tyhle příchutě prostě jezdí!

To, že kaprům pečivo chutná, dokazují i tyto podvodní záběry z krmného místa. Jistě si dobře všimnete, že na něm není boilies nebo pelety, ale pouze pečivo!

kaprS touto rohlíkovou nástrahou na kapry máme perfektní zkušenosti. V minulosti jsme na MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ ulovili i několik kapitálních kaprů. A dva z nich přesáhli magickou hranici 15 kilogramů. Proto nástrahy z pečiva nepodceňujte! Přeci, boilies nebo pelety nejsou jedinou cestou! Naopak! Při lovu kaprů někdy vsaďte i na starou a osvědčenou klasiku. Vyplatí se to…

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Rubrika: Akční nabídka
Štítky:

Nové články v rubrice

TOP navijáky na kapry od českých značek za pár korun: Čeští rybáři chtějí udělat díru do světa!

admin | přečteno: 277x | 26.01.2021 | Žádné komentáře

Kaprové navijáky patří k nejvíce diskutovaným součástem rybářské výbavy. Není se …

NOVINKA: Gigantický bivak pro rybáře NASH velký jako „chalupa“! Délka přes 4 metry!

admin | přečteno: 470x | 25.01.2021 | 1 komentář

Rybářský bivak patří k nejdůležitějším součástem výbavy. Je to jednoduché: Pokud …

Geniální pruty z Anglie: Špičkové kaprové děličky pro extrémně daleké hody! Nahazujte daleko!

admin | přečteno: 1019x | 22.01.2021 | Žádné komentáře

Asi každý milovník lovu kaprů ví, že moderní pojetí téhle …

Komentáře

  • na candáta pouze jedno hacek jinak to není rybar ale barbar

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.