DomůAkční nabídkaTIPY A TRIKY: Špičkové návazce na trofejní kapry! Z čeho je navázat?

TIPY A TRIKY: Špičkové návazce na trofejní kapry! Z čeho je navázat?

- Reklama -

Návazec na kapry. Poslední část rybářovy udice, která rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu. Můžete mít ten nejlepší prut a naviják, ale pokud navážete špatný návazec, nic vám nepomůže. Ano, tak je návazec na kapry důležitý! Ti nejlepší kapraři používají na návazce speciální materiály, které jim pomáhají k trofejním úlovkům. A my se na tyto navazovací materiály teď podíváme…

kapr-lysecPro navazování návazců se používá celá škála materiálů. Ale asi tím nejpoužívanějším navazovacím materiálem jsou šňůrky. Ty jsou k dostání v celé řadě provedení. A teď nemluvíme jenom o jejich zbarvení. Ne. Šňůrky na návazce mají i různé vlastnosti. A právě díky široké škále vlastností šňůrek si rybář může vybrat tu nejlepší do daných podmínek.

Na šňůrkách je parádní to, že se hodí do nejrůznějších podmínek. Stačí si „navolit“ ten lysec-kaprsprávný druh. Potřebujete tuhou šňůrku, která musí ležet nehybně na dně? Není problém! Anebo chcete jemnou šňůrku, která bude „vlát“ spolu s POP-UP boilies nade dnem? Jistě, i tohle jde! Se šňůrkami lze vymýšlet hromada nejrůznějších taktik. A i možná proto jsou mezi rybáři tolik oblíbené!

Určitě vám z rybářských magazínů neunikl ten fakt, že ti nejúspěšnější kapraři používají z velké části šňůrky od firmy KRYSTON. A ono se není čemu divit. Společnost KRYSTON pochází z Britských ostrovů, tedy z Mekky kaprařiny. A právě tato firma vyvíjí ty nejlepší šňůrky pro navazování návazců na kapry. Většinou to chodí takhle: Ti rybáři, kteří vyzkouší šňůrky od KRYSTON povětšinou už nechtějí nic jiného. Není divu! Tyto šňůrky jsou exklusivní! Jaké doporučujeme?

 

snurka-kryston-synxŠňůrka KRYSTON SYNX

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální věc! Tahle šňůrka nabízí kaprařům plno perfektních vlastností, díky kterým dokážou navázat špičkové návazce na trofejní kapry. V čem je tato šňůrka tak unikátní? Tak předně: Tato šňůrka od společnosti KRYSTON je vyrobena s pomocí nejmodernějších výrobních postupů. Díky tomu na jejím povrchu nalezneme 30 vrstev polyméru, které dávají tomuto navazovacímu materiálu jedinečnou tuhost. Co z toho plyne? Šňůrka KRYSTON Synx díky unikátnímu povrchu leží nehybně na dně, takže nádherně splyne s okolním prostředím.

Naprosto úchvatný je pak poměr průměr/nosnost. KRYSTON Synx je velice pevná i v malém průměru a bez nejmenších obtíží dokáže vytáhnout z vody i skutečného kapřího giganta. A dále: Tato šňůrka je díky ztuženému povrchu i úžasně odolná. KRYSTON Synx vydrží i používání na nehostinných terénech, například mezi ostrými překážkami nebo v „slávičkových polích“. Tohle je super!

Nechte se inspirovat nejlepšími kapraři a používejte skutečnou kvalitu! Šňůrka KRYSTON Synx nabízí perfektní vlastnosti, které při lovu trofejních kaprů jistě oceníte!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

snurka-kryston-jackalŠňůrka KRYSTON Jackal

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tahle šňůrka od KRYSTON je naprostou legendou! Tento navazovací materiál si oblíbili kapraři po celé Evropě. A není se vůbec čemu divit! Tento navazovací materiál nabízí naprosto úžasné vlastnost. I v nízkém průměru má KRYSTON Jackal dechberoucí pevnost, jež zajišťuje bezproblémové zdolání i skutečného kapřího giganta. Ta pevnost vtahu i v uzlu je prostě úchvatná!

Ale co je hlavní předností této šňůrky? KRYSTON Jackal je potahovaná šňůrka, což slibuje širokou škálu možností. Rybář může ze šňůrky potahovanou vrstvu odstranit a vytvořit tak zcela jedinečný návazec. Tohle je bomba! Rybář má tak „nekonečno“ možností k tomu, aby navázal přesně takovou montáž, jako potřebuje.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

KRYSTON na e-shopu Chyť a pusť

Špičkový sortiment od firmy KRYSTON naleznete na e-shopu Chyť a pusť. Stačí si „rozkliknout“ výrobce KRYSTON a rázem si můžete vybrat exkluzivní produkty od této společnosti z Velké Británie. Kvalita U.K. je TOP!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -