Domů Akční nabídka TIPY A TRIKY: Účinná nástraha kapry, která zaručeně funguje

TIPY A TRIKY: Účinná nástraha kapry, která zaručeně funguje

- Reklama -

Pečivo a řepka. Dvě léty prověřené suroviny, které kapři milují. A co teprve, když pečivo a řepku spojíte dohromady? Ale ano, taková nástraha už existuje! Jmenuje se ŘEPKÁČ. Jedná se o nástrahu, která vypadá jako klasické rohlíkové boilies. Jenže! Právě ŘEPKÁČ je vyrobený z prvotřídního těsta, které český výrobce této nástrahy vyvinul s pomocí odborníků z Francie. A navíc, výrobce do těsta přidal i samotnou řepku. Vznikla tak nástraha, která při lovu kaprů perfektně funguje!

ŘEPKÁČ je perfektní nástraha. Spojuje výhody jedněch z nejlepších surovin pro lov kaprů – řepky a pečiva. A toto spojení funguje naprosto luxusně! Pečivo je totiž skvělým základem (nosičem) pro koncentrovaný dip a barvu. Samotná řepka je pak další zatraktivňující surovinou, která ještě více láká kapry k záběru.

kapr

Jak to vlastně celé funguje? Jen si to představte! Po vhození ŘEPKÁČE do vody začne pečivo nasakovat vodu. Tím tak vznikne nádherně měkká kulička, které si všimne každý kapr. Ale teď k tomu hlavnímu tajemství! Měkká nástraha z pečiva velice dobře vypouští do vody atraktivní dip. A ten ještě posilují olejovité složky z řepky. Tohle spojení je opravdu parádní a nemůže mu odolat žádný kapr! A proto není divu, že rybáři ŘEPKÁČ tolik chválí! Prostě jim funguje…

 

repkac-originalŘEPKÁČ

Cena: 59 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

AKCE: Při zakoupení 3 a více ŘEPKÁČŮ libovolné příchutě, dostanete 1 balení zcela ZDARMA navíc!

Doprava: Při objednávce nad 700 korun doprava zcela ZDARMA!

repkac_olihenŘEPKÁČ vás uchvátí hned na první pohled. Jedná se o nástrahu s velice zajímavou strukturou. ŘEPKÁČ je na povrchu měkký, přičemž jeho jádro je tvrdé. Ale přesně takhle to má být! Tato struktura slibuje jen ty nejlepší vlastnosti při lovu kaprů. Pokud se totiž podíváte na jiné nástrahy z pečiva, tak zjistíte, že jsou tvrdé. Ale to je špatně! Tvrdá nástraha z pečiva mnohem hůře vypouští do vody atraktivní látky! Naprosto kouzelné je to, že při pohledu na ŘEPKÁČ uvidíte jednotlivá zrníčka řepky, která jsou přidána v těstě. Tohle se nám fakt líbí!

repkacVýrobce si s ŘEPKÁČEM opravdu vyhrál. Není proto divu, že právě tato nástraha je jeho vlajkovou lodí. Když krabičku ŘEPKÁČE otevřete, okamžitě ucítíte koncentrovaný dip. Právě vůně je velice silnou zbraní ŘEPKÁČE! Koncentrované vůně dosáhl výrobce díky kvalitním dipům, ale také díky složení těsta. ŘEPKÁČ totiž není vyrobený z klasického těsta jako ostatní nástrahy. Ne! Výrobce si při vývoji této nástrahy přizval odborníky z Francie. A ti tak spolu vytvořili jedinečné těsto, které svou kvalitou předčí ostatní nástrahy z pečiva. Kvalita je na ŘEPKÁČI obrovskou předností, která se vyplácí!

repkac_vanilkaŘEPKÁČ je k dostání v neuvěřitelném rozpětí příchutí – je jich hned 13. Je těžké si vybrat tu nejlepší. Z osobní zkušenosti víme, že naprosto parádní je ŘEPKÁČ s příchutí vanilky, medu, scopexu, jahody nebo banánu. Vynikající jsou ale i masové příchutě této nástrahy. ŘEPKÁČ se nastražuje buďto mimo háček (s pomocí šňůrky), anebo jej můžete napíchnout přímo na háček. To už záleží na vás!

Jedno je jisté – ŘEPKÁČ určitě vyzkoušejte. Právě tahle nástraha vám zaručuje, že si parádně zachytáte nádherné kapry! Prohlédněte si kompletní nabídku levných, ale velice účinných, nástrah od firmy KAPRPRO!

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -