DomůAkční nabídkaTIPY A TRIKY: Úspěšný lov kaprů na podzim! Jaké boilies používat ve...

TIPY A TRIKY: Úspěšný lov kaprů na podzim! Jaké boilies používat ve studené vodě?

- Reklama -

Podzimní lov kaprů má svá specifika. A to zejména proto, že na podzim je v našich revírech chladná voda. Tomu je zapotřebí uzpůsobit naši taktiku! Kromě „neviditelných“ materiálů, ze kterých vážeme návazce do čisté vody, je zapotřebí sáhnout i po nástrahách, které zaručeně „pracují“ i za nízkých teplot. Ano, je tomu tak. Některé suroviny, které se často používají při výrobě boilies, ve studené vodě „nepracují“ spolehlivě. Proto jsou na trhu kuličky, které jsou pro lov v chladném období určené…

Boilies do studené vody má speciálně „postavenou“ směs. Nenajdete v ní moc olejnatých složek, které dobře pracují v teplejší vodě, takže jsou vhodnější pro chytání v létě. Naopak, v kuličkách do studené vody nalezneme především suroviny, které dokážou i za nízkých teplot vytvářet silnou pachovou stopu. Například esence na alkoholové bázi dokážou „vysílat“ velmi silné pachové signály ve vodě, která má i pod 10 stupňů Celsia. Tohle do aktuálních podmínek potřebujeme!

Jaké kuličky do studené vody při chytání podzimních kaprů doporučujeme? Máme několik zaručených favoritů, kteří prostě fungují. Pojďme se na ně podívat blíže…

 

Boilies LK Baits Fish Activ

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Výborné boilies do studené vody! Výrobcům z LK Baits se totiž povedlo vytvořit kuličku, která je schopna vypouštět neodolatelnou pachovou stopu, ale i velmi koncentrovaný „mrak“ jemných částic. Toto boilies velice spolehlivě pracuje i ve studené vodě! Tohle je prostě skvělá nástraha na podzimní kapry! Boilies LK Baits Fish Activ je velice vhodné na krátké vycházky a k okamžitému chytání. Prostě ideální pro jednodenní říjnové, listopadové a prosincové vycházky.

Boilies LK Baits Fish Activ se vyrábí hned v několika příchutích. My osobně nejvíce doporučujeme příchuť chilli squid. Tato nástraha s koncentrovaným „kořeněným“ odérem je do studené vody opravdu perfektní a dokáže k záběru přinutit i pasivního kapra.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies MIKBAITS Mirabel Fluo (pampeliška)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle jsou podle nás jedny z nejlepších kuliček do studené vody! Začněme směsí: Ta obsahuje hned několik prvotřídních surovin, které dokážou skvěle „pracovat“ i za velmi nízkých teplot. Takže i ve studené vodě kulička krásně měkne a vypouští nejrůznější atraktivní látky. Především luxusní vůni! Tohle boilies (pampeliška) má nádhernou nasládlou vůni se zajímavým „perníkovo-pendrekovým ocasem“. Ta vůně je opravdu zvláštní!

Těch předností tohoto boilies je ale mnohem více! Tak například: Fenomenální fluo zbarvení jde ve vodě vidět i na velkou vzdálenost. A tahle reflexně zbarvená kulička se neztratí ani na zaneseném, zarostlém nebo bahnitém terénu. No, jen si představte, jak nyní vypadají dna našich revírů – jsou tmavá a šedivá, takže tahle výrazně žlutá kulička jde perfektní vidět.

A ještě něco! Boilies MIKBAITS Mirabel Fluo má luxusní průměr. Takto velké kuličky jsou naprosto ideální při podzimním lovu kaprů. A pokud jsou kapři aktivní a máte hodně záběrů, nebojte se pod háček nastražit třeba 3 nebo 4 kuličky a vytvořit tak lákavý „řetízek“. Tohle funguje!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies LK Baits Fresh

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Další velice povedené boilies od firmy LK Baits, které má famózní výsledky ve studeném období. A to zejména proto, že tyto kuličky jsou nadipované koncentrovaným dipem. Boilies tak i za nízkých teplot vytváří silnou pachovou stopu, na kterou kapři spolehlivě reagují. Vysokou účinnost ve studené vodě má boilies LK Baits Fresh i díky tomu, že neprochází procesem sušení. Ne! Jde o čerstvé kuličky, které jsou okamžitě napouštěny atraktivním dipem. Tohle je super!

Boilies LK Baits Fresh je vhodné před samotným lovem ještě trochu okrájet. Díky tomu odstraníte tužší vrstvu nástrahy, takže vypouštění pachové stopy z nástrahy bude ještě účinnější. Doporučujeme tento postup! I toto boilies je dostupné hned v několika příchutích. Stačí si jen vybrat!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -