Domů Akční nabídka TIPY A TRIKY: Zaručené tipy na perfektní nástrahy na kapry, které fungují!

TIPY A TRIKY: Zaručené tipy na perfektní nástrahy na kapry, které fungují!

- Reklama -

Kapři berou! A parádně! V posledních dnech se jejich chuť k jídlu pořádně zvedla. Takže rybářům to už zase „jezdí“. Ptáte se na co? Přinášíme několik horkých favoritů, se kterými si lov kaprů parádně užijete. Přitom nejde o žádné drahé nástrahy! Ne. Nádherné kapry ulovíte i na nástrahy za pár korun. Důležité je jenom vědět, co jim teď chutná…

Těch možností je více. Můžete použít silně nadipované nástrahy, které svou vůní a chutí přilákají kapry k záběru. Anebo můžete vsadit na osvědčené masové peletky. Jejich intenzivní masové složení a silný pach je taktéž skvělou volbou pro lov kaprů v tomto období. Záleží na vás, co si vyberete. Pojďme se na pár zajímavých nástrah podívat z blízka.

 

Měkčené peletky SOFT PELLETS

mekcene-peletkyCena: 50 korun

Původní cena: 59 korun (sleva 15 %)

Výrobek je dostupný na InFish.cz

AKCE: Při zakoupení 5 a více balení libovolných příchutí měkčených peletek SOFT PELLETS dostanete 1 balení rybí moučky (na zatraktivnění peletek) zcela ZDARMA

Při objednávce nad 700 korun doprava zcela ZDARMA

Náš horký favorit! Měkčené peletky SOFT PELLETS mají hned několik předností. Prvním peletky-jatra-cesnekkladem je jejich konzistence. Peletky mají zvláštní „gumové“ složení, takže ve vodě vydrží dlouhou dobu. Jsou nádherně měkké, a proto jdou snadno napíchnout na háček. Perfektní je i jejich velikost. Titěrný rozměr peletek je velkou předností! Dají se nastražovat na (i pod) menší háčky, takže ryby nerozeznají zradu.

peletky-s-cervyJak peletky ještě více zatraktivnit? Nejlepší cestou je k peletkám připíchnout živou nástrahu. Naprosto nejlepší jsou červi a žížaly. To je tím pravým ořechovým! A ještě něco. Peletky mají lepkavý povrch, proto je dobré je obalit v rybí moučce. Po vhození do vody se rybí moučka začne z peletek uvolňovat. A tím tak vytvoříte velice atraktivní „mráček“ chutných surovin. Tato taktika se nám zatím vždy vyplatila! Kapři tohle opravdu milují!

mikropelety_moucka

peletky-na-hackuMěkčené peletky SOFT PELLETS jsou geniální nástrahou na kapry. Jedná se o silně koncentrovanou nástrahu s „masovým“ složením. Měkčené peletky SOFT PELLETS jsou k dostání hned v několika příchutích. Nejoblíbenějšími příchutěmi mezi rybáři jsou JÁTRA/ČESNEK a JAHODA/MED. Přesně na tyto příchutě to podle odezvy rybářů nejvíce bere. Zajímavou novinkou je pak příchuť SLADKÝ ANANAS.

Výrobek je dostupný na InFish.cz

AKCE: Nepropásněte naši akci! Při zakoupení 5 a více balení měkčených peletek SOFT PELLETS dostanete 1 balení rybí moučky zcela ZDARMA! A při objednávce nad 700 korun dopravíme váš balíček zcela ZDARMA! Akce platí do 30. 4. 2016!

 

EXTRA EXTRUDY

extrudy_tvar_kulickaCena: 37 korun

Původní cena: 44 korun (sleva 15 %)

Výrobek je dostupný na InFish.cz

AKCE: Při zakoupení 5 a více balení EXTRA EXTRUD libovolných příchutí dostanete 1 balení extrud zcela ZDARMA

Při objednávce nad 700 korun doprava zcela ZDARMA

extrudy_na_rybyEXTRA EXTRUDY. Osvědčená nástraha na kapry. EXTRA EXTRUDY nabízíme ve dvou tvarech. Můžete si vybrat krásné půlměsíčky nebo kuličky. Tyto nástrahy jsou geniální svým složením. Jejich střed je silně nadipovaný koncentrovanou vůní. Takže kapři nástrahu ve vodě velice dobře cítí. Navíc atraktivní zbarvení nástrahy napomáhá k tomu, že kapři extrudu mnohem snadněji najdou. A to i na zarostlém dně!

extrudy_na_ryby_tvar_kulicka

extrudy_na_hackuA ještě něco. Nesmíme zapomenout ani na vrchní vrstvu extrud. Ta je vyrobena tak, že po vhození nástrahy do vody, se začne pozvolna rozpadat. Takže po chvilce ve vodě se z extrud začnou uvolňovat i drobné částečky. A zase! Ty mnohem lépe lákají kapry k záběru. EXTRA EXTRUDY vypadají velice nenápadně. Jde ale o perfektní nástrahu, která na kapry neuvěřitelným způsobem funguje!

Co se týče chutí. Nejvíce doporučujeme EXTRA EXTRUDY s příchutí scopexu, jahody, medu a česneku. Zvláště česnekové extrudy jsou opravdovou bombou! Koncentrovaná vůně nenechá žádného kapra v klidu. Rozhodně ale neopomíjejte ani masové extrudy. I ty při lovu kaprů velice dobře fungují!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

AKCE: Nepropásněte naši akci! Při zakoupení 5 a více balení EXTRA EXTRUD libovolných příchutí dostanete 1 balení extrud zcela ZDARMA! A při objednávce nad 700 korun dopravíme váš balíček zcela ZDARMA! Akce platí do 30. 4. 2016!

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -