Domů Akční nabídka TOP 3 kaprové navijáky SHIMANO, za které nedáte majlant!

TOP 3 kaprové navijáky SHIMANO, za které nedáte majlant!

- Reklama -

SHIMANO. Světově uznává společnost, která je autorem především geniálních navijáků, jež se vyznačují bezchybnou funkčností a obrovskou kvalitou. Není proto vůbec divu, že si tyto stroje oblíbili rybáři po celém světě, a ani Česká republika není výjimkou. Navijáky SHIMANO patří dlouhodobě k nejpopulárnějším navijákům při lovu kaprů. Ano, v nabídce této společnosti nalezneme velké množství navijáků, které svou cenou mohou kdekoho zaskočit. Ale! V sortimentu této firmy jsou k vidění i navijáky, které nestojí hromadu peněz, a které přesto nabízí ty nejlepší vlastnosti…

Dneska si představíme oblíbené kaprové modely navijáků SHIMANO, které mají čeští rybáři velice v oblibě. V tomto žebříčku naleznete jak „klasické kapráky“ s přední brzdou, tak i čím dál více populární stroje s volnoběžnou brzdou. Všechny navijáky ale mají jedno společné – vysokou kvaitu za rozumné peníze!

 

Naviják SHIMANO Beastmaster 10000 XB

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejlevnějších kaprových modelů s „vyraženým“ nápisem SHIMANO. Tento naviják je dostupný za opravdu zajímavě nízkou cenu, přitom nabízí výborné vlastnosti. Naviják je vyroben z velmi kvalitních materiálů, které slibují bezproblémové používání a dlouhodobou životnost.

Velkou předností tohoto navijáku je luxusní hliníková cívka, která díky specifickému tvaru dovoluje dlouhé nahazování do velkých vzdáleností. Na cívku se vleze až 400 metrů navazovacího materiálů o průměru 0,35 mm, což je plně dostačující na většinu tuzemských revírů! Super!

Další velkou předností tohoto navijáku je parádní brzda Instant Drag, která spolehlivě funguje za každých okolností. Brzda reaguje i na nejjemnější pohyby ze strany rybáře, takže zdolávání ryby je skutečně velkým požitkem. Navíc, s brzdou se velice dobře manipuluje, a to proto, že je vybavena krásně bytelným ovladačem. Tohle ocení každý rybář!

Pokud hledáte spolehlivý kaprový naviják za dobrou cenu, pak doporučujeme právě tento. Tento kaprový naviják nabízí za rozumné peníze velice dobré vlastnosti, které při lovu kaprů jistojistě oceníte!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Naviják SHIMANO Baitrunner DL 10000 RB

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Volnoběžná brzda patří k velmi populárním a žádoucím prvkům na kaprových navijácích. A to proto, že právě volnoběžná brzda velice pozitivně zpříjemňuje celý lov kaprů. Tohle je prostě vychytávka, bez které se někteří rybáři už ani neobejdou. I firma SHIMANO má v nabídce cenově dostupný kaprový naviják s volnoběžnou brzdou.

Na první pohled se to nemusí zdát, ale naviják SHIMANO Baitrunner DL 10000 RB má velice prostornou cívku. Na naviják se vleze až 500 metrů 0,30 mm materiálu! A to je super! Tento naviják si u rybářů nezískal oblibu jen díky volnoběžné brzdě, ale i díky vysoké spolehlivosti nebo bezproblémovému fungování u vody. Tenhle stroj je prostě povedený!

Nám se tento model navijáku od firmy SHIMANO zamlouvá i díky velice povedenému designu. Nádherně černé zbarvení se světlými prvky vypadá prostě božsky! Určitě jste si také všimli, že tento naviják má dvojitou kličku.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Naviják SHIMANO Aerlex 10000 XT-B

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Do tohohle navijáku se okamžitě zamilujete! Extrémně povedený design budí dojem, že tento stroj musí stát obrovský balík peněz! Opak je ale pravdou – za tento naviják nedáte mnoho. Na tomto navijáku milujeme především jeho povedenou cívku, která umožňuje daleké nahazování nebo pohodlné vyvážení – vlasec se z cívky bezproblémově odvíjí. Dalším plusem je bytelný překlápěč a špičková rolničká, která slibuje prvotřídní navíjení navazovacího materiálu na cívku.

Naprosto geniální je potom brzda Instant Drag, která zaručuje bezproblémové použití i při zdolávání těch nejdivočejších ryb. Brzda reaguje i na jemné pohyby ze strany rybáře, což výrazně zvyšuje šanci na úspěšný rybolov. Dalším plusem je bytelný ovladač brzdy, díky kterému se samotná brzda velice dobře ovládá. Super!

Tento naviják řadíme k velice povedeným! Za super peníze dostanete stroj, který výborně funguje, je spolehlivý, odolný, a navíc krásně vypadá. Nezapomeňte, že tento stroj je dostupný i ve světlém provedení!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -