Domů Akční nabídka TOTÁLNÍ LIKVIDACE SKLADU: Sleva 4000 korun na nadupané kaprové děličky! Poslední kusy!

TOTÁLNÍ LIKVIDACE SKLADU: Sleva 4000 korun na nadupané kaprové děličky! Poslední kusy!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS probíhá totální likvidace skladových zásob nadupaných kaprových děliček Pelzer Exe Miles LR! Jen nyní si můžete tyto špičkové kaprové děličky obstarat za naprosto libovou cenu. Ano! Sleva na tyhle kaprové skvosty činí více jak 4000 korun! A to už je pořádný balík peněz! Ale bacha! Nezapomeňte, že jde o výprodej stávajících skladových zásob. Tyto dělené pruty na kapry nebudou po vyprodání za takto nízkou cenu již k dispozici. Nenechte si ujít životní šanci na super výhodný nákup nadupaných kaprových prutů, do kterých se okamžitě zamilujete…

 

Dělené pruty na kapry Pelzer Exe Miles LR OS

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální! Famózní! Špičkové! Nic jiného nejde o těchto nadupaných kaprových prutech od věhlasné společnosti Pelzer říct. Tyhle pruty mají naprosto dokonalou akci, která je rychlá jako blesk. To ocení každý rybář zejména při nahazování, kdy je jeho síla okamžitě přenesena do montáže, která tak letí naprosto s přehledem přes hranici 100 metrů. Dokonalost! Prut je dodáván v délce 366 centimetrů a gramáži 3 lb.

Rychlost blanku je dána použitým materiálem. Pro výrobu těchto prutů byl použitý stoprocentní 24-tons uhlík, který se vyznačuje neuvěřitelnou pevností, ale přitom nízkou váhou. Díky tomuto materiálu má blank takto špičkové vlastnosti. Navíc, jelikož je tento materiál poravdu nádherně pevný, tak proto mohou mít pruty tak neuvěřitelně tenký blank. Tohle je fakt nádhera! Naprostý luxus!

Samozřejmě, tento prut nabízí i excelentní očka. Fuji SV-O očka 5+1 jsou rozmístěna po blanku tak, aby při hodu nedocházelo k přebytečnému tření. Takže montáž fakt letí neuvěřitelně daleko. K dalekým hodům pak přispívá i 50 mm první očko, ve kterém nedochází k přebytečnému tření při švihu. Koncové očko má pak průměr 16 mm.

Punc luxusu pak těmto prutům dává nádherná korková rukojeť, která se velmi dobře drží. A to i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce. Luxusní je i pevné sedlo, které s přehledem udrží i pořádně velký kaprový naviják. Pokud hledáte levné kaprové dělené pruty, pak máte fakt štěstí. Normálně jsou tyto udice na kapry dostupné za vyšší cenu ovšem díky totálnímu výprodeji je můžete mít za naprosto libové peníze. Tohle si fakt nenechte ujít!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Dělené pruty na kapry Pelzer Exe Miles LR

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Hledáte kaprové pruty pro opravdu daleké hody? Pak se určitě podívejte na tyto od špičkové společnosti Pelzer. Kaprové dělené pruty Pelzer Exe Miles LR se vyrábí v délce 366 centimetrů a gramáži 3,5 lb, což znamená, že blank je postaven ještě pro těžší zátěž. Díky těmto hodnotám je rybář schopen nahazovat opravdu daleko! Proto jsou tyto dělené pruty na kapry tolik oblíbené při lovu na velkých vodách, na kterých se nemůže vyvážet…

I na těchto prutech byl použitý japonský, stoprocentní 24-tons uhlík, který má opravdu neuvěřitelné vlastnosti. Díky tomuto uhlíku jsou tyhle kaprové děličky neuvěřitelně rychlé, takže montáže lítají jako „vystřelené z praku“! Absolutní dokonalost! Ale znova: Tento japonský uhlík je opravdu lehký, takže kaprové děličky Pelzer Exe MIles LR váží pouhých 335 gramů. Paráda!

První očko na těchto prutech má velikost 50 mm, což je základ pro to, aby při hodu nedocházelo k přebytečnému tření. Díky velkému očku prochází navazovací materiál při nahození o poznání lépe, což jde výrazně poznat na konečné délce hodu. Bomba! Očka jsou navíc rozmístěna tak, aby jimi navazovací materiál procházel naprosto bezproblémově. Luxus!

Jestli hledáte levné kaprové dělené pruty pro daleké hody, pak se podívejte na tyto modely. Ano, u nich není sleva tolik výrazná jako na modely výše, přesto úspora je to pořád citelná. Sleva na tyto pruty je totiž neuvěřitelných 47 %, takže fakt ušetříte!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -