DomůAkční nabídkaVIDEO: Jak přilákat amury k nástraze? Toto krmení vám pomůže!

VIDEO: Jak přilákat amury k nástraze? Toto krmení vám pomůže!

- Reklama -

Lov amurů patří k nejvíce vzrušujícím okamžikům u vody. Amuři jsou vyhlášení bojovníci, kteří dokážou potrápit i ty nejzkušenější rybáře. Navíc, tyto ryby mohou dorůstat do skutečně rekordních rozměrů! Proto není divu, že obliba lovu těchto „stříbrných torpéd“ rapidně roste. Každý rybář chce přelstít obrovského amura! A k tomu může výrazně napomoci prvotřídní krmení na amury. Pojďme se na něj podívat blíže…

Kvalitní krmení je základem úspěchu. Pokud rybář nedokáže přinutit amury sbírat potravu na lovném místě, pak záběr přijde velice těžko. Amuři musejí v blízkosti nástrahy sbírat potravu. „Nastartovaná“ žravost amurů na lovném místě totiž pak velice často končí záběrem. Čím ale amury zaujmout? Mrkněte na přiložené video od perfektního rybáře Petra „Pítrse“ Novotného z LK Baits, který vám poradí jak na to.

 

amur_krmeni_lk_baitsLK Baits Method Mix IQ Amur

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající krmení na amury od předního českého producenta nástrah a návnad LK Baits. Toto krmení je prostě „bomba“ na amury! V čem je tak výjimečné? LK Baits Method Mix IQ Amur je unikátní svými krmeni_amurvlastnostmi. Ihned po dopadu do vody začne toto krmení pracovat – začne vypouštět drobné částečky krmení, a také začne tvořit pachovou a barevnou stopu. To všechno láká amury k tomu, aby se připlavali podívat na lovné místo. Tohle je velká paráda!

Nejlepší taktikou je, když tímto krmením rybář obalí olovo, a následně nástrahu zapíchne do této koule. Je to naprosto jednoduchá taktika, která ale perfektně funguje. amur_krmeniPracující krmení přiláká amury, kteří budou „na dostřel“ od nástrahy. Úspěch je prostě strašně blízko!

Firma LK Baits udává jednu velice důležitou informaci: Po navlhčení Method Mix IQ výrazně nabývá na objemu, a například z 5 kilogramů Method Mixu IQ může rybář udělat až 10 kilogramů hotového krmení na amury! Tohle je naprosto vynikající vlastnost! Palec nahoru!

Krmení na amury od firmy LK Baits patří k nejšpičkovějším návnadám na rybářském trhu. Toto krmení slibuje luxusní vlastnosti, jež vedou k tolik vytouženému cíli – k trofejnímu úlovku amura. Pokud se tedy chystáte na lov „stříbrných torpéd“ v našich vodách, pak si tento Method Mix IQ určitě přibalte s sebou.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!  

Ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -