DomůAkční nabídkaVIDEO: Jednoduché uzení ryb! Špičková stolní udírna na ryby za pár korun!

VIDEO: Jednoduché uzení ryb! Špičková stolní udírna na ryby za pár korun!

- Reklama -

Uzení ryb k rybaření prostě patří! Není nic lepšího, než si vyudit čerstvou rybu na ohni. To je prostě lahoda! Ale přiznejte se: Komu z vás se kolikrát nechce rozdělávat velká udírna, jejíž příprava prostě nějakou chvíli zabere? Nás tohle taky štve! Rybářská firma Behr z Německa ale na rybářský trh dodává praktickou stolní udírnu, kterou okamžitě připravíte pro uzení ryb. Vše je hotové za několik málo okamžiků! A nejlepší na tom je, že tato udírna na ryby je k dostání za hodně zajímavou cenu…

Kdo by ty chvíle u vody nemiloval? Sedíte s nejbližšími u klidné vodní hladiny a prožíváte příjemné společné chvíle. Chtělo by to ale něco zakousnout! Třeba čerstvé rybí maso. Jenže jak jednoduše vyudit ryby? Použijte jednoduchou udírnu na ryby od německé firmy Behr. Jedná se o perfektně praktickou udírnu, kterou okamžitě připravíte k uzení ryb, ale zároveň ji i rychle vyčistíte a uklidíte. Pojďme se na ni podívat blíže…

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

Rychlá doprava: Zásilky z rakouského e-shopu HIKI.cz vozí spolehlivý přepravce PPL. Zásilky tak chodí mnohem rychleji a doručení je spolehlivější!

 

Udírna na ryby BEHR

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za nejnižší cenu na trhu!

Extrémně praktická udírna na ryby od německé firmy Behr, která je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů, které zaručují dlouhodobé a bezproblémové používání. S touhle šikovnou udírnou na ryby uděláte opravdu hodně chutných ryb!

I když na první dobrou tato udírna na ryby vypadá, že je malinká, opak je pravdou! Vleze se do ní až 8 kusů pstruhů (záleží na jejich velikosti). Velkou výhodou totiž je, že tato udírna na ryby je dvoupatrová, což dovoluje uzení více ryb najednou – takže u stolu nebudou sedět hladoví lidé, kteří budou čekat na druhou várku – a jen smutně koukat na ostatní. Tohle je prostě bomba!

Jako další přednost musíme uvést samotné vytápění udírny. To je naprosto jednoduché, přitom extrémně efektivní! Udírna je vytápěna ohněm, který nahřívá bukové palivo ve spodní části, která ale není otevřená přímo pod rybami (je v uzavřeném prostoru). Díky tomu tak na ryby nejdou škodliviny, které jsou obsažené v kouři. Přesto! Toto palivo ocelovou udírnu nádherně nahřeje, takže se ryby spolehlivě udělají jak ve spodním, tak horním patře! Nezapomínejte na to, že udírna je uzavřená, takže uvnitř je „rovnoměrně“ rozehřátá! Pecka!

Jednou z největších předností této udírny jsou její rozměry. Udírna je extrémně praktická z toho pohledu, že se opravdu všude vleze. Pokud se tedy chystáte k vodě, kde budete chtít udit ryby, pak tuto udírnu jednoduše naskládáte do kufru vozidla, kde nezabere příliš místa. Navíc udírna Behr je vyrobená z lehké oceli, takže má velmi nízkou hmotnost. To je další plus!

Tato levná udírna na ryby je perfektní variantou pro ty rybáře, kteří nemají možnost udit ryby v klasické udírně. Výhodou této udírny je velmi snadná příprava a obsluha. Přitom výsledek při uzení ryb je opravdu fantastický! A to nejlepší nakonec: Tato udírna je k dostání za fakt libové peníze! Za tuhle částku něco podobného v takové kvalitě jen tak neseženete. Palec nahoru!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro. Dopravu zajišťuje spolehlivý dopravce PPL.

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

8 KOMENTÁŘE

  1. Vážená redakce, to není žádný gril, ale UDÍRNA!!!
    Nicméně vřele doporučuji, já jsem stejnou koupil loni v Polském Lidlu za cca 800,-
    Úplnou náhodou jsem měl před chvílí k obědu kapra, letého jsem chytil včera na revíru 741 208 Oborná u Bruntálu. Celkem to bralo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -