DomůAkční nabídkaVIDEO: Plovoucí gumová rybička na dravce! Revoluční gumová nástraha, se kterou jde...

VIDEO: Plovoucí gumová rybička na dravce! Revoluční gumová nástraha, se kterou jde chytat ve sloupci

- Reklama -

Gumové nástrahy na dravce patří k nejvíce používaným druhům umělých nástrah. A ono se není čemu divit! Tyto nástrahy jsou dostupné v „nekonečno“ provedeních. Rybář si je může vybrat v nejrůznějších tvarech, barvách a velikostech. Ovšem! Jedinou „vadou na kráse“ bylo, že gumové nástrahy byly určené spíše pro lov u dna. Až doteď! Na rybářském trhu se objevila revoluční gumová rybička, se kterou můžete naprosto bezproblémově chytat vysoko ve sloupci. Tohle je geniální věc!

Tohle zná každý milovník přívlače: Stojíte takhle na břehu oblíbeného revíru a před vámi se „vaří“ voda. Hejna rybiček čeří hladinu, takže tahle scenérie připomíná vařící se polévku. Buch! Najednou zaloví dravec. Buch! A další! Buch! A zase! Člověk okamžitě nabíjí nějakou nástrahu, se kterou může chytat vysoko ve sloupci, kde se teď drží kořist dravců. Takže gumy zůstávají v krabičce.

Jaká to škoda! Právě gumy totiž nabízí neuvěřitelně lákavý chod, který může libovolně měnit s pomoci prutu a rychlosti navíjení. Navíc ty barvy! A dráždivé vrtění ocáskem! No, ale nedá se nic dělat, gumové nástrahy jsou lepší pro lov u dna. Opravdu? A víte, že existují gumové nástrahy na dravce, které jsou plovoucí? Ano! A my si teď tyto plovoucí gumové nástrahy na dravce ukážeme. Protože tohle je fakt pecka!

 

Lucky John Pro Joco Shaker

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Absolutně dokonalá gumová nástraha, která je vyrobena z takových materiálů, které umožňují to, aby gumová rybička plavala. Tohle je prostě revoluční vlastnost, která posouvá možnost využití gumové nástrahy o několik levelů výše. Lucky John Pro Joco Shaker lze tedy používat i tam, kde ostatní gumové nástrahy použít nelze. Kde například?

Dokonalý případ jsme si pověděli už výše. V momentě, kdy se rybičky drží výše ve sloupci, tak můžeme v jejich blízkosti prezentovat právě tuto gumovou plovoucí nástrahu. Plovoucí gumovou nástrahu lze pak použít i na silně zarostlých nebo zanesených vodách, kde je hustá vodní vegetace nebo třeba velké množství podvodních překážek. Díky tomu, že tato guma plave, tak můžete nástrahu prezentovat nad těmito překážkami. Velkou výhodu tato gumová nástraha má i na kamenitých dnech, kde máte jistotu, že se nebude zachytávat o kameny, takže nebudete trhat. Tohle je prostě geniální!

VIDEO: Jak plovoucí gumovou nástrahu nastražit? Možností je obrovské množství!

Skvělé na této nástraze je, že nabízí veškeré předností gumových nástrah. Gumová rybička Lucky John Pro Joco Shaker má tak například dráždivý ocásek ve tvaru kopátka, které ve vodním prostředí vytváří silné vibrace. Takže dravec si díky tomu nástrahy všimne i na větší vzdálenost. Velkou předností je, že ocásek této plovoucí gumové nástrahy na dravce pracuje i za velmi pomalého vedení, takže rybář může skvěle imitovat například raněnou rybičku.

Kromě vibrací z ocásku tato nástraha dělá ve vodě další vibrace i díky zavalitému tělíčku. Plovoucí gumová nástraha Lucky John Pro Joco Shaker má zavalitější tvar, takže skutečně připomíná tělíčko rybičky. Kromě toho, že se jedná o krásně „masitou“ nástrahu, tak právě onen tvar napomáhá k vytváření dalších vibrací, které dávají dravcovi vědět, že v jeho blízkosti je zajímavá kořist. K vytváření vibrací napomáhají i drobné výstupky na tělíčku nástrahy.

Další obrovskou předností je, že tato gumová plovoucí nástraha na dravce Lucky John Pro Joco Shaker se dodává v obrovském barevném spektru. Rybář si tak může navolit barvy do nejrůznějších podmínek. Do špinavé nebo zakalené vody jsou například výborné barvy jako reflexně žlutá, oranžová nebo růžová. Do čisté vody jsou pak zase zajímavější barvy jako bílá nebo nějaké přírodní zbarvení dohněda nebo dozelena. Tohle je super!

Nejmenší nástraha Pro Joco Shaker má délku 6,3 centimetrů (2,5“), takže je velmi vhodná pro lov okounů, menších candátů a štik. Střední velikost je 8,9 centimetrů (3,5“) dlouhá. Jedná se asi o nejvíce univerzální velikost, na kterou můžete chytat krásné okouny, štiky, candáty nebo boleny. S touto velikostí se velice dobře pracuje i při lovu ze břehu, protože pro její vedení nám postačí klasické, univerzální vybavení. Prostě luxus! Největší velikost má délku 11,8 centimetrů (4,5“) a jedná se o geniální nástrahu na velké štiky a candáty. Tohle je fakt špičková nástraha na velké a zkušené dravce!

Plovoucí gumová nástraha Lucky John Pro Joco Shaker je špičkovou záležitostí na celou řadu lokalit. Ať už budete chytat na silně zarostlých, anebo kamenitých terénech, s touto nástrahou si poradíte. Navíc, plovoucí gumová nástraha na dravce je velmi vhodná i pro lov dravců v teplé vodě během letních měsíců. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet!

Výhody e-shopu: Sleva na zboží až 15 %!!! Při objednávce nad 1000 korun doprava ZDARMA!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Lucky John

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -