Domů Akční nabídka Výprodej přívlačových prutů: Luxusní pruty na přívlač DAIWA a Gunki za skvělé...

Výprodej přívlačových prutů: Luxusní pruty na přívlač DAIWA a Gunki za skvělé ceny! Slevy až 40%!

- Reklama -

Milovníci přívlače pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá luxusní slevová akce na špičkové pruty na přívlač. Můžete si vybrat mezi přívlačovými pruty od firem DAIWA nebo Gunki. Vše za super ceny! Zlevněné přívlačové pruty Gunki jsou vhodnější pro ty rybáře, kteří s přívlačí teprve laškují. A zlevněné pruty od japonské firmy DAIWA jsou pro skutečné fajnšmekry – jedná se o TOP udice. Ale bacha! Jedná se o výprodejovou akci! Počet zlevněných prutů je značně omezen…

 

Přívlačový prut Gunki Warm-Up S MH

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Firma Gunki patří k předním producentům vybavení pro milovníky přívlače. Tato firma má „na svědomí“ perfektní pruty, ale například i špičkové umělé nástrahy. A nyní si můžete obstarat právě pruty na přívlač výrazně levněji! Na pavlačové pruty Gunki Warm-Up s MH je nyní 40% sleva! Nakupujte chytře!

Tyto udice jsou vhodnější spíše pro začínající rybáře, kteří s přívlačí teprve začínají, a hledají, jaká disciplína je bude bavit. Pokud hledáte levný prut na přívlač, právě jste ho našli! Tyto pruty od Gunki jsou klasickými univerzály, které jsou vhodné jak pro chytání na woblery nebo třpytky, tak gumové nástrahy. Zlevněné pruty na přívlač Gunki jsou dostupné v délce 240 centimetrů a ve dvou gramážích – v 10 až 28 gramů a 14 až 42 gramů.

Pochopitelně, jemnější udice s menší gramáží je vhodnější pro lov na menší nástrahy. Jedná se o ideální prut pro chytání okounů na třpytku nebo gumovou nástrahu. Tvrdší prut je pak výborný pro chytání štik nebo bolenů na woblery. Jaký si vyberete?

 

Přívlačové pruty DAIWA Luvias

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Přívlačové pruty pro skutečné fajnšmekry! Tyto přívlačové udice patří ke špičkovému zboží na rybářském trhu. Naprostá dokonalost těchto prutů je skryta v jejich blanku! Prut má základ v karbonovém blanku, který se vyznačuje geniální akcí, neuvěřitelnou lehkostí, a také vynikající pevností. Tento prut je prostě dokonalý!

K maximálně komfortnímu rybaření přispívají například i očka, která jsou precizně rozmístěna po udici tak, aby dokonale vedla jakýkoliv navazovací materiál bez zbytečného tření. Díky tomu nahodíte ještě dále! Punc luxusu dává této udici i nádherná rukojeť nebo skálopevné sedlo, které spolehlivě drží jakýkoliv naviják na přívlač.

Pruty na přívlač DAIWA Luvias jsou na PARYS momentálně k dostání v několika délkách a gramážích. Rybář si může vybrat v délce od 210 do 305 centimetrů, a v nejrůznějších gramážích. Můžete si tak pohodlně vybrat prut pro jemnější třpytkování, pro lov na gumové nástrahy, anebo pro lov na velké woblery. Možností je velké množství! Stačí si jen vybrat!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -