skingbranding-banner

VÝPRODEJ: Špičkové anglické hlásiče DELKIM výrazně levněji! Poslední kusy!


Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu HIKI.cz právě probíhá totální doprodej luxusních hlásičů DELKIM. Jedná se o špičkové hlásiče od anglické firmy, které se vyznačují obrovskou kvalitou a prvotřídním zpracováním. Však taky proto hlásiče DELKIM patří k tomu nejlepšímu, co může rybářský trh nabídnout. Nyní si můžete obstarat tyto anglické hlásiče za naprosto neuvěřitelnou cenu. Ale bacha: Jde o likvidaci skladu! Po vyprodání zásob nebudou tyto hlásiče již k dispozici…

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

Rychlá doprava: Zásilky z rakouského e-shopu HIKI.cz vozí spolehlivý přepravce PPL. Zásilky tak chodí mnohem rychleji a doručení je spolehlivější!

 

Hlásič DELKIM TX-I Plus

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tento prvotřídní hlásič od anglické firmy DELKIM stojí na jiných e-shopech i přes 4000 korun. Ale ne na HIKI.cz! Na tomto rybářském e-shopu zakoupíte tyto špičkové hlásiče výrazně levněji! A pokud si obstaráte 2 nebo 3 hlásiče, což rybáři obvykle dělají, pak se ušetřené peníze mohou počítat až na tisíce korun! Tohle si nenechte ujít…

Rybářský hlásič DELKIM nabízí naprosto dokonalé vlastnosti, především pak vysokou citlivost, díky které tento hlásič rozpozná i velice jemný záběr od ryby. Další velkou předností je obrovská odolnost proti vnější negativním vlivům a samozřejmě také špičkové zpracování. Takže i když bude silně pršet, sněžit, anebo bude mrznout, tento hlásič to bez problémů vydrží.

Samozřejmostí je široké spektrum tónů a hlasitostí – to si můžete nastavit dle uvážení a potřeby. Hlásič nabízí i signalizaci při docházení baterie, takže se vám nestane, že vás překvapí nepříjemné „ticho“. Tento hlásič DELKIM je k dostání s nejrůzněji zbarvenými diodami, na HIKI.cz jsou ale už dostupné pouze dvě barvy. Na hlásiči DELKIM TX-I Plus naleznete i vysílač, který komunikuje s příposlechem DELKIM RX Plus, anebo výstupy pro jacky NiteLite (2,5 mm). Hlásič DELKIM TX-I Plus je dodáván v měkkém pouzdře, takže se vám nepoškodí při transportu. Super!

Hlásič DELKIM TX-I Plus nabízí celou řadu špičkových vlastností a funkcí, které oceníte při lovu kaprů i na těch nejtěžších lokalitách. Nyní si tento hlásič můžete obstarat za opravdu libovou cenu! A balíček vám doveze spolehlivý dopravce PPL, takže doručení je opravdu hodně rychlé a spolehlivé. Paráda!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Sada hlásičů DELKIM TX-I Plus s příposlechem

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Možná patříte mezi ty rybáře, kteří chtějí rovnou celou sadu hlásičů s příposlechem. Tak právě pro vás je určena tato sada DELKIM TX-I Plus, která se skládá z 2 hlásičů a 1 příposlechu s dosahem až 200 metrů. Samozřejmě, vše v nejvyšší kvalitě a za naprosto dokonalou cenu. Ale bacha! Upozorňujeme, že na skladě jsou poslední 4 sady! Nepropásněte vaši šanci na super výhodný nákup a udělejte si radost s rybářskou elektronikou, která bude sloužit velmi dlouhou dobu a naprosto spolehlivě! Sada vychází finančně výhodněji, než kdybyste si kupovali hlásiče a příposlech zvlášť.

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro. Dopravu zajišťuje spolehlivý dopravce PPL.

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

Nové články v rubrice

VIDEO: Tohle kapr nevyplivne! Geniální hotové návazce na zkušené a opatrné kapry

admin | přečteno: 5433x | 5.03.2021 | Žádné komentáře

Hotové návazce na kapry patří k velmi oblíbeným variantám pro ty …

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 4083x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 4958x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.