DomůAkční nabídkaZajímavosti z rybářského trhu #12: Firma FOX má nový katalog! Podívejte se...

Zajímavosti z rybářského trhu #12: Firma FOX má nový katalog! Podívejte se na novinky pro letošní sezónu!

- Reklama -

Rybářská firma FOX patří k nejoblíbenějším rybářským firmám na světě. A není se čemu divit. Její produkty patří k nejkvalitnějším na rybářském trhu. Společnost FOX nabízí kompletní sortiment pro fanoušky kaprařiny, ať už se jedná o kvalitní kaprové pruty, kaprové navijáky, anebo o prvotřídní bižuterii. Těch věcí je opravdu spousta. A ani o novinky pro letošní sezónu nepřijdeme! Jejich kompletní výřad najdete ve zbrusu novém katalogu pro rok 2016.

252 stran. Přesně takový objem má nový katalog FOX pro rok 2016. V tomto neuvěřitelném kvantu informací najdete veškeré informace o produktech z dílny firmy FOX. Katalog je doplněný i celou řadou dech beroucích fotografií. Katalog FOX pro rok 2016 je zatím k dostání v elektronické formě. Ale už teď firma zásobuje prodejny po celé Evropě i tištěnými katalogy. Tištěný katalog žádejte u svého oblíbeného prodejce rybářských potřeb!

Tip: Podívejte se na nový katalog firmy FOX pro rok 2016! 

 

Katalog FOX 2016: Novinky, které nás zaujaly

Vydání nového katalogu firmy FOX je takovým malým svátkem. Každý rybář se na to prostě těší. A novinky pro danou sezónu patří k nejvyhledávanějším artiklům. Nejsme jiní. I my jsme se po otevření nového katalogu zajímali především o novinky pro letošní sezónu. A těch firma FOX vydává celou řadu! Podívejte se na výřad věcí, které nás nejvíce zaujaly.

navijak_FOX_FX9Naviják FOX FX9: Menší provedení opravdového „kaprařského budíku“ FOX FX11 je na světě! Konečně! Tento model je skutečně perfektní pro ty rybáře, kteří hledají kvalitní kaprový naviják s přední brzdou na malé vody. Naviják FOX FX9 nese všechny přednosti svého většího sourozence, jen je v menším těle. Proto je tento naviják opravdu skvělou věcí na menší sportovní vody. My osobně jsme velice rádi, že firma FOX tento naviják v takové velikosti nabízí! Je to skvělá zpráva! Rybáři tak mají možnost získat spolehlivý naviják i na menší vody s velkými kapry. Tenhle elegantní a spolehlivý mazlíček je snem každého kapraře. Více se o tomto navijáku můžete dočíst v novém katalogu FOX na straně 18.

Tip: Podívejte se na nový katalog firmy FOX pro rok 2016! 

FOX_SUPA_BROLLY_MK2_50ins

FOX SUPA BROLLY MK2 50ins: Na rybách trávíme nejčastěji víkendy. Jenže na tak krátkou dobu není nutné mít velký bivak. Stačí bollíčko. A tahle novinka od firmy FOX je vskutku parádní záležitostí na krátké vycházky. Jedná se o brolly, které je vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů, které rybářovi slibují pohodlí u vody. A díky malým rozměrům a nízké váze je perfektní variantou pro krátkodobé pobyty u vody. Na tomto brolly se nám nelíbí pouze malé rozměry, ale i již zmíněné kvalitní materiály, které jsou tou nejlepší zárukou pro pohodlný pobyt v extrémně nehostinných podmínkách. Více o tomto produktu zjístíte v novém katalogu FOX na straně 70.

clun_FOX_FX_320Člun FOX FX 320: Kvalitních člunů pro rybáře je jako šafránu. Naštěstí je tady ale tento produkt od firmy FOX – člun FX 320. Jedná se o největší model řady FX, a proto je vhodný na opravdu velké lokality. Na tomto člunu je perfektní ona možnost variant. Můžete si totiž vybrat model s nafukovací podlážkou, anebo člun s pevnou skládací podlážkou. Vybere si opravdu každý! Nádherný design, kvalitní materiály a velké rozměry dělají z tohoto člunu ideální plavidlo do extrémních podmínek na velkých vodách. Více o tomto produktu zjistíte v novém katalogu FOX na straně 156.

Tip: Podívejte se na nový katalog firmy FOX pro rok 2016! 

Redakce InRybar.cz

FOTO: FOX

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -