DomůAkční nabídkaZajímavosti z rybářského trhu #18: Skvělá pomůcka při lovu kaprů! Podběrák, který...

Zajímavosti z rybářského trhu #18: Skvělá pomůcka při lovu kaprů! Podběrák, který plave!

- Reklama -

Podběrák je při lovu kaprů naprosto klíčovou pomůckou. Ovšem manipulace s velkým kaprovým podběrákem není nijak jednoduchá. A o to větší starosti má ten rybář, který chodí na kapry sám. Určitě to znáte. Při lovu kaprů se vám podběráková hlava pod svou tíhou neustále potápí pod vodu. A mnohdy ani plovák na podběrákové tyči nepomůže. Nyní ale chytré hlavy z anglické firmy NGT přišly se zajímavým nápadem. Vývojáři vyvinuli luxusní podběrákovou hlavu, která plave!

Jen si to představte. Stojíte po pás ve vodě. V jedné ruce držíte prut a v druhé podběrák. Jenže! K úspěšnému zdolání kapra potřebujete snad i tu druhou ruku, že ano? Tudíž podběrák pustíte vedle sebe. A ten se začne potápět. Tohle je fakt o nervy! Možná, že podobná situace se stala i anglickým vývojářům ze společnosti NGT. Proto přišli s jednoduchým, ale naprosto geniálním nápadem. Na hlavu podběráku připevnili dva plováky, které zabraňují jeho potápění. Fakt luxusní nápad!

kapr

 

Podběráková hlava NGT Specimen Net 42 s plováky

Cena: 499 korun

Výrobek je k dostání na InFish.cz

plovouci_podberak_NGTJo, tohle je opravdu unikátní nápad! Angličtí vývojáři rybářských potřeb fakt vědí, co rybáři potřebují. Tahle podběráková hlava je výjimečná. Je vybavena jednoduchým detailem, který by mohl napadnout kohokoliv z nás. Jenže nenapadl.

Tato podběráková hlava NGT má na svých ramenech plováky, které zabraňují tomu, aby se při zdolávání kapra potopila na dno. Přesně tomu totiž chtějí kapraři při lovu kaprů předejít. A s touto podběrákovou hlavou od NGT nyní můžete jednoduše podebrat každého kapra. Stačí podběrák položit na hladinu, a on bude na ni díky dvěma plovákům plavat. Super nápad! A skvělá pomoc!

Podběrák je navržený tak, aby ho mohli rybáři používat při podebírání kaprů nejrůznějších velikostí. Délka ramen podběráku činí 105 centimetrů, tudíž je vhodný i pro podebírání trofejních kaprů. Hloubka sítě je parádních 90 čísel, takže bez nejmenších problémů podeberete i pořádného kapřího cvalíka. Podběráková hlava od NGT je vybavena jemnou síťovinou zelené barvy. A právě jemná síť zabraňuje možnosti poranění podebrané ryby. Za tohle klobouk dolů! Angličtí vývojáři fakt mysleli na všechno…

Tenhle podběrák je luxusním pomocníkem. Můžete se spolehnout, že při podebírání kapra nebude neobtíž, ale vždy vám pomůže. A to i v tu chvíli, kdy budete u vody sami. Navíc, tenhle podběrák je vyrobený z kvalitních materiálů, které slibují dlouhodobou životnost. Samozřejmostí je, že k této podběrákové hlavě od NGT dostanete i kovový kříž, který je zhotovený z kvalitní, pevné, ale lehké slitiny. Podběráková hlava od NGT je parádním kouskem, do kterého se ihned zamilujete…

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -