skingbranding-banner

Zajímavosti z rybářského trhu #5: Geniální pomůcky pro chytání dravců na rybičku!


A máme tady už pátý díl našeho nového seriálu o zajímavých výrobcích z rybářského trhu. Nadcházející část rybářské sezóny je tím nejlepším časem pro chytání dravců na rybičku. A právě touto rybolovnou metodou se budeme dneska zabývat. V současnosti je totiž k vidění celá řada perfektních doplňků, které lov dravců na rybičku ještě více vylepšují. Podívejte se na další „vychytávky“, do kterých se ihned zamilujete!

 

Pomůcky pro nadlehčení rybičky

bait-poppers-fox-rage-predatorGeniální pomůcku vyvinula anglická firma FOX RAGE PREDATOR. Jedná se o speciální plováky, které slouží k nadnesení mrtvé rybičky. Díky tomu je nástraha pro dravce ještě více atraktivnější! O tomto výrobku se v České republice zatím moc neví. Ale je jen otázkou, než se masivněji objeví i na tuzemském trhu. Hlavním principem těchto pomůcek tedy je, aby se nástraha nadnášela nade dnem. Takhle můžeme nastražit jak celou rybičku, tak jenom její kousky.

kebab-bait-popper-kit-fox-rage-predatorPro nadnesení rybičky slouží pomůcka BAIT POPPERS. Jedná se o speciální výrazně zbarvené plovoucí kuličky. Ty dokážou vynést rybičku nade dno, takže nástraha je tak atraktivnější. Pokud se mezi vámi najdou rybáři, kteří raději loví na kousky rybičky, pak je tu pro vás sestava KEBAB AND BAIT POPPER KIT. Jedná se o speciální sadu, která obsahuje jak zmíněná plovátka, tak speciální tyčinku, na kterou se nastražují kusy rybičky. Obě pomůcky jsou naprosto geniální a rozhodně posouvají chytání na rybičku o další kus dopředu.

floater-sticks-fox-rage-predatorNa podobném principu pracuje i „magické dřívko“ FLOATER STICKS. Toto dřívko se jednoduše zasune do nástrahy. A ta se díky tomu nadzvedne nade dno. Další geniální pomůcka! Rozhodně doporučujeme se na tyto nové produkty podívat na oficiálních stránkách výrobce.

Tip: Kompletní sortiment FOX RAGE PREDATOR najdete v rybářských potřebách U Gardona v Praze 6. Navštivte nás!

 

Swinger pro lov dravých ryb

swinger-na-dravce-fox-rage-predatorSwingery jsou signalizátory záběrů, které jsou charakteristické především pro lov kaprů. Jenže teď je tomu jinak! Právě firma FOX RAGE PREDATOR přišla s unikátními swingery, které jsou vyvinuty pro lov dravých ryb. Použití signalizátorů je podobné, jako tomu je u kaprových variant signalizátorů záběrů. Proč je tento swinger tak revolučním řešením? S touto pomůckou odpadává používání nepraktických pomůcek jakými jsou kusy polystyrenu nebo nejrůznější pěnové materiály. Ne! S těmito swingery se loví mnohem pohodlněji a to i za těžkých povětrnostních podmínek. Navíc, do swingerů na dravce se dají připevňovat i chemická světýlka. Takže jsou ideální i pro noční lov dravců. Prostě paráda!!!

Tip: Kompletní sortiment FOX RAGE PREDATOR najdete v rybářských potřebách U Gardona v Praze 6. Navštivte nás!

 

Bižuterie pro lov dravých ryb

trojhacky-fox-rage-predatorFOX RAGE PREDATOR patří na našem území k méně známým firmám. Rozvoj této značky na našem území se dá teprve očekávat. A s rozvojem přijde i lepší dostupnost naprosto geniálního programu bižuterie pro lov dravců. FOX RAGE PREDATOR nabízí celou řadu háčků, splávků, karabinek, obratlíků, gumiček a mnoho dalších věcí.

Nejzajímavější věcí z jejich sortimentu bižuterie pro lov dravců je asi Bait Fins. Toto je geniální pomůcka! Jedná se o speciální gumovou napodobeninu rybí ploutvičky rudého fox-rage-predator-bait-finszbarvení. Na co to je dobré? Ti rybáři, kteří rybičku neprovlékají jehlou, ale jenom ji napichují na háček, musí o této „vychytávce“ vědět! Po napíchnutí rybičky se následně napíchne tato gumová ploutvička, která zabraňuje strhnutí nástrahy při nahození, anebo při jejím pohybu ve vodním prostředí. Navíc, díky rudému zbarvení této pomůcky dochází k zatraktivnění samotné rybičky. Jedná se skutečně o perfektní pomůcku, která si najde své uplatnění!

Z řady FOX RAGE PREDATOR jsme nadšeni. A věříme, že budete i vy. Pro detailnější prozkoumání jejich sortimentu přidáváme i celou řadu užitečných odkazů. Najdete je níže…

 

fox-rage-predatorUžitečné odkazy:

Oficiální stránky FOX RAGE

YouTube Channel FOX RAGE

Facebook FOX RAGE

 

Redakce InRybar.cz

Foto: FOX RAGE

Rubrika: Akční nabídka
Štítky:

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Levné kaprové děličky z karbonu, které váží jen 290 gramů! Skvělá akce blanku

admin | přečteno: 735x | 14.04.2021 | Žádné komentáře

Kaprové dělené pruty jsou díky svým vlastnostem velmi populárními udice …

Dokonalá práce českých vývojářů: Inteligentní rybářské hlásiče, které reagují na okolí! Co nabízí?

admin | přečteno: 5042x | 13.04.2021 | 1 komentář

Rybářské hlásiče jsou oblíbenou součástí rybářské výbavy. Právě tato rybářská …

VÝPRODEJ: Nadupaný stojan na pruty od německé značky! Nyní za super nízkou cenu!

admin | přečteno: 3136x | 12.04.2021 | Žádné komentáře

Stojany na pruty patří k velmi populárním součástem rybářské výbavy. Právě …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.