skingbranding-banner

Zaujalo nás: Super levný přístřešek pro rybáře za pár korun! Tenhle postavíte během okamžiku


Konečně! Už jsou zase skladem! Rybáři si zase mohou obstarat populární přístřešek Premium XL s předním panelem od českého výrobce MIVARDI. Tyhle přístřešky jsou mezi česko-slovenskými rybáři populární zejména proto, že jsou dostupné za naprosto luxusní peníze. A přitom nabízí fakt suprové vlastnosti! Například díky jednoduché konstrukci tento přístřešek okamžitě postavíte a zase sbalíte. Proto je tolik vhodný na krátkodobé vycházky k vodě, kdy chce být rybář v bezpečí před nepříznivým počasím. Pojďme se na něj podívat blíže…

 

Přístřešek pro rybáře MIVARDI Premium XL + přední panel

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Výborný přístřešek pro rybáře, který je dlouhotrvajícím hitem na rybářském trhu. A ono se není čemu divit! Tento rybářský přístřešek od české firmy MIVARDI má velmi jednoduchou konstrukci, takže rybář jej okamžitě postaví a zase sbalí. Díky tomu je tak tento přístřešek velice vhodný i na krátkodobé vycházky k vodě, které trvají třeba jen několik hodin. Ale rybář má jistotu, že je v bezpečí před deštěm, větrem nebo sluníčkem. Další výhodou je i velmi nízká váha, která činí pouhých 4,6 kilogramů, takže přístřešek se nepronese k vodě. Paráda!

I když na první pohled tento přístřešek nevypadá kdoví jak rozměrně, tak opak je pravdou. Rozměry jsou 260 x 180 x 140 centimetrů. To je místa! Pod střechu přístřešku se tak naprosto pohodlně vejde buďto lehátko, anebo dvě křesílka. A to i s batožinou, kterou je nutné mít po ruce. Rozměrově se tak tento přístřešek blíží i k některým bivakům, což je prostě super. Větší prostor rybáři ocení především za hnusného počasí, kdy je pobývání ve větším prostoru o poznání komfortnější.

Konstrukce tohoto přístřešku je opravdu jednoduchá, to ale neznamená, že by nebyla stabilní. To naopak! Konstrukce přístřešku MIVARDI Premium XL je poskládána z masivních trubek, které vydrží i pořádný nápor silného větru. Prostě bomba! A ještě k té odolnosti: Plášť přístřešku je zhotoven z materiálu 210D. Jedná se o velmi populární materiál, který vydrží i silnou průtrž. Vodní sloupec je 5000 mm, takže rybář má jistotu, že bude v suchu i za hodně silného deště. Navíc, švy jsou podlepené, což je další velké plus do hodně deštivého počasí u vody. Paráda!

Součástí balení jsou i pevné kolíky, které jsou zavrtávací. Tudíž rybář bez nejmenších obtíží je zavrtá i do tvrdšího břehu. Tento přístřešek má k dispozici i odepínací přední panel. A to je mnohem pohodlnější varianta! Rybář se totiž může zavřít před nepříznivým počasím pěkně pod střechu přístřešku, takže ho nebude obtěžovat vítr nebo dešťové kapry. Tohle je hodně důležitý doplněk, který rybáři oceňují právě ve studenějších měsících rybářského roku.

Pokud hledáte levné rybářské obydlí, které lze nosit k vodě třeba jen na několik hodin, pak se rozhodně podívejte na tento přístřešek od české firmy MIVARDI. Jedná se o perfektní variantu do hnusného počasí, kdy vás přístřešek ochrání před větrem, deštěm, anebo ostrým sluníčkem. A přitom cena je opravdu hodně libová. Za takové peníze něco podobného jen tak neseženete. Rozhodně doporučujeme…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

TOP navijáky na kapry od českých značek za pár korun: Čeští rybáři chtějí udělat díru do světa!

admin | přečteno: 445x | 26.01.2021 | Žádné komentáře

Kaprové navijáky patří k nejvíce diskutovaným součástem rybářské výbavy. Není se …

NOVINKA: Gigantický bivak pro rybáře NASH velký jako „chalupa“! Délka přes 4 metry!

admin | přečteno: 552x | 25.01.2021 | 1 komentář

Rybářský bivak patří k nejdůležitějším součástem výbavy. Je to jednoduché: Pokud …

Geniální pruty z Anglie: Špičkové kaprové děličky pro extrémně daleké hody! Nahazujte daleko!

admin | přečteno: 1032x | 22.01.2021 | Žádné komentáře

Asi každý milovník lovu kaprů ví, že moderní pojetí téhle …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.