DomůAkční nabídkaZIG RIG: Chytání kaprů na hladině a ve sloupci. Geniální taktika pro...

ZIG RIG: Chytání kaprů na hladině a ve sloupci. Geniální taktika pro lov zkušených kaprů!

- Reklama -

Kaprařina má jednu obrovskou nevýhodu. Naše nástrahy v drtivé většině případů prezentujeme u dna. A to je v současné době, kdy se kapři velice často sluní na hladině, prostě špatně! Ryby jsou daleko od našich nástrah, což má za následek menší počet záběrů. Ale i na odpočívající kapry u hladiny nebo ve sloupci můžeme vyzrát. Stačí použít vhodnou montáž a nástrahu. Pojďme si o této geniální taktice povědět něco blíže.

ZIG RIG je metoda, kdy naši nástrahu prezentujeme buďto přímo na hladině nebo ve sloupci. Tato metoda je vynikající především při těch chvílích, kdy se do vodní hladiny opírají ostré sluneční paprsky, které lákají kapry k hladině. V tuto chvíli montáže u dna selhávají. Ale právě s montáží ZIG RIG jsme schopni na tyto kapry vyzrát.

lukas_krasa_lk_baitsDůležitá věc: K velkému počtu záběrů nám napomáhají i vhodné nástrahy, které jsou pro tuto metodu cíleně vyvíjené. Nástrahy pro chytání kaprů na ZIG RIG musí pochopitelně plavat. A hlavně, tyto kapří dobroty mají nejčastěji velice výraznou barvu. Je to pochopitelné: Kapra musí naše nástraha mezi spadaným listím nebo například květy ze stromů zaujmout.

Metoda ZIG RIG je velice vhodná i do těch míst, kde jiné montáže selhávají. Kde například? Třeba pod větvemi převislých stromů. Není nic jednoduššího, než pod tyto převislé větve ZIG RIG „poslat“. Právě v těchto místech se kapři s velkou oblibou pohybují a sbírají potravu, která padá ze stromů. Ostražitost i těch nejzkušenějších ryb je rázem fuč. Na tohle je ZIG RIG prostě vynikající! Další TOP místo pro chytání na ZIG RIG jsou rákosové „háje“. Zde také kapři sbírají hmyz a čile se pohybují ve sloupci. Takže i tady stojí za to ZIG RIG kapr_lukas_krasavyzkoušet…

Kromě toho, že ZIG RIG patří k těm nejlepším montážím pro lov kaprů v létě, tak ještě je tato taktika především obrovskou zábavou a adrenalinem. Záběry od kaprů na ZIG RIG jsou až neuvěřitelně agresivní a rybář v těchto chvílích prožívá nefalšovanou rybářskou vášeň…

 

boilies_zig_rigTOP nástraha pro chytání kaprů na ZIG RIG

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Nyní si představíme revoluční boilies na ZIG RIG od firmy LK Baits. Tato nástraha je naprosto perfektní pro chytání kaprů na hladině nebo ve sloupci. Toto POP-UP boilies je vyrobeno ze speciálního materiálu, který výborně absorbuje esence, dipy nebo tekuté potravy. krasa_lukas_kaprK čemu je to dobré? Díky této schopnosti tohoto POP-UP boilies od LK Baits jsme schopni vytvořit nástrahu s intenzivní vůní, která dokáže kapra přimět k záběru. Tohle je prostě vynikající!

Materiál, ze kterého jsou tyto kuličky vyrobené, dokáže v sobě udržet pachovou stopu po velmi dlouhou dobu. Takže tuto nástrahu můžete mít ve vodě nahozenou i několik dní a čekat na toho největšího kapra. zig_rig_boiliesSuper! Navíc, moderní materiál slibuje, že toto boilies bude plavat na hladině nebo ve sloupci naprosto bezchybně a bez nejmenších problémů.

Vynikající na této nástraze je, že ji můžeme používat neustále dokola a dokola. Stačí jenom před dalším lovem kuličku namočit do esence a jde se zase na „věc“. Proto po skončení lovu toto boilies rozhodně nevyhazujeme! Balení těchto POP-UP kuliček vám s naprostým přehledem vydrží minimálně 1 sezónu, spíše déle.

Pokud si chcete zachytat nádherné kapry z hladiny, tohle boilies nenechávejte doma. Tyto kuličky od LK Baits jsou skutečně revoluční! Takže až zase bude svítit ostré letní sluníčko, vytáhněte tuto nástrahu a přelstěte toho největšího a nejvychytralejšího kapra v celém revíru…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -