DomůAkční nabídkaBoilies za 49 korun je hitem letošní zimy: zásoby kuliček ale rychle...

Boilies za 49 korun je hitem letošní zimy: zásoby kuliček ale rychle mizí

- Reklama -

Voňavé boilies patří k populárním nástrahám na kapry. Jenže! Kuličky od některých výrobců přijdou na pořádně „tučné peníze“. To se ale netýká českého boilies TB Baits, na které platí speciální akce.

Někteří rybáři se už od ledna těší na první vycházky k vodě, kdy se vydají na kapry. A právě ti horlivě doplňují zásoby rybářských nástrah. V posledních týdnech je pak naprostým hitem boosterované boilies od Tomáše Blažka, které vychází na pouhých 49 korun. Jenže! Zájem je tak obrovský, že se zásoby zlevněného boilies rychle tenčí. Nepropásněte šanci na výhodný nákup!

 

Boosterované boilies TB Baits

Toto boosterované boilies od Tomáše Blažka je oblíbenou nástrahou při lovu kaprů. Jedná se o to, že nástraha nabízí vynikající vlastnosti i při lovu na začátku rybářské sezóny. A proto po něm rybáři s takovou oblibou sahají. A dalším důvodem je suprově nízká cena. Zlevněné boilies TB Baits najdete na e-shopu PARYS.

Hlavní výhodou této nástrahy je pronikavé aroma. To je dáno tím, že kuličky jsou dlouhodobě dipované v lákavém roztoku. Díky tomu se tak výrazně aromatický roztok silně „zažral“ do nástrahy, takže kuličky tak vydávají krásnou vůni i v hodně studené vodě po velmi dlouhou dobu. Tohle je prostě trumf na jarní kapry!

Atraktivní booster se skládá z celé řady komponentů, například z NHDC sladidla nebo z esence v příchutí švestky. Díky tomu tak nástraha vydává pro kapry opravdu neodolatelnou vůni. A nejde jenom o samotný boooster! Základ kuliček je totiž „postaven“ na kvalitních masových moučkách, které dávají nástraze vysoké nutriční hodnoty.

Boosterované boilies TB Baits byly k dostání ve 3 průměrech, jenže kvůli obrovskému zájmu jsou 16mm kuličky již vyprodány. Rybáři si ale pořád za akční cenu 49 korun mohou vybrat boilies ve velikostech 20 a 24 mm. Jedná se o velikosti, které jsou oblíbené při lovu větších kaprů, ovšem díky silnému nadipování může rybář počítat s hromadou záběrů.

Jestli si chcete užít první vycházky k vodě, kdy mnoho nástrah totálně selže, pak sáhněte po této osvědčené nástraze od Tomáše Blažka. Jedná se opravdu o vynikající nástrahu, která vás na začátku rybářské sezóny rozhodně nezklame. Boosterované boilies najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

 

Krmné boilies TB Baits za 69 korun/kilo

Chcete si doplnit rybářské nástrahy a krmení „až po střechu“. Pak si nezapomeňte do nákupního košíku přihodit levné krmné boilies od Tomáše Blažka, které vychází na pouhých 69 korun za 1 kilogram. Takto levné boilies budete shánět jen těžko! Krmné boilies za pár korun najdete na e-shopu PARYS.

Rybáři si toto boilies oblíbili nejen díky super nízké ceně, ale také zajímavé kvalitě. Kuličky totiž obsahují celou řadu atraktivních surovin, které napomůžou k vytvoření lákavého krmného místa. O tom se už přesvědčila celá řada česko-slovenských rybářů, kteří si tyhle „koule“ fakt zamilovali.

Krmné boilies TB Baits za nízkou cenu si můžete vybrat hned v několika příchutích. K těm nejvíce oblíbeným patří boilies v příchuti jahoda, které má příjemně sladké aroma. Další rybáři pak ale nedají dopustit na živočišné boilies v příchuti moster crab.

Zajímavé jsou pak i kombinace sladkých a živočišných příchutí. Prvním z nich je broskev/játra, která je osvědčenou kombinací při lovu kaprů. Další variantou je potom scopex/oliheň, která je neotřelou variantou i na silně prochytávané vody. Rybáři si pak všechny zmíněné příchutě mohou vybrat ve velikosti 20 nebo 24 mm.

Připravte se na rybářskou sezónu výhodně, a neutrácejte za nástrahy a krmení obrovské sumy! Česká značka TB Baits umožňuje pořízení obrovského množství nástrah a krmení za nepřekonatelně nízké ceny. Levné krmní boilies TB Baits najdete na e-shopu PARYS.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Nástrahy a návnady, stejně tak jako všechny rybářské potřeby jsou u nás ve srovnání se zahraničím neskutečně předražené. Například TEMU, t.j Americká firma dodává rybářské potřeby téměř o polovinu levněji než je tomu u nás a stejně tak levně funguje zásilkový prodej z Číny. Ty naše ceny jsou přímo zlodějské a tuto cenu dělá především značka a ne kvalita. Ta je ale rok od roku horší a horší. O tom, že je tento sortiment navíc mnohdy nekvalitní a jen stěží najdete prodejnu, která by byla schopna zařídit opravu, snad není ani třeba hovořit. Pamatuji si, že dříve jsem přinesl například naviják nebo prut do prodejny a ta mi zajistila potřebnou opravu. Dnes ne, dnes to musím zaslat pomalu přes půl republiky a když už se povede opravnu najít, tak za to, co dám za poštovné a opravu si pomalu mohu koupit nový výrobek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -