DomůAkční nabídkaČelovka pro rybáře od české značky Flajzar: svítí silně dlouhé hodiny

Čelovka pro rybáře od české značky Flajzar: svítí silně dlouhé hodiny

- Reklama -

Čelovka pro rybáře patří k extra důležitým součástem rybářské výbavy. Ve chvíli, kdy je na břehu horší viditelnost, tak je rybářská čelovka nutností. Jakou čelovku na ryby ale vybrat? Máme tip!

V tuzemsku pravděpodobně nebude moc rybářů, kteří by neznali českou firmu Flajzar s.r.o. Právě tato společnost je u rybářské veřejnosti známá pro svou kvalitu a preciznost. Hodně rybářů si pak moravskou firmu Flajzar s.r.o. spojí především s elektronickými hlásiči. Přitom tato firma dodává i nadupané čelovky pro rybáře. Jednu z nich si teď ukážeme…

 

Čelovka pro rybáře Flajzar HL346

Tato čelovka pro rybáře se při uvedení na rybářský trh stala okamžitě hitem. Ale divíte se? Rybář za rozumné peníze dostane vynikající „kus elektroniky“, který nabízí TOP vlastnosti při rybaření. Špičkovou čelovku pro rybáře HL346 najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

První věc, kterou musíme u této čelovky zmínit, je silné svícení. Světelný tok u čelovky je až 200 lumenů. Díky tomu tak tato čelovka vydává velmi silné světlo, které dokonale osvítí břeh u vody. Rybář se tak může spolehnout, že i za té nejčernější noci uvidí „všechno“ pod nohama, a že se mu bude například velmi komfortně navazovat bižuterie při nočním rybolovu.

Rybář si na čelovce může nastavit několik úrovní svícení. Na výběr je například 100% svícení, kdy čelovka vydává nejsilnější světlo. Rybář si ale může zvolit i slabší, 50% svícení. Tento režim rybáři často používají například při zdolávání ryby, kdy nepotřebují až tak ostré svícení.

VIDEO: Jak svítí čelovka pro rybáře Flajzar HL346? Testování uvidíte ve videu

Kromě toho, že čelovka vydává pronikavé bílé světlo, tak ho lze přepnout i na červené svícení. Právě červené světlo rybáři používají při zdolávání ryby v tu chvíli, kdy už je ryba v blízkosti břehu. Proč? Protože červené světlo není tolik „plašivé“. I proto tento druh světla rybáři používají například i při nočním sběru rousnic, aby se tolik neplašily.

Ještě k onomu svícení: při silnějším výkonu dokáže čelovka dosvítit až do 100metrové vzdálenosti. Díky tomu je tak rybář schopný například nasvítit reflexní prvky na tyčové bójce při nahazování ve tmě. Zároveň na čelovce najdeme i optický zoom, který dovoluje rozšíření nebo zúžení kuželu světla.

 

Obrovská výdrž baterie

Rybáři pak na tomto modelu čelovky oceňují také velkou výdrž baterie. Co si pod tím představit? Pokud má rybář zapnuté nejsilnější bílé světlo, tak čelovka v takovém případě vydrží svítit 6 hodin vkuse. V případě slabšího režimu svícení bílým světlem pak čelovka svítí až 11 hodin non-stop. A v případě silnějšího červeného svícení čelovka svítí 11 hodin, při slabším červeném svícení až 19 hodin non-stop.

Zásadní předností pak z našeho pohledu je to, že do čelovky se nedávají žádné tužkové baterky. To ne! Uvnitř ní totiž je dobíjecí akumulátor, který se nabíjí s pomocí microUSB kabelu. Takže rybář tak nemusí neustále myslet na to, aby u sebe měl náhradní tužkové baterie. Za tohle velký palec nahoru!

A ještě něco! Rybáře při používání této čelovky nemůže překvapit náhlé vybití čelovky. To ani náhodou! Na čelovce jsou totiž modré diody, které znázorňují stav nabití čelovky. Rybář tak neustále vidí, kolik energie v akumulátoru ještě má.

Na závěr pak musíme ocenit ještě jednu obrovskou přednost – extra nízkou hmotnost. Čelovka od české společnosti Flajzar s.r.o. je skutečně nádherně lehká, váží jen 118,2 gramů. Díky tomu tak rybáře ani při déletrvajícím nošení nic netlačí do čela. Tohle ocení každý rybář při zdolávání ryby, o to více pak milovníci přívlače, kteří mají čelovku po dobu lovu na čele.

Při výběru nové čelovky není radno nic podceňovat. Tenhle kus vybavení je totiž extra důležitým, a ve chvíli, kdy rybář sáhne po nekvalitním modelu, tak se může noční rybaření proměnit v horor. Proto vsaďte na kvalitní čelovku, kterou ale získáte za rozumné peníze. Kvalitní čelovku Flajzar najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -