DomůAkční nabídkaČeský e-shop nabízí špičkové rybářské vozíky z Anglie: exkluzivní kvalita

Český e-shop nabízí špičkové rybářské vozíky z Anglie: exkluzivní kvalita

- Reklama -

Rybářský e-shop FishMax patří k oblíbeným obchodům v České republice. A právě tato mladá rybářská značka začala českým a slovenským rybářům nabízet nadupané rybářské vozíky od anglické firmy.

Jen těžko asi budeme hledat kapraře, který by neznal věhlasnou anglickou značku KORDA. A právě pod tuto firmu spadá i značka Carp Porter, která produkuje vynikající rybářské vozíky. To, že tyto vozíky pro rybáře disponují obrovskou kvalitou, asi netřeba blíže vysvětlovat. A právě tyto vozíky na ryby si nyní mohou obstarat na e-shopu FishMax! Jaké modely jsou například na výběr?

 

Rybářský vozík Carp Porter MK2 Fat Boy Barrow DPM

Tento vozík od značky Carp Porter patří k tomu nejoblíbenějšímu z její produkce. A ono se není čemu divit! Tento vozík totiž nabízí celou řadu vychytávek, díky kterým s ním rybář převeze obrovské množství rybářského vybavení. Vozík MK2 Fat Boy Barrow DPM najdete na e-shopu FishMax .

Na tomto modelu rybářského vozíku od značky Carp Porter každý rybář ocení obrovský úložný prostor. Maximální délka je 110 centimetrů, maximální šířka je potom 91 čísel. Na tuto úložnou plochu tak rybář naloží velké množství rybářské výbavy. I proto je tento model vozíku tolik populární při déletrvajících výpravách.

Velkou „machrovinou“ je potom Y tyč, která slouží k výrazně komfortnějšímu transportu rybářských pouzder a obalů. Rybář si právě do této tyče může zafixovat zmíněné dlouhé obaly a pouzdra, takže cesta ke břehu s naloženým vozíkem je krásně pohodlná. A to i na těžkém terénu!

Aby byl rybář schopný naložit na vozík co nejvíce vybavení, jsou na něm boční tyče, které dovolují „napráskání“ vozíku na maximum. Kromě toho rybář si může vybavení na vozíku zafixovat díky zavazovacím bodům na popruhy. Tenhle vozík je fakt klenot!

K příjemné jízdě i na nelehkém terénu, který je třeba podmáčený, napomáhá také velké kolo s výrazným vzorkem. Právě díky šířce kola se rybář může spolehnout, že ani velmi naložený vozík nebude zapadávat do rozbředlého bahna. Vzorek pak přispívá k tomu, že vozík na kluzkém terénu nesmeká.

Nemůžeme ani zapomenout na to, že součástí vozíku je rozměrná taška, která slouží k přepravě drobnějších předmětů. A zároveň pak takových předmětů, které je zapotřebí mít v suchu. Typicky tak rybáři do této tašky dávají krmení, nástrahy, ale i potraviny.

Těch výrazných předností a plusů nabízí tento vozík od anglické značky Carp Porter opravdu spoustu. Jestli už máte dost pořizování nekvalitních vozíků, které toho moc neuvezou, pak se určitě podívejte právě na tento. Jedná se fakt o špičkový model! Nadupaný vozík pro rybáře Carp Porter MK2 Fat Boy Barrow DPM najdete na e-shopu FishMax za super cenu.

 

Rybářský vozík Carp Porter Lite Barrow

Tento model rybářského vozíku od anglické značky Carp Porter si rybáři oblíbili zejména na krátkodobé výpravy k vodě, kdy s sebou netahají tolik vybavení. To zejména proto, že tento vozík patří k těm menším. Kvalitní vozík na ryby najdete na e-shopu FishMax  za rozumnou cenu.

Na tomto vozíku si každý rybář oblíbí velmi odolnou a pevnou konstrukci, která je ale parádně lehká. I díky tomu se rybářský vozík Carp Porter pohodlně řídí třeba v těžkém terénu. I když má tento vozík opravdu jednoduchou konstrukci, přesto se na něj vleze docela dost rybářského vybavení.

Na tomto jednoduchém vozíku rybář najde velké kolo s výrazným vzorkem. Právě větší velikosti kola zaručuje komfortní jízdu i na měkkém nebo hrbolatém terénu. Rybář se tak může spolehnout, že ani naložený vozík nebude zapadat do rozbředlého a bahnitého terénu. Palec nahoru!

V přední části vozíku najdeme ramena, která slouží k lepší přepravě rybářského vybavení k vodě. Samozřejmostí jsou potom i nohy v zadní části vozíku, ty výrazně napomáhají ke stabilizaci při zastavení vozíku. A nemůžeme zapomenout ani na pohodlná madla, díky kterým se s vozíkem velmi pohodlně jezdí i v tu chvíli, kdy je naložený „k prasknutí“.

Úložný prostor na vozíku pak navyšuje i taška ve středové části vozíku, do které lze uložit celou řadu drobností, které by rybář jinak tahal v batohu nebo pouzdře. Do středové tašky si lze uložit třeba návnady v pytlících a kelímcích, anebo třeba hrazdy a swingery.

Jednoduchou konstrukci pak každý rybář ocení při skládání a balení rybářského vozíku. Stačí jen pár okamžiků, a rázem je vše hotovo! Pochopitelně, aby byl transport vozíku co nejvíce komfortní, tak z něj lze jednoduše sundat i zmíněné kolo.

Tento vozík od anglické značky Carp Porter se vyznačuje obrovskou kvalitou, díky které bude sloužit dlouhé sezóny! Rybář by tak pořízení tohoto rybářského vozíku měl chápat jako dlouhodobou investici. Vsaďte na kvalitu! Rybářský vozík Lite Barrow najdete na e-shopu FishMax  za zajímavou cenu.

Zdroj a ilustrační foto: FishMax

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -