DomůAkční nabídkaČlun pro rybáře za rozumné peníze: k dostání se slevou díky absenci loga

Člun pro rybáře za rozumné peníze: k dostání se slevou díky absenci loga

- Reklama -

Rybářské čluny jsou často neodmyslitelnou součástí rybářské výbavy. A to nejen při déletrvajících výpravách za rybami. Investice do člunu nemusí být zrovna malá, pokud tedy nesáhnete po tomto modelu. 

Při výběru rybářského člunu je kromě rozměrů nutné koukat také na použité materiály. Právě ty jsou často klíčovým faktorem, který rozhoduje o výdrži člunu. Mnoho rybářů si myslí, že ty nejdražší čluny slibují tu nejvyšší kvalitu. Přitom lze ale sehnat opravdu kvalitní kousky za rozumné peníze. O jakých člunech pro rybáře mluvíme?

 

Nafukovací rybářský člun ONYX

Tohle je velmi populární člun, který je navíc k dostání za zvýhodněnou cenu. A to proto, že na něm není logo výrobce. Rybáři si tak mohou pořídit kvalitní plavidlo na ryby za ještě lepší peníze. Rybářský člun za zvýhodněnou cenu najdete na e-shopu LK Baits .

Znova: i když jsou tyto čluny k dostání za opravdu zajímavou cenu, tak to neznamená, že by nenabízely prvotřídní kvalitu. Tak to není! Tyto čluny pro rybáře ONYX jsou totiž zhotovené z kvalitního a pevného materiálu (Valmex Boat), který vydrží používání i na těch nejtěžších lokalitách, na kterých je kamenité dno nebo naplavené dřevo na břehu. Rybář se tak nemusí bát prodření nebo prasknutí.

Tyto cenově zvýhodněné čluny si lze vybrat ve 2 velikostech. První člun měří na délku 220 centimetrů, šířka potom činí 130 čísel. Tento člun je tak vhodnější třeba pro 1 rybáře, který jezdí k vodě sám jen se svým vybavením. Tenhle model člunu uveze 180 kilogramů, takže rybář může kromě sebe na něm vozit další spoustu rybářské výbavy.

Druhý člun si lze vybrat ve větší velikosti – délka u delšího nafukovacího člunu ONYX je 240 centimetrů, takže na toto plavidlo se už pohodově vlezou i 2 urostlí rybáři. Výrobce udává, že nosnost tohoto plavidla je 200 kilogramů. Šířka je potom stejná jako u výše představeného modelu, tedy 130 centimetrů. Je tedy jen na rybářovi, jaký člun při jeho rybaření potřebuje.

 

Spousta vybavení navíc

Každý rybář u tohoto člunu musí ocenit, že je k němu k dostání další spousta příslušenství. Jako například lamelová podlaha, která zvyšuje komfort při nastupování nebo vystupování z tohoto plavidla. A další součástí je potom i posuvné sedadlo pro vyvýšený posed, díky kterému se mnohem pohodlněji vesluje.

Kromě podlahy a sedadla pak rybář k člunu dostane také 2 vesla, aby mohl s tímto plavidlem pohodlně plout i bez motoru. Vesla jsou krásně rozměrná, takže se s nimi komfortně pluje i na větších plochách, anebo i za horších povětrnostních podmínek. Za tohle palec nahoru!

Obrovskou, ale opravdu obrovskou výhodou je, že výrobce k tomuto člunu přidává také pumpu. Takže rybář tak nemusí utrácet další peníze za to, aby si člun na rybách mohl nafouknout. Pumpa je dostatečně „výkonná“ pro rychlé nafouknutí člunu před začátkem rybaření, takže rybář má rychle nachystané plavidlo k rybolovu.

Znova připomínáme, že tento nafukovací člun je vyrobený z opravdu kvalitního materiálu. I přesto ale výrobce k plavidlu přidal sadu na opravu. A za to palec nahoru: není nic horšího než poškodit nafukovací člun na výpravě daleko od domova, a nemít to jak opravit. To ale tady nehrozí!

Jestli aktuálně hledáte kvalitní člun na ryby, za který ale nechcete utratit celou výplatu, pak se určitě podívejte na tento nafukovací člun pro rybáře ONYX, který nabízí fakt kvalitní vlastnosti. A také precizní zpracování! Člun za zvýhodněnou cenu najdete na e-shopu LK Baits .

Zdroj a ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -