DomůAkční nabídkaBoilies TB Baits za 60 korun: Česká značka drží cenu nízko i...

Boilies TB Baits za 60 korun: Česká značka drží cenu nízko i přes velké zdražování

- Reklama -

Když dneska člověk zapne televizi nebo rádio, okamžitě se na něj vyvalí zprávy o zdražování a nedostupném zboží. Situace opravdu leckde není jednoduchá. To se ale zatím netýká české značky TB Baits.

Ilustrační foto: PARYS

Právě česká firma Tomáše Blažka nabízí super levné kuličky, které vtrhly na rybářský trh. A právě tyto koule patří k tomu nejlevnějšímu i v letošní sezóně. Zdražování dopadlo i na některé rybářské firmy, které pod vlivem aktuální situace prostě musely zvednout ceny.

Takže některé rybářské společnosti, které nabízely levné nástrahy, zvýšily ceny. I v současné nepříznivé době jsou ale rybářské firmy, které stále drží ceny pořádně nízko. Jednou takovou firmou je i TB Baits, která nabízí jedno z nejlevnějších boilies na rybářském trhu!

 

Super levné boilies TB Baits (10 kilogramů)

Extrémně populární boilies od české firmy TB Baits, jejíž hlavní tváří je ostřílený kaprař Tomáš Blažek. Právě tato společnost v loňském roce spustila prodej super levného boilies, které je dostupné v praktickém, 10 kilogramovém balení. Když si člověk cenu rozpočítá, pak výsledná cena za jeden kilogram je jedna z nejnižších na rybářském trhu! Levné boilies TB Baits je dostupné na e-shopu PARYS.

Toto levné boilies se vyrábí ve dvou nejpopulárnějších průměrech. Rybáři si levné boilies TB Baits mohou vybrat v průměru 20 mm nebo 24 mm. Záleží jen na požadavcích rybáře. Menší kuličky jsou vhodnější pro rychlé přilákání ryb na lovné místo, a pro rychlé chytání. Větší kuličky jsou potom vhodnější například na silně zarybněné vody, na kterých je velké množství „bílé ryby“ (krmení vydrží delší dobu).

Levné boilies TB Baits se vyrábí ve 4 příchutích. Rybáři si toto boilies mohou obstarat v ovocné příchuti jahoda (strawberry), která patří k nejvíce populárním na jaře, anebo při letním chytání kaprů. Na začátek sezóny, kdy se kapři shánějí po nutričně bohaté potravě, hodně boduje druhá příchuť – monster crab. Právě tyto masové kuličky si rybáři oblíbili asi nejvíce!  

Další dvě příchutě jsou kombinacemi dvou příchutí. První je zajímavá (a osvědčená) kombinace scopex/oliheň (squid). Jedná se o opravdu zajímavé kuličky s unikátním aroma, které má skvělé výsledky. Další kombinací je broskev/játra (peach/liver), která z našeho pohledu je „černým koněm“ tohoto levného boilies. Fakt povedené boilies!

I když tyto kuličky na kapry jsou opravdu levné, tak přesto nabízí perfektní vlastnosti! Toto boilies má základ v rychle rozpustné směsi, která začíná pracovat ihned po vhození do vody. Ano! Doba rozpadu kuliček je 8 až 12 hodin, takže jsou naprosto ideální pro rychlé přilákání ryb, anebo pro krátkodobé chytání.

Chcete, aby se boilies rozpadalo delší dobu? Pak není nic jednoduššího než kuličky vysypat do prodyšného pytlíku na boilies. Následně toto boilies pověste na suché a teplé místo. Co se stane? Z boilies vyprchá část vlhkosti, takže kuličky pořádně ztvrdnou. Rázem tak boilies vydrží ve vodě až 24 hodin. Potřebujete, aby kuličky tvrdly rychleji? Pak je posypte solí! Právě sůl pomáhá vytáhnout vlhkost z boilies rychleji.

Hledáte levné, ale kvalitní, boilies na kapry, které je dostupné za fakt suprovou cenu? Pokud nechcete za boilies utratit půlku výplaty, pak se rozhodně podívejte na toto levné boilies od české značky TB Baits. Je fakt parádní! Boilies TB Baits je k dostání na e-shopu PARYS za nízkou cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -