DomůAkční nabídkaJakub Vágner vydal novou knihu pro děti. Hned se stala „vánočním hitem“

Jakub Vágner vydal novou knihu pro děti. Hned se stala „vánočním hitem“

- Reklama -

Rybář Jakub Vágner patří k nejvýraznějším tvářím na rybářské scéně. Hodně lidí Jakuba Vágnera „zná“ z televize, přitom ale slavný rybář vydává i krásné knížky. Teď se na trhu objevilo nové dílo…

Rybáře Jakuba Vágnera asi není zapotřebí představovat. Jakub Vágner je slavným rybářem, kterého velká část rybářů zná z televize nebo z videí na internetu. Ovšem mnoho rybářů má od Jakuba Vágnera ve velké oblibě i jeho knížky. A právě rybář Jakub Vágner nedávno uvedl na rybářský trh novou knihu pohádek pro děti. Už jste ji viděli?

 

Kniha Jak ryby nedaly Jakubovi spát

Nová rybářská kniha pro děti od slavného rybáře Jakuba Vágnera, která je plná krásných pohádek o rybách. Malý čtenář tak v knize najde celou řadu fascinujících příběhů, které ho vtáhnou k vodě. Krásnou knihu Jakuba Vágnera najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Rybáři v knize najdou celou řadu nádherných pohádek, které malého rybáře nebo rybářku „vezmou k vodě“ za rybami. Malí, ale i velcí čtenáři, se tak dozví, jestli se opravdu dá chytit kapr na hřebík, anebo zjistí to, zdali může být sumec zlatý. Ale těch příběhů je v knize mnohem více!

„Hlavním motivem knihy je nejen rybářská vášeň a touha po poznání, ale také nesplněný sen ve formě nepolapitelného sumce. V poutavém příběhu poznává knižní hrdina tajemství přírody, učí se mnoho nového nejen o rybách, ale hlavně sám o sobě,“ napsala o knížce Jakuba Vágnera ČTK.

Kromě příběhů ale malí a velcí čtenáři najdou v knize i nádherné ilustrace. Perfektně zpracované obrazové zpracování je dokonale zasazeno do knihy, takže malým rybářům a rybářkám se tak ještě více bude rozvíjet představivost při listování touto knížkou.

Kniha je vytištěna na kvalitním papíře, který zaručuje maximální požitek při jejím listování. Rybáři se tak mohou spolehnout, že toto dílo vydrží dlouhá léta neporušeno, takže zůstane i dalším generacím. Není se čemu divit, že právě tato knížka Jakuba Vágnera se okamžitě stala „vánočním hitem“. Takový dárek od Ježíška udělá radost nejednomu malému rybářovi nebo rybářce. Krásnou knížku najdete na e-shopu Chyť a pusť.

 

Kniha Jak Jakub potkal ryby

Výše představená kniha Jakuba Vágnera je pokračováním této první knihy Jak Jakub potkal ryby. A i tato kniha zaznamenala u malých, ale i velkých rybářů, nebývalý úspěch. Není se čemu divit! Právě toto dílo je rovněž narváno fantastickými příběhy z ryb. Knihu Jak Jakub potkal ryby najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Pochopitelně i tato kniha je doplněna celou řadu krásných ilustrací, které podtrhují onu atmosféru od vody. Děti tak při pročítání a listování knížkou si mnohem lépe představí, co hlavní hrdina prožíval v onom příběhu u vody. Tohle je určitě vtáhne!

Jelikož tato kniha je na rybářském trhu už delší dobu, tak už nasbírala i poměrně velkou spoustu recenzí. „Syn je vášnivý rybář a na pořadech pana Vágnera vyrostl, přečte cokoli kdykoli, co se týká ryb, takže za mě pecka!“ napsala čtenářka Jitka na e-shopu Chyť a pusť.

Jestli ještě nemáte tuto „první“ knihu rybářských pohádek od Jakuba Vágnera, tak si ji určitě pořiďte, ať máte kompletní sérii. A pokud uvažujete o vhodném dárku na Vánoce pro malého rybáře, tak knížka je tím správným řešením. Nádhernou knihu Jak Jakub potkal ryby najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -