DomůAkční nabídkaKaprařina za pár korun: Děličky od anglické značky za méně jak 1000...

Kaprařina za pár korun: Děličky od anglické značky za méně jak 1000 korun

- Reklama -

Dělené pruty na kapry patří k nejvíce populárním modelům při této rybolovné metodě. Hodně rybářů si ale myslí, že kvalitní dělené pruty na kapry stojí hromadu peněz. Nemusí to být tak úplně pravda.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Kaprové dělené pruty jsou mezi rybáři oblíbené proto, že nabízí perfektní vlastnosti při rybaření. Ty rybář ocení jak při zdolávání ryby, tak například i při nahazování. Jde o to, že blank u tohoto typu udic slibuje nádherný požitek při souboji s rybou, zároveň je ale dostatečně odolný, aby vydržel i enormní tlaky při hodu.

Někteří rybáři si myslí, že dělené pruty na kapry musí stát hromadu peněz. Ovšem na rybářském trhu lze najít kvalitní modely udic, které jsou k dostání za zajímavou cenu. Příkladem jsou například kaprově děličky od anglické značky JRC, které si rybář ihned zamiluje.

 

Dělené pruty na kapry JRC Defender Abbreviated

Toto jsou parádní dělené pruty na kapry, které se dodávají v populárním 1+1 setu. Když si rybář celkovou cenu rozpočítá dvěma, tak mu vyjde, že jeden dělený prut na kapry od anglické značky vyjde na méně jak 1000 korun. Levné kaprové děličky najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Pokud ve vás nízká cena vzbuzuje nedůvěru, ihned je hoďte za hlavu. Tyto dělené pruty na kapry mají základ v kvalitním blanku, který je vyrobený z odolného 24T uhlíku. Jde o pevný a odolný materiál, který vydrží používání i v těch nejtěžších podmínkách, přitom ale slibuje skvělý požitek při zdolávání ryby.

Ten blank je opravdu parádní! Díky jeho akci se rybář může spolehnout, že s tímto prutem bude schopný nahazovat opravdu daleko. Ale přitom ucítí každý výpad i menší ryby na háčku. K dalekým hodům pak přispívá i délka prutu, která je 3,6 metrů. Tato délka je vhodná jak pro nahazování, tak se s ní i pohodlně zaváží. Dělený prut na kapry JRC má gramáž 3 lb.

Pruty na kapry JRC Defender Abbreviated jsou trojdílné. Z toho lze usoudit, že právě tyto dělené udice na kapry mají výrazně přívětivější transportní rozměry, které jsou pouhých 125 centimetrů. Díky tomu se tak pruty podstatně lépe převáží k vodě, a například v kufru vozidla nezaberou tolik místa.

 

Dokonalá očka a pevné sedlo

Velkou machrovinou jsou potom i odlehčená TS SiC očka. Ta jsou rovněž vyrobena z kvalitního materiálu, který vydrží používání i hrubých a tvrdých navazovacích materiálů. Navíc, očka jsou po blanku rozmístěna tak, aby v nich nedocházelo k přebytečnému tření. Takže montáž při hodu letí opravdu hodně daleko!

Dalším důležitým plusem je to, že na těchto prutech najdeme kvalitní DPS sedlo na naviják. Rybář tak má jistotu, že na prutu je takové sedlo, které spolehlivě udrží i velký kaprový „budík“. Samozřejmostí tak je, že naviják bude jako „přilepený“ při zdolávání nebo nahazování. Palec nahoru!

Na prutech se nám líbí i řešení rukojeti. Na konci prutu najdeme krátkou rukojeť z příjemného materiálu, který se pohodlně drží i v tu chvíli, kdy má rybář mokré nebo špinavé ruce. Rukojeť prostě neprokluzuje! Zároveň se snadno čistí od možných nečistot.

Jestli hledáte levné dělené pruty na kapry, pak se určitě podívejte na tyto od anglické značky JRC. Kaprové udice Defender Abbreviated nabízí opravdu parádní vlastnosti, za které by si jiná konkurenční firma řekla podstatně vyšší cenu. Levné dělené pruty najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -