DomůAkční nabídkaKrvácející nástrahy: výrazné zbarvení a silný pach láká dravce k záběru

Krvácející nástrahy: výrazné zbarvení a silný pach láká dravce k záběru

- Reklama -

Při lovu dravců se rybáři odjakživa snaží co nejvěrněji napodobit raněnou rybku. Jak to ale věrně udělat? Co třeba vyzkoušet krvavou tekutinu, se kterou rybář vytvoří výrazné „zranění“ na nástraze.

Rybáři moc dobře vědí, že dravci s velkou chutí útočí na takovou kořist, která je oslabená, třeba vážným zraněním. Abychom zvýšili počet záběrů od dravých ryb, není na škodu naši nástrahu „krvavým zraněním zatraktivnit“. Jak? Zkuste třeba použít krvavou tekutinu, která jednak má výrazné zbarvení, ale zároveň vydává i velmi silný zápach…

 

Krvavý Predator Booster

Tohle je geniální přípravek, který slouží pro vylepšení nástrahy na dravce. Tato tekutina nabízí hned několik vlastností, díky kterým je rybář schopný velmi rychle vylepšit nástrahu na dravce. Krvavý Predator Booster najdete na e-shopu Chyť a pusť.

První velkou výhodou tohoto „krvavého roztoku“ je výrazné zbarvení. Tekutina má opravdu sytě rudou barvu, která vypadá jako pravá krev. Díky tomu je rybář schopný na nástraze vytvořit krvavý flek, který vypadá jako vážné zranění. A právě tohle láká dravce k záběru!

Jedno doporučení: před použitím krvavého Predator Boosteru lahvičku pořádně protřepejte! Pokud byste to totiž neudělali, pak by vám z lahvičky vytekla jen oranžová tekutina. Po protřepání je ale booster nádherně rudý. To je dáno tím, že se některé části roztoku usazují na dně balení. Myslete na to!

Velkou výhodou je, že tento krvavý Predator Booster má velmi silnou přilnavost, takže tekutina na nástraze vydrží dlouhou dobu. Krvavý „efekt“ je potom ideální zejména při lovu štik nebo okounů v čistých vodách v podzimní a zimní části rybářské sezóny. Právě tito dravci se totiž při lovu dost spoléhají na zrak, a rudá barva je může rychleji přilákat.

 

Použití v nejrůznějších případech

S krvavým roztokem je možné zatraktivnit nejrůznější nástrahy na dravce. Rybář tuto tekutinu může použít například pro vylepšení mrtvé nástražní rybičky, na které je možné vytvořit „krvavé zranění“. Takto vylepšená rybička je pro dravé ryby mnohem lákavější.

Tekutinu pak lze použít i při lovu na přívlač. Stačí roztokem nástrahu polít, a poté chvíli počkat. Ideální je například použít gumové nástrahy s vroubkovaným tělíčkem. Proč? Právě ve zmíněných vroubcích se krvavý roztok mnohem efektivněji „drží“. Super!

Při používání tohoto roztoku je vhodné si obstarat uzavíratelnou krabičku, protože nástrahy bývají od boosteru silně smradlavé. Hromada rybářů pak dělá to, že nástrahy v Predator Boosteru „dipuje“ dlouhé týdny, díky čemuž například z umělých nástrah zmizí „umělý pach“.

 

Dalším plusem je silný pach

Kromě zmíněného zbarvení je pak samozřejmě zásadní předností také zápach Predator Boosteru. Jak je možné, že tekutina tolik páchne? Výrobci se totiž povedlo v tekutině napodobit bakteriální proces, který je k vidění u mrtvých ryb. Ve chvíli, kdy se rozkládá mrtvá ryba, tak probíhá podobný proces jako v Predator Boosteru. A proto tak páchne!

Díky tomu ale nástraha ve vodním prostředí vydává silné potravní signály, které dravci znají „od plůdku“. I proto na takto vylepšenou nástrahu tak dobře reagují. Velkou výhodou pak je to, že Predator Booster se velmi dobře „chová“ i ve studené vodě. Takže rybář jej může používat až do konce rybářské sezóny.

Připravujete se na nadcházející období na dravce? Pak se vybavte zajímavou vychytávkou, která může přinést celou řadu záběrů od lovících dravců. Predator Booster může být tím pomyslným trumfem, který vám napomůže k úspěchu v podobě krásného dravce. Krvavý Predator Booster najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -