DomůAkční nabídkaLampy pro rybáře, které rozsvítí záběr od ryby. Vyrábí je česká firma

Lampy pro rybáře, které rozsvítí záběr od ryby. Vyrábí je česká firma

- Reklama -

Lampy pro rybáře jsou nenápadnou součástí rybářské výbavy. Přitom jde ale o věc, která výrazně zvyšuje komfort při rybaření. Zejména pak při déletrvajících výpravách. Jakou lampu na ryby vybrat?

Ilustrační foto: Flajzar s.r.o.

Každý rybář, který někdy jel na déletrvající výpravu na ryby, moc dobře ví, že bez kvalitní lampy na ryby to nejde! Právě tento „kus vybavení“ zvyšuje komfort při pobytu u vody. Jednak lampa může příjemně osvětlovat přímo lovné místo, zároveň ji potřebujeme do bivaku. Pokud hledáte novou lampu pro rybáře, pak se rozhodně podívejte na nabídku od české firmy Flajzar s.r.o.

 

Lampa pro rybáře Flajzar Fishtron WRL1

Tohle je super kvalitní lampa, která je dostupná za rozumnou cenu. Když si rybář uvědomí, že se jedná o ČESKÝ VÝROBEK, který bezproblémově slouží dlouhé sezóny, tak ta cena není opravdu nikterak dramatická. Je to prostě chytrá investice! Lampu na ryby Flajzar Fishtron WRL1 najdete na e-shopu FLAJZAR .

Na této lampě rybář ocení hned několik zásadních předností. Zaprvé: Lampa na ryby WRL1 nabízí intenzivní světlo, které nádherně osvítí velký prostor. Intenzivní svícení je dáno kvalitními 3 LED diodami s velkým výkonem. Rybář tak s lampou může osvítit opravdu obrovský prostor!

Rybáři si ale lampu na ryby WRL1 oblíbili také proto, že ji lze spárovat s další elektronikou od firmy Flajzar s.r.o. – třeba s populárními signalizátory (NEON TX3, e3 TX, CATFISH TX3, Q9-RGB TX). Díky tomu se tak lampa při záběru od ryby rozsvítí. A to je neuvěřitelně praktické! Proč?

Jen si to představte: ležíte v bivaku, když tu vám zabere ryba. V tu chvíli se vám ale v bivaku rozsvítí lampa WRL1, která luxusně nasvítí prostor v bivaku. Takže rybář se velmi rychle obuje a obleče, protože „nešmátrá“ po obuvi a oblečení za tmy. Ten komfort při nočním rybaření je opravdu návykový. Dosah lampy je až 150 metrů. A nahrát do ní můžete až 8 zařízení.

VIDEO: Jak funguje lampa pro rybáře Flajzar Fishtron WRL1? Mrkněte se na video

Tato lampa od ČESKÉ firmy Flajzar s.r.o. je perfektním řešením pro ty rybáře, kteří chtějí kvalitní světlo, ovšem nechtějí za něj utrácet velké peníze. Díky malým rozměrům je potom tato lampa velmi vhodná i na kratší výpravy k vodě, anebo i na jednonoční vycházky. Kvalitní lampu pro rybáře WRL1 najdete na e-shopu FLAJZAR .

 

Lampa pro rybáře Flajzar Fishtron WRL3

Pokud budete hledat „klenot“ mezi rybářskými lampami, pak si musíte pořádně prohlédnout českou lampu Flajzar Fishtron WRL3. Právě tahle lampa totiž nabízí vlastnosti „z jiného vesmíru“, díky kterým si ji okamžitě zamilujete. Lampu na ryby WRL3 najdete na e-shopu FLAJZAR .

Lampa pro rybáře FLajzar WRL3

Opravdu zásadní přednost u této lampy vidíme samozřejmě v jejím svícení. Kromě toho, že lampa vydává intenzivní světlo, tak navíc rybář může nastavit jeho barvu. Na výběr je hned ze 7 barevných odstínů! Díky této funkci si tak rybář může například na lovném místě nastavit přívětivější osvícení, které nebude tolik rušivé jako klasické bílé světlo.

Lampa pro rybáře Flajzar WRL3 plave ve vodě

Další obrovské plus vidíme v odolnosti lampy. Ta má totiž vodotěsnost IP68, takže rybář má stoprocentní jistotu, že tohle světlo vydrží i ty nejtvrdší podmínky u vody. Navíc, lampa plave, takže pokud například rybářovi spadne z člunu, anebo se skutálí ze břehu do revíru, tak to s ní nic neudělá.

Nesmíme opomenout ani vysokou výdrž lampy na ryby Flajzar Fishtron WRL3. Lampa dokáže svítit 14 hodin non-stop při plném svitu. Pokud si rybář nastaví snížený jas, pak lampa bude vydávat světlo až 70 hodin. Takže toto světlo s přehledem vydrží například víkendové rybaření bez nabití (záleží na typu svícení). Super!

Pochopitelně, i super moderní lampu pro rybáře WRL3 lze napojit na další elektroniku od české firmy Flajzar s.r.o. Rybář může do paměti lampy nahrát až 10 zařízení. Takže pokud rybář dostane záběr od ryby, tak se i tato lampa jasně rozsvítí. Dosah lampy je až 700 metrů!!!

VIDEO: Jak funguje lampa pro rybáře Flajzar Fishtron WRL3? Mrkněte na video

Naprostou „machrovinou“ je potom to, že uvnitř lampy najdeme i powerbanku o kapacitě 5000 mAh. Rybář má tak k dispozici energii pro nabíjení mobilu nebo čelovky. Zase: tohle je naprosto ideální pro víkendové rybaření, anebo i na krátkodobé vycházky, kdy člověk zapomene nabít mobil.

U této lampy pro rybáře se nám vždycky vybaví to známé pořekadlo o zlatých českých ručičkách. Lampa Flajzar Fishtron WRL3 nabízí hromadu užitečných funkcí, které výrazně zpříjemňují pobyt u vody. Pokud tedy hledáte „to nejkvalitnější“, právě jste to našli. Lampu pro rybáře Flajzar Fishtron WRL3 najdete na e-shopu FLAJZAR .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. S lampou lze osvítit obrovský prostor, takže přesně to co u vody nechci mít, abych neplašil ryby. A jestli někdo leží v bivaku a po záběru se začne obouvat a oblékat, tak může rovnou odevzdat povolenku, protože není přítomen u prutů…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -