DomůAkční nabídkaLepší než halibut pelety? Pelety z kukuřice milují velcí amuři a kapři

Lepší než halibut pelety? Pelety z kukuřice milují velcí amuři a kapři

- Reklama -

Kukuřice na ryby patří k nejúspěšnějším surovinám ve světě rybaření. Tuhle pochoutku pro ryby lze ale používat i v modernějším provedení. Ano, teď mluvíme o kukuřičných peletách s TOP vlastnostmi. 

Asi každý rybář bude s námi souhlasit, že kukuřice na ryby je jak perfektní nástrahou, tak i návnadou. Ta žluťounká barva, atraktivní vůně a zajímavá nutriční hodnota je pro ryby velmi lákavá. Proto není divu, že někteří výrobci kukuřici používají pro výrobu modernějších nástrah a návnad. Tady je jeden příklad za všechny…

 

Kukuřičné pelety na ryby

Extra populární kukuřičné pelety, které jednak obsahují celou řadu zajímavých surovin, a přitom nabízí díky výrobnímu procesu perfektní vlastnosti při rybaření. A hlavně! Tyhle kvalitní pelety z kukuřice jsou k dostání za super cenu! Kukuřičné pelety najdete na e-shopu LK Baits .

Hromádka kukuřičných pelet na ryby

Čím začít? Nejprve se musíme podívat na složení těchto kukuřičných pelet. Ty jsou totiž vyrobené ze super kvalitních surovin, které dohromady tvoří perfektní výsledek. Základem je pochopitelně prvotřídní kukuřice, která sama o sobě má vysokou nutriční hodnotu.

Zároveň v těchto peletách najdeme i atraktivní roztoky, které výrazně posilují účinek pelet. Typickým příkladem je legendární tekutá potrava All Amino Nutric, kterou firma LK Baits přidává i do vyhlášeného boilies. Rybář se tak může spolehnout, že tyhle pelety budou spolehlivě pracovat za každých podmínek.

Tři kukuřičné pelety na kapry

Zásadní předností těchto pelet je to, jakým způsobem jsou vyráběny. Jedná se o to, že díky studenému technologickému procesu nejsou pelety vysušené „na kámen“ – díky tomu mají mnohem „čerstvější konzistenci“, která napomáhá například k lepšímu uvolňování atraktivních látek. Výrobce prostě nevysuší/nezničí to nejlepší, co v peletách je.

 

K dostání v oblíbených velikostech

Tyto kukuřičné pelety na ryby mají příjemně nasládlé aroma, které dokáže ve vodním prostředí vytvořit lákavé potravní signály. Proto tyhle pelety tolik chutnají jak kaprům, tak ale i velkým amurům. Rybáři tak kromě toho, že s těmito peletami krmí, tak na ně i s velkými úspěchy přímo chytají.

Žluté kukuřičné pelety na ryby leží na zemi

Jednou z největších výhod těchto pelet je jejich nepřehlédnutelné zbarvení. Jedná se o to, že tyto pelety jsou krásně žluté, takže v případě krmení s nimi vytvoří na lovném místě nepřehlédnutelný „koberec“. Takového krmného místa si všimne každý amur a kapr!

Žlutá kukuřičná peleta na ryby nastražená pod háčkem

Rybáři si tyto pelety mohou vybrat hned v několika průměrech. K dispozici jsou i super malé velikosti do PVA punčoch, kdy je rybář schopný s takto malými peletkami vytvořit atraktivní krmná místečka hned u háčku. Velikost těchto malých peletek je 4 a 8 milimetrů.

Kukuřičné pelety na ryby

Na výběr jsou pak i pelety o velikosti 12 milimetrů, které ale už rybáři s velkou oblibou používají spíše jako nástrahu při lovu na krmítko nebo feeder. Jednoznačně nejpopulárnější velikostí jsou ale pelety o průměru 20 milimetrů, které používají kapraři při vytváření lákavých krmných míst. Palec nahoru!

Kukuřičné pelety leží ve vodě v akváriu

Co se týče rozpadu: samozřejmě záleží na celé řadě faktorů. Důležitá je teplota vody, síla proudu, nebo množství menších ryb. Obecně lze ale říci, že pelety o velikosti 4 mm se rozpadají do hodiny, 12 mm vydrží ve vodě až 3 hodiny, a 20 mm pelety pak zůstanou na místě okolo 5 až 8 hodin.

Jestli hledáte nástrahu a návnadu z osvědčených surovin, které fungují při lovu kaprů a amurů, pak se určitě podívejte na tyto kukuřičné pelety od české firmy LK Baits. Jedná se opravdu o jeden z nejpopulárnějších produktů této rybářské společnosti. Proč? Protože funguje! Levné pelety z kukuřice najdete na e-shopu LK Baits .

Zdroj a ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -