DomůAkční nabídkaNaviják na kapry FOX za pár korun: Ideální pro daleké hody a...

Naviják na kapry FOX za pár korun: Ideální pro daleké hody a do těžkých podmínek

- Reklama -

Navijáky na kapry jsou důležitou součástí rybářské výbavy! Proto není dobré na tomto „kusu rybařiny“ nějak výrazně šetřit. Ale bacha! To zase neznamená, že máme za navijáky utrácet půlku výplaty.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Jde o to, že kvalitní navijáky na kapry lze sehnat i za super nízkou cenu. Chcete důkaz? Na rybářském trhu je například povedený naviják pro daleké nahazování FOX EOS, který nabízí super vlastnosti – a to i při lovu v těch nejtěžších podmínkách – a přitom je dostupný za vynikající cenu…

 

Naviják na kapry FOX EOS 10 000 FD

Dokonalý navijáky na kapry od věhlasné společnosti FOX, který nabízí opravdu hodně zajímavé vlastnosti při lovu kaprů. Čím začít? Zůstaňme teď u těch dlouhých hodů! Cívka na navijáku FOX EOS je tvarována tak, aby se z ní co nejlépe odvíjel navazovací materiál při hodu. Díky tomu nedochází k přebytečnému tření, takže navazovací materiál se rychle odvíjí, tudíž koncová montáž letí opravdu daleko. Naviják FOX je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

Není proto divu, že i česko-slovenští rybáři si tento naviják tolik oblíbili při chytání kaprů ve velkých vzdálenostech. Pokud tedy jezdíte na lokality, na kterých se například nemůže vyvážet, ale potřebujete dostat vaši montáž daleko, pak se rozhodně podívejte na tento kaprový stroj! S navijákem se (nejen) při hodech dobře manipuluje i proto, že váží pouhých 540 gramů. Kaprový naviják FOX EOS 10 000 FD ale nabízí mnohem více…

VIDEO: Co nabízí naviják na kapry FOX EOS 10 000?

Co třeba? Na navijáku je například velmi dobrá přední brzda, který je nádherně citlivá. Takže rybář je okamžitě schopný přitáhnout nebo povolit brzdu při zdolávání kapra. To je klíčová vlastnost, která je při zdolávání naprosto zásadní. Přední brzda se navíc skvěle ovládá, a to díky rozměrnému ovladači. Takže i když má rybář mokré ruce, přesto se mu bude s brzdou příjemně pracovat.

Na navijáku máme velmi rádi i jeho pravidelný a precizní chod. Ten je dán například 5 nerezovými ložisky uvnitř navijáku, která se starají o to, aby naviják „šlapal jako švýcarské hodinky“. Kaprový naviják FOX EOS díky špičkovému chodu ukládá navazovací materiál na cívku s maximální přesností, bez nepříjemných obloučků a překladů. Tohle je jeden z faktorů proč se s tímto navijákem tak dobře nahazuje do větších vzdáleností. Ještě k tomu pravidelnému a hladkému chodu: Velkou zásluhu na tom má i vybalancovaný rotor.

Kaprový naviják FOX EOS 10 000 FD je vhodný na menší a středně velké rybářské lokality. To prozrazuje například i kapacita cívky. Na ní se vejde 260 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,35 mm. Rybáři tento naviják tak velmi ocení právě při chytání na odhoz na menších a středně velkých stojácích, anebo řekách. Převodový poměr navijáku je potom 5,5:1. Tohle je fakt super stroj!

Jaký naviják na kapry vybrat, ptáte se? Pokud hledáte levný kaprový naviják, který ale nabízí opravdu vysokou kvalitu, pak se rozhodně podívejte na tento stroj od věhlasné rybářské firmy FOX. Tento naviják nabízí precizní chod, vynikající brzdu, dobře tvarovanou cívku pro daleké hody, a mnoho dalšího. Za ty peníze budete lepší naviják na kapry hledat jen těžko. Cenově dostupný naviják FOX je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -