DomůAkční nabídkaLov candáta na mrtvou rybku: fígl, díky kterému můžete mít více záběrů

Lov candáta na mrtvou rybku: fígl, díky kterému můžete mít více záběrů

- Reklama -

Lov candáta na mrtvou rybku patří k oblíbeným způsobům lovu nočních rybích predátorů. Jak to ale udělat, aby mrtvá rybička nezapadla do nánosů na dně? Známe jeden fígl, který mrtvou rybku nadzvedne. 

Zejména v aktuálním období je na podvodních terénech velké množství vodní vegetace, ve které by se mohla mrtvá rybička snadno ztratit. Existuje ale jeden způsob, díky kterému je rybář schopný mrtvou rybičku prezentovat nad tímto „nepořádkem“ na dně. Stačí použít jednoduchou vychytávku, a šance na záběr od candáta rázem roste.

 

Set na mrtvou rybičku Fox Rage Predator

Tohle je perfektní pomůcka od renomované značky Fox Rage Predator, kterou si v minulých sezónách oblíbili i česko-slovenští rybáři. Ale ono se není čemu divit! Díky této pomůcce je rybář schopný nastražit mrtvou rybičku tak, aby se neztratila v nánosech na dně. Set najdete na e-shopu Chyť a pusť za zajímavou cenu.

Hlavní výhodou je, že i když bude rybář chytat na mrtvou rybičku, tak má stoprocentní jistotu, že jeho nástraha nebude ležet na dně. Ne! Díky tomuto setu se rybář může spolehnout, že jeho nástraha se nadzvedne nad dno.

A to není výhoda jen z toho pohledu, že mrtvá rybička nezapadne mezi vodní vegetaci nebo kameny. Velkým plusem je také to, že mrtvá rybička (nebo její kusy) se candátovi mnohem snadněji nabírají do tlamy. Takže šance na úspěšný záběr výrazně roste!

VIDEO: Jak funguje set na mrtvou rybičku pod vodou? Mrkněte na ukázku

Použití tohoto setu je neprosto jednoduché: stačí mrtvou rybičku napíchnout na trn, a následně ho i s plovoucí kuličkou, která je součástí balení, připevnit k návazci na candáta. V tu chvíli tak vznikne plovoucí nástraha na dravce, která perfektně funguje.

Jestli aktuálně hledáte nějaký systém pro atraktivnější prezentaci nástrahy na candáty, pak se určitě podívejte na tento set od renomované rybářské značky Fox Rage Predator. Tento fígl umožňuje mnohem atraktivnější chytání na mrtvou rybičku, díky čemuž může mít rybář více záběrů od candátů. Set na mrtvou rybičku najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

 

Booster na mrtvou rybičku Predator Booster

I když by si mohl někdo myslet, že samotnou nástražní rybičku už vylepšit nelze, tak „chyba lávky“! Při chytání na mrtvou rybičku lze výrazně posílit její zápach, který tak dokáže přilákat candáta i z větší vzdálenosti. Páchnoucí Predator Booster najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Toto je extra páchnoucí tekutina na dravce, která má opravdu velmi výrazný odér. Ten je daný tím, že vývojářům se povedlo napodobit bakteriální proces, který je „k vidění“ u mrtvých ryb. Ve chvíli, kdy se rozkládá rybí maso, tak probíhá onen podobný bakteriální proces.

A proto dravci na Predator Booster tak spolehlivě reagují, protože tyto výrazné potravní signály moc dobře znají už od plůdku. Rybář tak tímto způsobem dává candátům, ale i ostatním dravcům, jasně najevo, že v jejich blízkosti leží snadno dostupná kořist. A tu nenechají dravci jen tak ležet!

Páchnoucí roztok Predator Booster pro posílení aroma sumcových pelet

Důležité je při práci s Predator Boosterem pracovat s časem. To znamená, že po aplikaci na mrtvou rybičku je vhodné několik desítek vteřin počkat, aby se tekutina více zažrala do rybičky. Zkušení lovci dravců pak dělají to, že rybičky „dipují“ v boosteru klidně dlouhé hodiny nebo dokonce dny. Pak je ten pach ještě silnější!

Pokud chcete při lovu dravých ryb na mrtvou rybičku udělat skutečně maximum, pak byste neměli zapomínat na její pachovou stránku. A tu lze velmi výrazně posílit během krátké chvíle. Zkuste tuhle páchnoucí tekutinu! Predator Boooster najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -