DomůAkční nabídkaNepromokavý rybářský oblek, který vydrží i silný déšť: Na skladě leží poslední...

Nepromokavý rybářský oblek, který vydrží i silný déšť: Na skladě leží poslední kusy

- Reklama -

Rybářské obleky jsou velmi populárním rybářským oblečením do nehostinného počasí. Jelikož se oblek pro rybáře skládá z bundy a praktických kalhot, tak rybář si obstará vše najednou.

Ilustrační foto: NORFIN

Navíc! Kvalitní obleky pro rybáře nabízí obrovskou odolnost jak proti vodě, tak i zimě. Takže rybářovi je u vody vždy krásně teplo! Oblíbené rybářské komplety, které se skládají z bundy a kalhot, nabízí například lotyšská firma NORFIN…

 

Rybářský oblek NORFIN Element Gray

Geniální oblek pro rybáře, který nabízí TOP vlastnosti! Obrovskou předností tohoto obleku je, že si rybář obstará jak kvalitní bundu, tak kalhoty. Konkrétně tento rybářský komplet pochází od lotyšské firmy NORFIN, která patří k světovým producentům kvalitního rybářského oblečení. Tohle je prostě obrovská kvalita! Čím začít? Rybářský oblek Element Gray je k dostání na e-shopu dovozce NORFIN

Začněme rybářskou bundou z tohoto kompletu. Bunda pro rybáře má velmi pohodlný a široký střih, který slibuje, že rybáře nebude nikde nic svírat ani tahat. I když má rybář objemnější břicho nebo třeba širší ramena, tak v bundě je i přesto krásně pohodlně, což je dáno třeba i elastickou vnitřní manžetou.

Klíčovou vlastností ale této bundy je samozřejmě to, z jakých materiálů je vyrobena. Bunda je opatřena izolací THERMAL GUARD, která zaručuje to, že v ní bude teplo i za hodně krutých mrazů. Firma z Lotyšska udává, že odolnost je až do mínus 20 stupňů. Tohle je fakt pecka!

VIDEO: Jak vypadá rybářský oblek NORFIN Element Gray? Mrkněte na video

Ještě musíme zmínit, že bunda má velmi prostornou kapuci, do které si rybář schová hlavu i ve chvíli, kdy má na hlavě čepici. Tohle je důležité! Kapuci lze odepnout, což ocení rybář ve chvíli, kdy nepanuje tak příšerné počasí. Dalším příjemným bonusem je vysoký límec, který chrání krk před nepříjemným profouknutím. Takový límec by měla mít každá bunda na ryby!  

Teď ke kalhotám: Na nich nejvíce oceňujeme jejich střih! Kalhoty jsou totiž vyrobeny ve střihu tzv. „zahradníků“, kdy na nich najdeme důležitou ochranu citlivých partiích na zádech rybáře. Ano! Právě zvýšený pás, který lze zapnout na kšandy, je důležitý právě za větrného počasí. Ani v takovou chvíli rybáře neprofoukne, protože má krásně chráněné ledviny. Na tohle myslete!

Důležitým doplňkem je i to, že tyto kalhoty mají krásně široké nohavice, takže rybáře při vícero oblečených vrstvách nikde nic netahá ani nesvírá. A velké plus vidíme i v zipech na nohavicích, díky kterým lze nastavit i větší šířku ve spodní části, takže rybář nohavici přetáhne například přes hrubou botu. Super!

Na kalhotách, které jsou součástí rybářského obleku NORFIN Element Gray, najdeme i další doplňky. Tím viditelným je například vyztužení v oblasti kolen, což chrání kalhoty při kleknutí na břeh (například při odháčkování úlovku). A pak nesmíme zapomenout na pohodlný, dvousměrný zip s ochrannou klapkou. Tohle všechno přispívá ještě k vyššímu komfortu.

Jaký rybářský oblek vybrat, ptáte se? Jelikož jde o velmi důležitý „kus“ oblečení na ryby, pak doporučujeme vybírat svědomitě. Je třeba dbát na kvalitní zpracování, které zaručuje to, že rybář bude v teple i za hodně nevlídného počasí. Takže i když bude u vody zima, déšť nebo vítr, je třeba mít na sobě něco, co vás ochrání. A to například oblek pro rybáře NORFIN Element Gray dokáže! Tento oblek pro rybáře seženete na e-shopu dovozce NORFIN .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -