DomůAkční nabídkaNezničitelné gumáky pro rybáře: jsou vyrobené z pevné gumy, která vydrží

Nezničitelné gumáky pro rybáře: jsou vyrobené z pevné gumy, která vydrží

- Reklama -

Holínky pro rybáře jsou pochopitelně hojně používaným druhem obuvi při rybaření. Aby byl pobyt u vody v holínkách komfortní, je zapotřebí myslet na několik faktorů. Jaké holínky na ryby teda vybrat?

Není žádnou výjimkou, že rybář tráví v holínkách u vody dlouhé hodiny. O to více je zapotřebí dbát při výběru nových holínek zvýšené pozornosti. Je zapotřebí třeba myslet na tloušťku gumy, ale také na podrážku. Hodně povedené holínky pro rybáře na rybářský trh dodává česká značka ZFish.

 

Kvalitní holínky pro rybáře ZFish

Parádní holínky pro rybáře od české značky ZFish si mezi rybáři získaly velkou oblibu díky poměru cena/výkon/kvalita. Tyto rybářské holínky totiž nabízí suprové vlastnosti, ale přitom jsou k dostání za rozumné peníze. Kvalitní holínky na ryby najdete na e-shopu ZFish .

První věc, která rybáře na těchto holínkách zaujme, je tloušťka použité gumy, která je 1,5 milimetru. Rybář se tak může spolehnout, že tyto gumáky na ryby vydrží i chůzi v těžkém terénu, který je plný ostrých kamenů, ale také větví. Tloušťka gumy slibuje, že tyhle holínky budou dlouhodobě a bezproblémově sloužit

Dalším plusem na těchto holínkách je podrážka. Ta je totiž neuvěřitelně pevná, takže rybář se nemusí bát poranění chodila při šlápnutí na ostrý kámen nebo klacek. Navíc, podrážka má perfektní vzorování, které zaručuje maximální stabilitu na bahnitém terénu, ale také na mokrých kamenech. Tohle je fakt luxus!

Pro komfortní déletrvající nošení holínek na ryby ZFish, které se počítá na hodiny, je zcela zásadní vnitřní potah. Ten je vyrobený ze 100% bavlněné látky, takže uvnitř holínek není tak velké vlhko. A to díky bavlněné látce, která pot z nohou odvádí. Díky tomu tak rybář bude mít suchou nohu, a při rybaření v chladném počasí mu nebude zima od nohou.

Na holínkách je pak i vychytávka v lýtkové partii. Právě tady najdeme přezku s páskem, která dovoluje nastavení šířky holínky v této „zranitelné“ partii. Takže například rybář s širším lýtkem si může nastavit holínku tak, aby ho nepříjemně nesvírala.

Tyto kvalitní holínky na ryby si lze vybrat v několika velikostech od 42 do 46. A jednou z největších předností je nízká cena! Jestli teda hledáte opravdu kvalitní holínky na ryby, které jsou vyrobené z poctivého materiálu, pak se určitě podívejte na tuto obuv od české značky ZFish. Kvalitní gumáky na ryby najdete na e-shopu ZFish .

 

Podzimní tip: řízkovnice se vzduchováním ZDARMA

Při právě probíhající podzimní sezóně vám ukážeme ještě jeden tip. Jedná se o perfektní řízkovnice pro přepravu živých rybiček na dravce. Tyto řízkovnice pochází z Francie, a mají opravdu TOP kvalitu. Řízkovnice se vzduchováním ZDARMA najdete na e-shopu ZFish.cz za super cenu.

Tyto řízkovnice jsou vyrobené z prvotřídního plastu, který je parádně odolný a pevný. Rybář se tak může spolehnout, že tato pomůcka vydrží i dlouhodobé používání na kamenitém břehu, a že vydrží i případný náraz do tvrdšího předmětu. Tohle je fakt super!

Rybáři si mohou vybrat hned několik druhů řízkovnic. Tou nejpopulárnější řízkovnicí je asi ta největší o objemu 18 litrů. Právě do této nádoby rybář narve jednak velké množství malých rybiček, ale také větší ryby na velké štiky nebo sumce. Velká řízkovnice v objemu 18 litrů pak vychází i na nejlepší peníze v poměru cena/výkon.

Rybáři ale mohou sáhnout i po menších řízkovnicích. K dispozici je středně velká o objemu 13 litrů, a pak nejmenší velikost v objemu 7 litrů. Ke všem zmíněným řízkovnicím pak rybář dostane vzduchování ZDARMA. Špičkové řízkovnice z Francie najdete na e-shopu ZFish.cz za super nízké ceny!

Zdroj a ilustrační foto: ZFish.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -