Domů Novinky Český rekord kapra ze svazovky pokořen! Rybář chytil monstrózního lysce o váze...

Český rekord kapra ze svazovky pokořen! Rybář chytil monstrózního lysce o váze 34,5 kilo!

- Reklama -

Tak tohle je teda bomba! Rybář Luděk Černý dokázal na východočeské pískovně ulovit kapra, který vážil neuvěřitelných 34,5 kilogramů! Tento úlovek se tak zapisuje do historie české kaprařiny jako momentálně nejtěžší kapr, starý rekord překonal o dvě kila. Lysec je to opravdu hodně majestátní. Neskutečná ryba! Velkou zajímavostí je, že rybář tohoto kapra chytil už před šesti lety. Rybu poznal podle šupin. Je naprosto nádherné vidět, že takové ryby obývají i české lokality. Nádhera!

Luděk Černý pro server TN.cz uvedl, že ryba měřila 106 čísel a vážila 34,5 kila! „Byl to můj sen, chytit takovouhle rybu,“ řekl Nově úspěšný rybář. A aby ne! Tenhle kapr je opravdu famózní! Na rybě se nám líbí jeho neuvěřitelně mohutná konstituce, která je pro tyhle lysce typická. Všimněte si i té obrovské hlavy a rozměrného ocasu. Tenhle kapr je prostě král!

„Sen se splnil. Nepopsatelný zážitek. Všem, kteří tomu obětovali vše, bych to přál. Neskutečných 34,5 kilo. Vždy jsem chtěl něco dokázat a překonat a nyní se mi to povedlo. Moc děkuji firmě BLACK CARP Products za jejich nástrahy. Foto a video v plném rozlišení přidám, až emoce opadnou,“ napsal na sociální sítě úspěšný rybář Luděk Černý.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Legendární naviják na kapry SHIMANO za super nízkou cenu!

Rybář mohutného kapra ulovil na jahodové boilies, které nastražil na mělčinu. Záběr nebyl ničím výjimečný, ovšem už při souboji bylo asi zřejmé, že tohle bude pěkná ryba. A taky že byla! Po 5 minutách rybář dostal kapra na břeh. A mohlo se začít slavit. Neskutečný obr! Navíc, velkou zajímavostí je, že tohoto kapra dostal Luděk Černý na břeh už před 6 lety. „Má šupiny u ocasu, u břišní ploutve má dvě šupiny do tvaru listu,“ vysvětluje úspěšný rybář.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -