DomůNovinkyDalší gigantický kapr! Rybář chytil rybu o váze 41,2 kilogramů!

Další gigantický kapr! Rybář chytil rybu o váze 41,2 kilogramů!

- Reklama -

Bombastická zpráva dneska zaplavila zahraniční internet. Na území Beneluxu chytil nizozemský rybář rekordního kapra! Tato ryba je tak druhým uloveným kapřím gigantem s váhou přes 40 kilogramů za krátké časové období. A to není všechno! Minulý víkend jsme vás informovali o gigantickém kaprovi o váze 40 kilogramů, kterého chytil britský rybář na maďarském jezeře. A my jsme vypátrali video této nádherné ryby! Podívejte se!

Úspěšnou výpravu za kapry absolvoval Nizozemec Rudy Lemmens, na které zažil životní chvíli. Ten při své cestě za kapry totiž zdolal neskutečnou rybu o váze 41,2 kilogramů! Informace o obrovském kaprovi jsou zatím velmi útržkovité. Ví se pouze to, že jej nizozemský rybář ulovil na území Beneluxu. Další bombou ale je, že tento úlovek kapra se stal na tomto území, na kterém leží Belgie, Nizozemsko a Lucembursko, rekordem. Momentálně tak kapr Rudyho Lemmense drží prvenství v tabulce rekordních kaprů z tohoto kraje.

 

Rudy Lemmens a jeho obrovský kapr

 

Druhým největším kaprem Beneluxu byla ryba o váze rovných 40 kilogramů. Toto chytil v říjnu 2011 rybář Kurt Cauwenbergh. Ovšem od letošního října mu patří už „pouze“ druhá příčka v tabulce rekordních kaprů ulovených na území Beneluxu.

 

Video maďarského obra

A tady je video nádherného 40 kilogramového „drobečka“ z Maďarska, o kterém jsme psali minulý víkend. Tohoto obrovského kapra chytil Warren Harrison na maďarské vodě Euro Aqua, kam se vydal se svým kolegou na dva týdny. Na této výpravě bylo zajímavé i to, že v průběhu lovu naházeli tito dva rybáři do vody okolo 700 kilogramů návnady! Díky obrovskému množství krmného boilies, pelet a kukuřice rybáři nachytali přes 120 kaprů. Excelentního úlovku si všimla i veřejnoprávní televize BBC a natočila o tomto nádherném kaprovi a úspěšném rybářovi reportáž. Na ni se můžete podívat níže.

Chcete také chytit velkého kapra? K tomu Vám může pomoci tento instruktážní článek – Neviditelná montáž: Přelstěte kapřího velikána! 

FOTO: Rudy Lemmens

Zdroj: carpcrossing.com

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -