DomůNovinkyJakub Vágner o mrtvých sumcích na skládce: „Žádné sumce jsem nikam nevezl!“

Jakub Vágner o mrtvých sumcích na skládce: „Žádné sumce jsem nikam nevezl!“

- Reklama -

Jakub Vágner vydal prohlášení, ve kterém se distancuje od toho, že by věděl, že se na skládku v Čáslavi odvezli velcí sumci z rybníku Pohan. Zároveň také důrazně odmítl, že by za úhynem sumců „stál“ dětský den, kdy se na rybníku Pohan odehrávala rybářská školička. Podle Vágnera se v ten den na rybníku žádní sumci nechytali. Přinášíme celé vyjádření známého rybáře.

Minulý týden se na internetu objevila fotografie leklých sumců, které někdo pohodil na smetiště v Čáslavi. Podle dostupných informací, které zveřejnil Deník, vyplývalo, že tyto ryby pochází z rybníku Pohan, který obhospodařuje Jakub Vágner. Sumci měřili 210 a 180 centimetrů. Fotografie na rybářském internetu vzbudila velkou vlnu kritiky. Jakub Vágner se k celému incidentu dlouhou nevyjadřoval. Až doteď.

Redakce InRybar.cz   

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

  1. Tak k tomu vyjádření : Jakubovi Vágnerovi teda zatím na těch rybníkách ještě dodneška nechcípnula ani jedna jediná ryba( ani jeden sumec nechcípnul, ani jeden kapr nechcípnul). Všechny zakoupené ryby tam spokojeně žijou a budou tam žít navěky věků a budou se nechat píchat háčkama do tlam a spokojeně mrouskat blahem.
    Důvody proč bylo potřeba do rybníků dodat další várku velkých kaprů a sumců z nákupu.. aby jich tam bylo přece víc a rybáři si zaplacený „maso“ víc užily.

    Vágnerovi ryby v rybníkách nechcípají, nikdy .. to nám chtěl „mistr“ říct. No a jestli náhodou nějaký jeho zaměstnanec našel v poli mršinu a dal ji do kontejneru , tak mu strhne prémie že to udělal bez jeho svolení a je z toho ostuda.
    Vágnerovi žádný ryby v rybníku nechcípají, tečka.

  2. Ja si myslim ze takúto vec by Jakub neurobil. Viem to na isto on by sa tak k rybam nezachovali. Kto si myslí že to on urobil tak je poriadne hlúpi. Ps je to dobrí rybár.

  3. Podľa mňa to Jakub nespravil. On sa tak k rybam nespráva sak je to výborný rybár, nikdy sa ani vo videu nezaopchadzal zle s rybami. Kto si myslí že to on urobil tak je poriadne hlúpi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -