DomůNovinkyJakub Vágner o WCC 2016 na Nových Mlýnech: „Bude to největší sportovní...

Jakub Vágner o WCC 2016 na Nových Mlýnech: „Bude to největší sportovní událost na našem území v letošním roce!“

- Reklama -

Přípravy na WCC 2016 jsou podle Jakuba Vágnera v plném proudu. A není se čemu divit. Měsíc září, ve kterém se tato monstrózní akce bude konat, se nezadržitelně blíží. WCC 2016 na Nových Mlýnech proběhne na revíru Dyje 5, což je největší jezero z kaskády tří jezer na Pálavě. Podle Vágnera na tomto závodě bude o nejvyšší příčku bojovat neskutečných 120 rybářských mančaftů. Těšíte se na tento zajímavý rybářský závod?

Jakub Vágner zve všechny milovníky rybaření na WCC 2016. Celá akce bude podle dostupných informací probíhat už od 9. září 2016. Samotný závod pak odstartuje 12. září v 14 hodin. Na WCC 2016 na Nových Mlýnech budou závodit týmy z celého světa. Objeví se i „exotické“ kaprařské mančafty z Nového Zélandu nebo z USA. Kompletní informace naleznete na adrese worldcarpclassic.com.  

Jakub Vágner pro portál Naše Voda řekl, že organizátoři chystají i velice bohatý doprovodný program. Celý rozhovor o WCC 2016 na Nových Mlýnech si můžete poslechnout na videu od portálu Naše Voda.

AKCE: Získejte kaprový naviják ZDARMA!

 

Jak to bude s českou účastí?

Českou a slovenskou účast na závodu WCC 2016 může výrazně pošramotit nedávná kauza Katlov. Tehdy celá řada rybářů, kteří měli v plánu na WCC na Nových Mlýnech jet, se tohoto závodu vzdala. Otázkou ale je, co udělá čas. WCC 2016 je totiž obrovskou akcí, kde se mohou pořádně zviditelnit jak samotní rybáři, tak pochopitelně i rybářské firmy. Uvidíme tedy, kdo nakonec pojede, a kdo zůstane doma…

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -