Domů Novinky Karel Nikl jede bojovat o zlato! Prestižní závod v lovu kaprů WCC 2019...

Karel Nikl jede bojovat o zlato! Prestižní závod v lovu kaprů WCC 2019 je tady!

- Reklama -

Už je to tady! V pondělí 23. září vypukne na francouzském jezeře Madine další ročník prestižního závodu World Carp Classic! A na startovní listině nechybí zvučná jména světové kaprařiny. I Češi budou mít velkou naději na medailový úspěch, protože do Francie míří kaprařská legenda z Kolína Karel Nikl. A ten na WCC prostě umí! Závod budeme podrobně sledovat, a budeme z něj připravovat přehledné informace!

Závod na francouzském jezeře Madice odstartuje 23. září ve 14 hodin odpoledne. Závodníci budou rybařit až do soboty 28. září do 8 hodin ráno. Týmy na World Carp Classic budou již tradičně 2 nebo 3 členné, každý tým může mít nahozeny maximálně 4 udice. O celkovém vítězi rozhodnou 3 nejtěžší ryby. A Madine umí nabídnout skutečné kapří giganty! Tohle bude fantastická podívaná! Bodované ryby budou od 4 kilogramů váhy.

To, že letošní ročník bude skutečným zážitkem, napovídá i startovní listina. V ní naleznete hned 17 rybářů, kteří zvedli pohár pro vítěze tohoto prestižního závodu nad hlavu. A skvělou zprávou pro české fanoušky je to, že mezi nimi nechybí česká trojice – Karel Nikl, Jan Dadák a Jakub Erhart. Právě tenhle tým dokázal v roce 2016 ovládnout závod WCC na Nových Mlýnech, kdy způsobili naprostou závodní horečku v České republice!

A bacha! Tým okolo Karla Nikla dokáže útočit na nejvyšší příčky i na Madine! Vzpomeňte si na úžasný loňský ročník, kdy Karel Nikl a spol. dokonce vedli! Byla to úžasná podívaná! Co předvedou čeští kapraři tentokrát? Držte jim palce!

Samozřejmě, na letošním WCC 2019 budou i další české týmy. Na závodě se představí tým okolo Radka Bise (Radek Bis, Jaroslav Veselý, Karel Racák), tým okolo Karla Nikla juniora (Karel Nikl junior, Martin Hrdý, Erik Voltemar), tým okolo Roberta Rizmana (Robert Rizman, Michal Jelínek), tým okolo Tomáše Slavíka (Tomáš Slavík a Petr Korbička) a tým okolo Jiřího Sládka (Jiří Sládek, Michal Savruk, Miloš Mezek). Slovenské barvy pak budou hájit Peter Hofierka, Milan Seda a Martin Votoček.

Pochopitelně, všem česko-slovenským barvám držíme pěsti a přejeme jim co nejlepší umístění! Nezapomeňte, že závod startuje už v pondělí od 14 hodin! Magazín InRybar.cz bude přinášet pravidelné informace! Fanděte s námi!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: World Carp Classic

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -