DomůNovinkyKilogramový balíček boilies za 749 korun? Koupili byste si nástrahu na kapry...

Kilogramový balíček boilies za 749 korun? Koupili byste si nástrahu na kapry za takové peníze?

- Reklama -

Na rybářském trhu je k vidění nejrůznější nabídka nástrah na kapry. A výrobci dodávají to, co si trh žádá. Proto je škála druhů boilies na rybářském trhu opravdu široká. Od těch nejlevnějších kuliček, po ty opravdu nákladné. Některá balení boilies tak vyjdou výrazně nad 500 korun za kilogram. Nás zajímá, jestli byste si takové kuličky zakoupili. Ano nebo ne? Podělte se o váš názor v diskuzi.

Sortiment rybářských firem bývá – co se struktury sortimentu týče – dost podobný. Většina firem se snaží pokrýt požadavky celého rybářského trhu. Co to znamená? Firmy se prostě snaží dodat boilies jak pro méně majetné, tak i pro ty bohatší rybáře. Některé luxusní řady boilies ale mohou zaskočit kdekoho. Pojďme se na některé takové nástrahy na kapry podívat…

Boilies NASH Citruz Cultured Hookbaits – (cena: 315 korun za 15 kuliček)

Firma NASH patří k absolutní špičce ve světě kaprařiny. Tato společnost je známá nejenom díky unikátním nástrahám na kapry, ale rovněž i díky dalšímu vybavení pro lov kaprů, které má tu nejvyšší kvalitu. Některé produkty jsou ale nákladnější. Jako například boilies NASH Citruz Cultured Hookbaits. Tohle boilies stojí 315 korun, přičemž v balení naleznete 15 kuliček. Zajímavá cena! Nutno ale dodat, že toto boilies má prostě vysokou kvalitu. Při detailnějším pohledu jistojistě každého rybáře zaujme několik vrstev. Navíc, vůně a špičkové vlastnosti ve vodě dělají z tohoto boilies opravdu zajímavou nástrahu. Jen ta cena!

Boilies si můžete detailněji prohlédnout ZDE

Boilies LK Baits Balanc (cena: 349 korun za 250ml)

Další, cenově hodně „zajímavé“, boilies na kapry. Toto boilies produkuje renomovaná společnost LK Baits, která patří k TOP producentům na tuzemském trhu. Boilies od firmy LK Baits si mezi rybáři získalo obrovskou popularitu zejména díky obrovské kvalitě. Samozřejmě, v sortimentu firmy LK Baits lze najít cenově dostupnější kuličky, rovněž tam ale naleznete i takové boilies, při jehož koupi se plácnete přes kapsu. Tak jako u boilies LK Baits Balanc. Jenže! Tyhle kuličky patří k TOP nástrahám na velké kapry. Prostě funguje!

Boilies si můžete detailněji prohlédnout ZDE

PH Baits Monstercarp (cena: 749 korun za kilogram)

Tohle boilies při rozpočítání na menší balení (250 ml) nevychází na úplně „nejbrutálnější“ peníze. Ovšem takové 1 kilogramové balení budí jistý cenový „respekt“. Boilies PH Baits podle výrobce má na kontě celou řadu kapitálních kaprů, tak asi proto ten název. Boilies PH Baits má masový základ, tajnou přísadou jsou pak výražky z patentek. Výsledkem je tak podle výrobce TOP boilies na velké kapry. Ocení to ale zákazníci?

 

Otázka na závěr: Koupili byste si takové boilies?

Je každého věc, do jakého boilies investuje své peníze. Pokud někdo chce kupovat dražší boilies, ať si jej kupuje. Jak jste na tom vy? Vaše názory a postřehy nás zajímají! Koupili byste si nebo kupujete dražší boilies? Anebo dáváte přednost levným kuličkám? A jaké je vaše nejoblíbenější boilies? Podělte se o vaše dojmy v diskuzi pod článkem…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -