skingbranding-banner

Miliónový nápad: Čeští rybáři vytvořili katalog soukromých revírů z celé Evropy! Dostupný v 18 jazycích


Čeští vývojáři pod vedením Filipa Domoráda vytvořili naprosto jedinečnou aplikaci Fishsurfing, která je unikátní svého druhu. Jedná se o rybářskou aplikaci, kde rybáři třeba naleznou obrovskou spoustu fotografií nebo videí rybářských úlovků. Mezi nejsilnější zbraně této aplikace ale jednoznačně patří celoevropský katalog soukromých revírů a chat s průvodci z daných zemí, přitom není potřeba umět cizí jazyk. Aplikace si mezi rybáři získala okamžitě obrovskou popularitu, kdy si ji nainstalovaly desetitisíce rybářů během krátké chvíle. V letošním roce chce Fishsurfing získat 1 000 000 uživatelů…

Galerie fotografií a videí rybářských úlovků, největší databáze soukromých revírů v Evropě, chat s lokálními průvodci bez potřeby znalosti cizích jazyků anebo snadné překládání rybářských článků a blogů z celého světa napříč zeměmi a kontinenty. A nejen to, nabízí mobilní aplikace Fishsurfing, která na konci května po svém čtyřletém vývoji přešla do ostrého provozu a za první dva týdny zaznamenala přes 36 000 registrovaných rybářů z celé Evropy. Česká firma Filipa Domoráda plánuje prostřednictvím aplikace sjednotit celosvětovou komunitu rybářů do jedné platformy a v letošním roce získat alespoň milion registrovaných uživatelů.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Legendární kaprový naviják SHIMANO za super nízkou cenu!

„Jen za první den ostrého provozu se do aplikace registrovalo na 3 386 rybářů z celé Evropy, nejvíce ze zemí jako například Francie, Polsko anebo Velká Británie. Čeští rybáři a rybářky za první dva týdny ostrého provozu tvoří zatím odhadem osm procent všech registrovaných. Uživatelé se nejvíce zajímají o úlovky a soukromé rybářské revíry,“ uvedl zakladatel aplikace Filip Domorád, jehož zájem o aplikaci předčil původní očekávání.

Vývojářská firma Filipa Domoráda aplikaci vyvíjela čtyři roky a byla testována na sto tisících uživatelích po celé Evropě. „Aplikaci samozřejmě neustále vylepšujeme, zatímco například verze pro Android obsahuje integrovaný překladač všech funkcí, aplikace iOS zatím chybí možnost překládání chatu anebo inzerátů na mapě,“ upřesnil Domorád, podle kterého budou i tyto funkce jablečným uživatelům zpřístupněny v horizontu několika málo týdnů.

Rybářská sociální síť Fishsurfing v současnosti obsahuje největší databázi lokálních průvodců, nikoli firem, ale reálných lidí, dále pak databázi čtyř tisícovek soukromých revírů po celé Evropě a stejný počet kamenných rybářských prodejen. „V druhé polovině letošního roku se aplikace rozroste o celoevropskou databázi rybářských soutěží a postupně ji začneme doplňovat i o databázi evropských státních revírů,“ doplnil zakladatel aplikace Filip Domorád, jehož mobilní aplikace je dostupná pro platformy Android a iOS a je přeložena do osmnácti světových jazyků.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Legendární kaprový naviják SHIMANO za super nízkou cenu!

Užitečné informace: 

Fishsurfing pro Android ZDE

Fishsurfing pro Apple ZDE

Redakce InRybar.cz

Foto: Fishsurfing

Nové články v rubrice

ČRS vysvětluje: Může rybářská stráž kontrolovat vládní nařízení? Kontroly budou nadále probíhat!

admin | přečteno: 416x | 29.10.2020 | Žádné komentáře

Současná situace ohledně šíření koronavirové pandemie není v České republice vůbec …

Rybářské Nagano! Česko-slovenský tým MIKBAITS drtivě ovládl prestižní závod na Balatonu!

admin | přečteno: 2262x | 28.10.2020 | Žádné komentáře

Obrovský úspěch mají za sebou závodníci z týmu MIKBAITS & Moraviafishing.cz! …

Předseda rybářů varuje: Rybáři teď nesmí bivakovat! Může za bivakování porybný zadržet povolenku?

admin | přečteno: 12301x | 28.10.2020 | 23 komentářů

AKTUALIZOVÁNO (28. 10. 2020, 14:25): Doplnění vyjádření ministerstva zemědělství, které …

Komentáře

  • Milionový nápad? To je vtip?

  • Tohle je v provozu už nějakej rok, redaktor nic moc teda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.